Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By gianik
#587445 Το πρόγραμμα τηρείται ευλαβικά...
By the way, όταν φτάσαμε 10 πάρα στη θάλασσα ειμασταν σχεδόν μόνοι μας.. Τώρα που φύγαμε, η μισή Αθήνα ήταν εκει... Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#587560
gianik έγραψε:Πιασαμε στασιδι. Αμαξι στον ίσκιο.. Όλα καλά... Εικόνα

Η κλασσική ομπρέλα φοίνικας. Δε θα τη χρησιμοποιούσα ούτε για να μη χτυπάει ο ήλιος το ψυγείο με τους μπύρες.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#587566 Σωστός ο Corto.
Αυτή αγοράστηκε πέρσι από Σκλαβενίτη προσφορά 20€. 50% UV, 2.5 μέτρα διάμετρος, καπελάκι για να φεύγει ο αέρας, χοντρό κοντάρι.
Πήρα και κρουστικό κοντάρι και είμαι άρχονταςΕικόνα

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#587584
Corto Maltese έγραψε:
gianik έγραψε:Πιασαμε στασιδι. Αμαξι στον ίσκιο.. Όλα καλά... Εικόνα

Η κλασσική ομπρέλα φοίνικας. Δε θα τη χρησιμοποιούσα ούτε για να μη χτυπάει ο ήλιος το ψυγείο με τους μπύρες.





Εχεις δικιο... :lol:
Ομως σημερα πουρνο πουρνο που κατεβηκα στην αποθηκη θυμηθηκα οτι περσυ ειχα πεταξει την ομπρελλα ... :sorry:
Οποτε την βγαλαμε με αυτη ... :thumbsup:
Απο Δευτερα μαλλον κ εγω Σκλαβενιτη ,εχω κ μια εκπτωση εκει λογω αδερφης... :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#588390 Αυτές σπάνε στα 3; Γιατί πάνω από 1,80 στα 2 δε χωράνε στο πορτπαγκάζ
Άβαταρ μέλους
By gianik
#588414
Corto Maltese έγραψε:Αυτές σπάνε στα 3; Γιατί πάνω από 1,80 στα 2 δε χωράνε στο πορτπαγκάζ




Οχι ρε συ ,εδω χωρεσε στο fiesta της κυρας... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#590586 Έχουμε εμπειρία από κατάλυμα στη Δονούσα; :)
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#590593 Είναι τόσο λίγα, που κλείσε όποιο βρεις! Αυτά που είναι στην άκρη της χώρας, πιο μακριά από την παραλία, είναι όλα καινούρια και ωραία. Εγώ είχα μείνει τις μισές μέρες σε ένα τέτοιο, και τις άλλες μισές σε ένα παλιό μέσα στην χώρα, που το είχε μια γιαγιά και ήταν επίσης γαμάτο: στην κουζίνα είχε 50 διαφορετικά πλακάκια, ένα πραγματικό pop art έργο!
Γενικώς, μην ψάχνετε πολυτέλειες. Όπου και να μείνετε, θα περάσετε περίφημα, είναι υπέροχο νησάκι με καταπληκτική αύρα και ανθρώπους. Ζηλεύω!
Άβαταρ μέλους
By drdino
#590681 Thanks Greg! Δεν φαντάζομαι να εννοείς την παπαδιά που έχει δωμάτια;