Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#590388 Δεν χρειάζεται να πάμε μακριά για να δούμε την αποτελεσματικότητα των Unimog, στα ορυχεία της ΔΕΗ παίζει να έχει ακόμα πρώτης γενιάς τα οποία ξεσκιζονται καθημερινά, χειμώνα καλοκαίρι.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
By postruck
#590394 +1 για τα unimog στα ορυχεια της ΔΕΗ.
Οι Ιταλοί για να είναι σίγουροι οτι θα βγούν τα δρομολόγια,έχουν και τα unimog,για καβάτζα :s_biggrin .
Είμαι σίγουρος, οτι όποιος δουλεύει το unimog, μετά δεν θα θέλει να δουλέψει το iveco!
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
postruck έγραψε:+1 για τα unimog στα ορυχεια της ΔΕΗ.
Οι Ιταλοί για να είναι σίγουροι οτι θα βγούν τα δρομολόγια,έχουν και τα unimog,για καβάτζα :s_biggrin .
Είμαι σίγουρος, οτι όποιος δουλεύει το unimog, μετά δεν θα θέλει να δουλέψει το iveco!

Τα έχεις δουλέψει και τα δύο ή απλά λέμε λόγια;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#590479 Παίδες εγω ποστάρα μια φωτογραφιουλα, δικιά μου, που μου άρεσε σαν concept και συνθεση δεν υπάρχει λόγος να πλακωθειτε για τα eurocargo και τα unimog. Τεσπα η βολτα ηταν καλη φαση και φυσικά το τοπίο στο οποίο σε φτάνουν ειναι απίστευτο. Αυτά.
Άβαταρ μέλους
By postruck
REALZEUS έγραψε:
postruck έγραψε:+1 για τα unimog στα ορυχεια της ΔΕΗ.

Τα έχεις δουλέψει και τα δύο ή απλά λέμε λόγια;

Επαγγελματικά μόνο τα iveco σε οτι τοναζ,σασμάν,μεταξόνιο,αναρτήση,υπάρχει και ίππους απο 150 μέχρι 500 και μοντέλο απο euro 0 μέχρι euro 5.Για την σύγκριση με τα unimog,έχω συγγενείς και φίλους που τα δουλεύουν επαγγελματικά.
Μirage,δεν έχω τέτοια διάθεση,ολα τα προηγούμενα χρόνια νομίζω πως το έχω δείξει. :)
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#590667 ποιο ειναι αυτο? καποιο Τζαγκουαρ? φανταστικη σιλουετα,ειδικα στο πισω φτερο/ουρανο/πανω μερος πορτας :inlove:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#590863 Εικόνα