Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#590068 Μου αρέσουν περισσότερο από τα suvs και αν χρειαζόμουν χώρους θα τα προτιμούσα για αγορά
Άβαταρ μέλους
By Govus
#591404
Focusman91 έγραψε:Εικόνα


Παίδες, το συγκεκριμένο αυτοκίνητο το συνάντησα σήμερα το πρωί στον Πειραιά (Μεγάλου Αλεξάνδρου προς Καστέλα, στο αμαξοστάσιο των τρόλεϊ, για όποιον γνωρίζει το σημείο). ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ :protest: ;;

Μήπως το έχουν φέρει για επίδειξη κλπ. κλπ. ;
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#591536 Βόλτα στρωσιματος?

< Note >
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#618378 Περιμέναμε την αξιαγάπητη Ρενω 1.5 μήνα να στείλει ανταλλακτικό, που χωρίς αυτό ήταν ακινητοποιημένο το αυτοκίνητο.
:s_mad

Το πως ακινητοποιήθηκε είναι άλλου παπά ιστορία που δεν θα την πιστεύετε και να την γράψω. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#618557 Που είναι ο Ορέστης να κάνει κατάθεση ψυχής?

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#618565 Το σεντάν δεν μ' αρέσει καθόλου!
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#624238 Πριν λίγες μέρες, σέρβις για το megane μου III 1.4tce, 67k, 7+ χρόνων.
Και αυτή τη φορά, όπως και κάθε φορά τα απολύτως απαραίτητα χρειάστηκε. Τελική σούμα ούτε 150 ευρώ σε εξουσιοδοτημένο εννοείται.
Ευτυχισμένος χρήστης, δεν το αλλάζω με τίποτα.
Άβαταρ μέλους
By rafi
#624240 Εχουν ακουστει καποια πραγματα για αυτο το μοτερ δυστυχως.. ελπιζω να ειναι μεμονωμενα περιστατικα..
Νιβαλ το εξουσιοδοτημενο;

.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#624246
rafi έγραψε:Εχουν ακουστει καποια πραγματα για αυτο το μοτερ δυστυχως.. ελπιζω να ειναι μεμονωμενα περιστατικα..


Τι ακούστηκαν?
Δεν έτυχε να δω κάτι.
Για κάποιο λόγο που δεν ξέρω κυκλοφόρησε σχετικά λίγο στην αγορά αφού αντικατασταθηκε από τον 1,3 αν θυμάμαι καλά.

Φλερταρα πολύ με την ιδέα ενός τέτοιου :
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By rafi
#624251 Μηχανικα προβληματα. Διαβαζα σε ενα fb renault forum Ελληνικο για καποιον που το εχει με ραγισμα στο μπλοκ και δεν μπορει να βρει και μοτερ να το αντικαταστησει. Αλλος λεει το αγορασε επιτηδες με τον Κ4Μ γιατι λεει ηξερε οτι βγαζουν προβληματα τα tce οποτε επελεξε το ατμοσφαιρικο. Αυτα ειναι τα προσφατα που διαβαζα.

.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#624272 Έχουμε υπόψη μας obd reader για Renault αντίστοιχο με το VCDS της VW?
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#624293
rafi έγραψε:Εχουν ακουστει καποια πραγματα για αυτο το μοτερ δυστυχως.. ελπιζω να ειναι μεμονωμενα περιστατικα..
Νιβαλ το εξουσιοδοτημενο;

.

Ναι, Νιβάλ.
Δεν έχω ακούσει κι εγώ κάτι. Κι ελπίζω να μην. Βέβαια, νομίζω πρώτα θα γεράσει από χρόνια και μετά θα φθαρεί από χιλιόμετρα. Μόλις 8k χλμ το χρόνο κάνω.
Τριγύρω στη δεκαετία θα σκεφτώ ίσως να το ανανεώσω με ένα Clio :-)