Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#590099 Έχω βαρεθεί σε διάφορα ΜΜΕ να "βλέπω" Βαρουφάκη ενώ είναι εξαφανισμένοι κάτι Λαφαζάνηδες και Ζωές. Τυχαίο ; δε νομίζω.
Αν δεν εξυπηρετείς δικά τους συμφέροντα , δε σε παίζουνε.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#590101 Μα τον Τσίπρα εννοείται, αφού ως γνωστόν ( :s_laughat ) ήρθε με μεταγραφή στο ΕΜΠ από την Βουλγαρία! :rtfm:

Και πτυχίο πήρε επειδή είχε τα μέσα, όχι σαν τον Κυριάκο ( :inlove: ) που πήγε στο Harvard με την αξία του. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By markvag
#590102
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#590106 Ο Γιάνι είναι απαραίτητη προσθήκη στην επόμενη Βουλή ανεξάρτητα από το ποιος θα είναι κυβέρνηση.
Ιδανικά και Ζωζώ αλλά το βλέπω δύσκολο.

Τώρα που δεν έχουν τα κλειδιά ενεργοποίησης των βαλλιστικών πυραύλων, μπορούν να προσφέρουν άπλετο ψυχαγωγικό θέαμα χωρίς κινδύνους και άλλα τραγικά.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#590107 Ε, για να το λένε στα Internetς αλήθεια θα είναι. Εμένα δεν μου κάνει εντύπωση, αφού ο Τσίπρας αφού πήρε πτυχίο για τον εαυτό του, μετά έκανε και την γυναίκα του καθηγήτρια πανεπιστημίου, τι όχι;
https://www.protagon.gr/epikairotita/44 ... 4341604106
:protest: :s_yes

Φυσικά και είναι αλήθεια όλα, τα έγραψαν και στο Twitter και στο Πρώτο Θέμα και στο Μακελειό, οπότε το θέμα θεωρείται λήξαν, ΕΙΝΑΙ αλήθεια.
:s_cry
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#590110 Είναι εξαιρετικά διασκεδαστικό που ο μέσος ψηφοφόρος ΝΔ θεωρεί τον Βαρουφάκη απατεώνα, αλλά τον Κούλη υπεύθυνη και σοβαρή δύναμη. Θα γελάσουμε πολύ όπως έχω ξαναπεί. Συνήθως αυτά που λέει ο τελευταίος, όταν τον αφήνουν να μιλάει (γιατί είναι σαφές πως προσπαθούν να το κάνουν όσο λιγότερο δυνατόν) προσφέρονται για άπειρο γέλιο και τα ΣΥΡΙΖΟτρολ κάνουν πάρτι.