Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#590639
babakos έγραψε:Kαλά να περάσετε παιδιά :)

Ο σπιτονοικοκύρης μας αποφάσισε ξαφνικά να πουλήσει το σπίτι που μένουμε οπότε εάν δεν βρούμε σπίτι για να μετακομίσουμε σύντομα θα περάσουμε ένα ειδυλλιακό Αύγουστο στην Αθήνα..


Αν έχετε μισθωτήριο συμβόλαιο σε ισχύ, τότε αναγράφεται στο συμβόλαιο και ο αγοραστής είναι υποχρεωμένος να το τηρήσει μέχρι τέλους.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#590695
stavrosg έγραψε:
babakos έγραψε:Kαλά να περάσετε παιδιά :)

Ο σπιτονοικοκύρης μας αποφάσισε ξαφνικά να πουλήσει το σπίτι που μένουμε οπότε εάν δεν βρούμε σπίτι για να μετακομίσουμε σύντομα θα περάσουμε ένα ειδυλλιακό Αύγουστο στην Αθήνα..


Αν έχετε μισθωτήριο συμβόλαιο σε ισχύ, τότε αναγράφεται στο συμβόλαιο και ο αγοραστής είναι υποχρεωμένος να το τηρήσει μέχρι τέλους.
Αν έχετε συμβόλαιο ίσως μπορείτε να το παζαρέψετε. Πχ αντί για 8 μήνες μέχρι να λήξει θα μείνω 4 μήνες λιγότερο, θα πληρώσω 2 μήνες λιγότερο από όσο μείνω και μου πληρώνεις και την μετακόμιση.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#590857 Πόσο ζηλεύω αυτά τα roadtrips τύπου πετάγομαι για ένα κοντόσουβλι Μέτσοβο, για ένα μπάνιο Πήλιο και αργαμιση θα είμαι σπίτι

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#590861
dimik έγραψε:Πόσο ζηλεύω αυτά τα roadtrips τύπου πετάγομαι για ένα κοντόσουβλι Μέτσοβο, για ένα μπάνιο Πήλιο και αργαμιση θα είμαι σπίτι

< >
Αυτά τα κάναμε τότε που με 2.500 δραχμές γέμιζες ρεζερβουάρ.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By glf
#590877 Για να το πιάσεις καλύτερα, όλο το πρωί είχαμε Δεξιοτεχνια και Gymkhana στην Κοζάνη. Εκατσα μέχρι τις 1:30 που έκανα μέχρι και την περιγραφή στη μικροφωνικη.
Πήγα σπίτι έκανα ντουσακι και φύγαμε για να πάμε την μεγάλη στην κατασκήνωση.
Και από εκεί Νικίτη.

Τώρα Παρασκευή το ίδιο δρομολόγιο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#596833 φετος Κερκυρα στο γυναικοχωρι.
4-5 Αυγουστου αναχωρηση,επιστροφη γυρω στις 22-23.
Εχουν συμπληρωθει φρεον στα κλιματιστικα,εχει αλλαχθει το στρωμα στο κρεβατι,το μονο που εχει μεινει ειναι να δωσω τη λιστα με το μενου στη πεθερουλα. :inlove:
οποιος περασει κοντα απο Μπενιτσες και εχει χρονο για καφε/ποτο/φαγητο ειμαι διαθεσιμος.
Ανεβαινω με τον Μητσο μονος μου :inlove:
ο μικρος φευγει για Κερκυρα το σκ με ενα φιλο του,η :inlove: περνει αδεια αργοτερα,οποτε θα ταξιδεψω μονος μου. :superman:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#596854
gianik έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Και ποιός θα ποτίζει την ελιά;




πήρα κλειδιά... :shifty:


ριπορτ και οι 2 σας.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#596892 Θα την πάρει μαζί του στην Κέρκυρα! :rtfm:


Να μην κάνει διακοπές και το καϋμένο το δεντράκι;;; :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#596916 Φλογητά φέτος το μενού για δύο εβδομάδες. Συμβουλές για μπάνιο-μάσα πάντα ευπρόσδεκτες :)

< >