Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#590388 Δεν χρειάζεται να πάμε μακριά για να δούμε την αποτελεσματικότητα των Unimog, στα ορυχεία της ΔΕΗ παίζει να έχει ακόμα πρώτης γενιάς τα οποία ξεσκιζονται καθημερινά, χειμώνα καλοκαίρι.

< >
Άβαταρ μέλους
By postruck
#590394 +1 για τα unimog στα ορυχεια της ΔΕΗ.
Οι Ιταλοί για να είναι σίγουροι οτι θα βγούν τα δρομολόγια,έχουν και τα unimog,για καβάτζα :s_biggrin .
Είμαι σίγουρος, οτι όποιος δουλεύει το unimog, μετά δεν θα θέλει να δουλέψει το iveco!
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#590442
postruck έγραψε:+1 για τα unimog στα ορυχεια της ΔΕΗ.
Οι Ιταλοί για να είναι σίγουροι οτι θα βγούν τα δρομολόγια,έχουν και τα unimog,για καβάτζα :s_biggrin .
Είμαι σίγουρος, οτι όποιος δουλεύει το unimog, μετά δεν θα θέλει να δουλέψει το iveco!


Τα έχεις δουλέψει και τα δύο ή απλά λέμε λόγια;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#590479 Παίδες εγω ποστάρα μια φωτογραφιουλα, δικιά μου, που μου άρεσε σαν concept και συνθεση δεν υπάρχει λόγος να πλακωθειτε για τα eurocargo και τα unimog. Τεσπα η βολτα ηταν καλη φαση και φυσικά το τοπίο στο οποίο σε φτάνουν ειναι απίστευτο. Αυτά.
Άβαταρ μέλους
By postruck
#590544
REALZEUS έγραψε:
postruck έγραψε:+1 για τα unimog στα ορυχεια της ΔΕΗ.
Οι Ιταλοί για να είναι σίγουροι οτι θα βγούν τα δρομολόγια,έχουν και τα unimog,για καβάτζα :s_biggrin .
Είμαι σίγουρος, οτι όποιος δουλεύει το unimog, μετά δεν θα θέλει να δουλέψει το iveco!


Τα έχεις δουλέψει και τα δύο ή απλά λέμε λόγια;

Επαγγελματικά μόνο τα iveco σε οτι τοναζ,σασμάν,μεταξόνιο,αναρτήση,υπάρχει και ίππους απο 150 μέχρι 500 και μοντέλο απο euro 0 μέχρι euro 5.Για την σύγκριση με τα unimog,έχω συγγενείς και φίλους που τα δουλεύουν επαγγελματικά.
Μirage,δεν έχω τέτοια διάθεση,ολα τα προηγούμενα χρόνια νομίζω πως το έχω δείξει. :)
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#590667 ποιο ειναι αυτο? καποιο Τζαγκουαρ? φανταστικη σιλουετα,ειδικα στο πισω φτερο/ουρανο/πανω μερος πορτας :inlove:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#590863 Εικόνα