Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#592861 Αφού χθες έβγαλαν ανακοίνωση, σήμερα 10 άρχισε η διάθεση και σε μία ώρα είχαν εξαντληθεί. :lol:

Ούτε στους Foo Fighters δεν είχε γίνει έτσι.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#592862 Βάλανε 2η μέρα στις 22. Δεν έχουν ανακοινώσει για εισιτήρια ακόμα.

Οι τιμές είναι 50% πάνω από το φεστιβάλ Αθηνών που ήρθαν μεγαθήρια της κλασσσικής στο Ηρώδειο, και στα επίπεδα του Μποτσέλι που θα είναι μερικές μέρες πριν.
Προσωπικά τη θεωρώ λιγάκι υπερεκτιμημένη Οκ καλή φωνή αλλά... :oops:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#592884 Κ οι 2 ήρθανε (Tool 2 φορές απο τον υπογράφοντα) σε σαφώς μικρότερες τιμές.

150Ε είναι πολλά για μια συναυλία, όποιος κ να παίξει, για Ελλάδα.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#592915 Πάντως άκουσα στο ράδιο ότι Τετάρτη θα ξανά βγάλουν εισιτήρια γιατί πιθανότατα θα γίνει και μια δεύτερη παράσταση.
Αν βρω link, θα το βάλω.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#600178
dimik έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Κι εγώ Offspring πήγαινα αέρα και στο Bad habit έκανα και stage dive αμα λάχει στα γεράματα! :lol:



+1 για το stage dive στο συγκεκριμένο





μετά βέβαια φυσιοθεραπέιες για κανα μήνα :lol:


:ninja:
Κάνει την παύση πριν το "You stupid dumbshit goddam motherfucker" . Κοιτάω τη μπύρα, σκέφτομαι "Δε γαμιέται" .Πίνω το 1/3. Φεύγει το ποτήρι στον αέρα. Και με το "You" έχω πατήσει σπριντ και μπαίνω πρώτος στο πιτ λες και είμαι 16 χρονών :lol:
(προφανώς και τσίμπησα έναν στραμπουληγμένο αστράγαλο, αλλά ποιος νοιάζεται)

Metallica επίδοση AA, μεγάλου παίκτου. Ακόμα και ο Λάρς έχει τόσο τσαγανό που υπερκαλύπτει ότι του λείπει. Σε τρομερή φόρμα όλη η μπάντα, απλά τρομεροί. Μακάρι να κρατηθούν για καιρό σε αυτό το επίπεδο.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#623786 Pierce θα πονέσεις τώρα :twisted:

Xτές το βράδυ μας επισκέφθηκε σε μια κωλόπολη στου διαόλου το κερατο ο τυπας:
Εικόνα
https://www.joshuaredman.com/

Με την big band του concertgebouw
https://jazzorchestra.nl/

σε διασκευές έργων του.

Γραβατωμένη τζαζ, εχω πολλά χρόνια να ακούσω τόσο καλοκουρδισμένες εκτελέσεις. Αν και ειμαι φαν του πιο χύμα, η ποιότητα των μουσικών ήταν ασύλληπτη :omg:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#627510 Πήγα χθές Lindemann, τι συναυλιάρα κάνει ο πούστης και στην σολο καρριέρα. :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: