Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
50%
0
N/A
1
17%
0
N/A
1
17%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
17%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By g8777
#595089
kouladi έγραψε:
g8777 έγραψε:Δεν ειναι θεμα μπεμπη, ειναι ζητημα Ροκυ 3. :whistlink: :s_wink

Κόμπλεξ κατωτερότητας ενάντια στην έγχρωμη απειλή που ήρθε να του πάρει τη δόξα και τις γυναίκες;

Μήπως να βρει έναν επίσης έγχρωμο μέντορα και να αρχίσει να τρέχει στις παραλίες;


Η αλήθεια είναι ότι δεν το είχα σκεφτεί κατ αυτόν τόν τρόπο :lol:
Ο Φεττελακος δεν έχει Πείνα πια.
Βαρέθηκε; Κουράστηκε κάθε χρόνο τα λάθη επί λαθών (της ομάδας καί τα δικά του;) Δεν εγκλιματιστηκε ποτέ πλήρως; :s_dunno
Το ξαναεγραψα, θα το θεωρήσω απίθανο να συνεχίσει στο Μπαρμπανελλο και το 2020. Hell , εδώ βρίσκω απίθανο να συνεχίσει οπουδήποτε. :s_bye
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#595092 https://twitter.com/Carlossainz55/statu ... 9157454849
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#595129
George_Prix έγραψε:


Αυτο προσπαθω να πω τοσο καιρο... Οτι τετοιοι οδηγοι καταφερνουν και μας κρατανε τσιτωμενους, τετοιοι οδηγοι μας κανουν και χαιρομαστε τους αγωνες. Οπως ειπα και στον προηγουμενο αγωνα (οτι στα @@ μου αν τιμωρουσαν το Verstappen ή οχι) το ιδιο θα πω και για χθες. Δε με χαλασε καθολου η |λογοκρισία| του Vettel που στερησε θεσεις/ποντους απο το Max. Οι απιστευτες μαχες Max/Leclerc, Hamilton/Bottas, η τρομερη προσπεραση του Leclecr απο την εξωτερικη στο Gasly μου φτασανε και μου περισσεψανε για χθες. Την "πηρα τη δοση μου" (για την ακριβεια χθες πηρα overdose).



Μα ειδαμε συνεχομενες μαχες, ακριβως διοτι λειτουργησαν νομιμα και δεν πεταξε ο ενας τον αλλον εξω κατα την διαρκεια της μαχης.
Αλλιως θα ειχαμε δει μονο πχ τον Χαμιλτον να πεταει τον Μποτας, και τον Λεκλερκ να πεταει τον Φερσταπεν! :rtfm:
Τον Φετελ να πεταει τον Φερσταπεν δεν θα το ειχαμε δει γιατι αυτος θα ειχε ηδη πεταχτει απ τονΛεκλερκ! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#595364
George_Prix έγραψε:Σαν κατι πανηλιθιους που δεν πηραν χαμπαρι την προσπεραση του Max απο την εξωτερικη και απο το χωμα στο Leclerc (και ολες τις αλλες μαχες που εδωσε) και θεωρησαν οτι ο Max εχθες δεν εκανε τιποτα σπουδαιο.

Κοίτα δάσκαλε. Ο Μαξ ήταν μπροστά. Καμία προσπέραση δεν έκανε. Προσπέραση κάνει ο πίσω. Θα στα πει ο δάσκαλος όταν πας για δίπλωμα. Αλλά εδώ δε βλέπεις άλλα κι άλλα, θα δεις αυτό; :lol: