Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#594545
Νίκος Παππάς έγραψε:Ευχαριστώ σας για την βοήθεια!

Ωραία είναι Εικόνα

Από το Mi A1.


Έχω μπει εδώ και 10 λεπτά στο κατάστημα και δεν με έχεις δει. Έλεος. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#594574 29,90 € - VERBATIM Vx500 External SSD USB 3.1 120GB

69,90 € - VERBATIM Vx500 External SSD USB 3.1 240GB

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By gakost
#594655 Γιατί το βρίσκετε μειονέκτημα το στρογγυλό σχήμα; Το πλαϊνό η πλαϊνά βουτσακια αν έχει δυο σπρώχνουν τα σκουπίδια στο κέντρο και μετά περνάει το ρομπότ από πάνω και τα ρουφάει. Μια χαρά σκουπίζει τις γωνιές η Roomba μου.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#595452 Μιας και πήρε το μάτι μου μια συζήτηση για ANC ακουστικά στα τεχνικά θέματα, έχει κανείς both τα Bose και τα Taotronics BH-022 για να συγκρίνει; Αν κάνουν καλή δουλειά τα 2α να τα πάρω στην :inlove:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#595457 https://www.finder.com.au/taotronics-tt-bh-22-review

Με ποιά Βοse τα συγκρίνεις; Είπαμε, καλά τα taotronics, καλό vfm αλλά προφανώς δεν θα πιάσουν επίπεδο qc35ii.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#595535 Έχει δοκιμάσει κανείς bone conduction headphones?
Μου πέθαναν τα παλιά sony ακουστικά μου και ψάχνομαι για αντικαταστάτη τους στα τρεξίματα.
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#595653
JarnoT έγραψε:Έχει δοκιμάσει κανείς bone conduction headphones?
Μου πέθαναν τα παλιά sony ακουστικά μου και ψάχνομαι για αντικαταστάτη τους στα τρεξίματα.


Προσωπικα ενθουσιαστικα οταν τα δοκιμασα, αλλα 5 λεπτα αργοτερα καταλαβα οτι δεν ειναι για μενα.
Ακους μια χαρα, χωρις να χεις κατι να κρεμεται απο τα αυτια, ακομα και με φασαρια.
Σε περιβαλλον με πολυ φασαρια, σε συνδιασμο με ωτοασπιδες, κανουν τρομερη δουλεια
Ειναι λιγο γκουμουτσα
Η ενταση του ηχου εξαρταται απο το ποσο καλα εφαρμοζουν πανω στο δερμα/κοκαλο
Γαμανε, αλλα μονο εαν εχεις καποιο προβλημα με την ακοη (τραυματισμος ή αναπηρια)
Με το μπασο εχουν θεμα. Δεν εχουν μπασο και ο ηχος "ακουγεται" πολυ ρηχος
Ποιοτητα ηχου = 0
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#595683 Ερωτηση 1. υπαρχει καπου οδηγος για το πως βαζω παλι τα windows σε Η/Υ που θα αλλαξω τον hdd με ssd?

Ερωτηση 2. Οι san disk ειναι καλοι;

Ερωτηση 3. San disk 1TB ssd στα 97€ μπαινουμε;


Ευχαριστω :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#595688 Νομίζω το Macrium Reflect Free σε αφήνει να αντιγράψεις ολόκληρο δίσκο.
Εδώ είναι το tutorial.

H Sandisk είναι γνωστή εταιρία σε μνήμες, λογικά δε θα έχεις θέμα. Απλά πρέπει να δεις και τι ταχύτητες δίνει
το συγκεκριμένο μοντέλο σε σχέση με τις υπόλοιπες μάρκες γιατί όταν ακούς πολύ καλές τιμές ( και κάτω από 100 γιούρο είναι καλή τιμή)
πρέπει να κρατάς μικρό καλαθάκι.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#595705 Και clone τον υπάρχον HDD στον SSD μπορείς να κάνεις (και να προσθέσεις και τον έξτρα χώρο μετά)...