Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Serf
#586323
elteo έγραψε:Και ο Καραμανλέας το πρωί όταν έφευγε χαλαρός χωρίς ζώνη έφυγε στην θέση του συνοδηγού.


Εκείνου μπορεί να μη φτάνει η ζώνη να κουμπώσει :)
Άβαταρ μέλους
By elteo
#588793 Πατέρας(?) σε σκούτερ με πιτσιρίκι όρθιο εμπρός και το άλλο πίσω του στο κάθισμα με το ζόρι να τον κρατάει. :vava: Χωρίς κράνος ο ίδιος αλλά ευτυχώς τα παιδιά με κράνος ...................


......................από ποδήλατο. :s_shout
Άβαταρ μέλους
By ambient
#589273 Σήμερα διασκέδασα στην Αθηνών - Κορίνθου με μαζική επιστροφή :s_hang δεν υποτίθεται ότι όλοι αυτοί θα επέστρεφαν αύριο; :s_sarcastic

Καταθλιπτικό να βλέπεις αρκετά βόδια να κυκλοφορούν μέσα στη ΛΕΑ τρέχοντας μάλιστα. Τέτοια μέρα και η τροχαία δεν υπήρχε πουθενά, ούτε στα διόδια.

Και φυσικά νωρίτερα είδα και αυτό:
Εικόνα
-Νο πινακίδα > check
-Νο κράνη > check
-Ντύσιμο: κολάν, κοντομάνικα και σορτσάκι > check
-Max speed > check
-Πάμε Ε.Ο. > check
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#590042 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By adi32
#590491 Η κατασταση δεν παει αλλο, εχουν ξεφυγει τελειως.
Σε καθε φαναρι περνανε 2 με πρασινο και 5 με κοκκινο,
Δε σεβονται στοπ μονοδρομους παρκινγκ κλπ
Η μονη λυση για μενα ειναι να κυκλοφορουν συμβατικα αυτοκινητα της τροχαιας και να σημειωνουν παραβασεις
Μετα ειδοποιηση στο κινητο , σπιτι του παραβατη
Τη δευτερη φορα μεγαλο προστιμο και την τριτη αφαιρεση διπλωματος και ξανα εξετασεις
Ετσι ολοι θα ειναι Παναγιες στους δρομους
Άβαταρ μέλους
By g8777
#591595 Απλα τα πραγματα.
:s_dunno

Διαβιβαση του βιντεο στην Τροχαια, ταυτοποιηση αριθμων πινακιδων----> συστημενο μεσω Priority Direct Mail. :s_roses


Οχι εδω. Στην Δανια αυτα. :s_bye
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#591597 και θα σου δικαιολογηθούν οτι μπήκαν στη ΛΕΑ για να πάνε κι αυτοί νοσοκομείο-οδοντιατρείο-φαρκακείο-κτηνιατρείο κτλ επειδή δεν αισθανόντουσαν καλά.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#591599 Νόμιζα ότι είχαμε γίνει Δανία του νότου ήδη. :hmmm:

Λύση:
Εικόνα

Σε λειτουργία:
Εικόνα

...και μνημόνιο fur ein thousand jahres. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#591606 Απορώ τι ασχολείστε ακόμα...Η κατάσταση δεν είναι απλά τραγική στους δρόμους.Εγω νομίζω ότι τα τελευταία χρόνια εγινε ακόμα χειρότερα και χειροτερεύει διαρκώς.Κανεις δεν ασχολείται.Η αστυνομία είναι ανύπαρκτη.
Θα έπρεπε να ντρεπόμαστε....


< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#591615
kostis20 έγραψε:Απορώ τι ασχολείστε ακόμα...Η κατάσταση δεν είναι απλά τραγική στους δρόμους.Εγω νομίζω ότι τα τελευταία χρόνια εγινε ακόμα χειρότερα και χειροτερεύει διαρκώς.Κανεις δεν ασχολείται.Η αστυνομία είναι ανύπαρκτη.
Θα έπρεπε να ντρεπόμαστε....


< A3003 >
Έτσι, κάποτε ζητούσαν μια τυπικη συγνώμη για την παράβαση- παραβίαση. Πλέον σου παίζουν φώτα, κορνάρουν και κάποιες φορές σου ζητάνε και τον λόγο που αντιδρας όταν πάνε ανάποδα σε μονόδρομο.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#591659 Πρέπει να δείτε κάτι προσπεράσματα που παίζουν εδώ πέρα... :inlove: Σε διασταύρωση, πάνω σε στροφή, βγαίνουν στο άλλο ρεύμα και απλά πάνε για ώρα, κτλ... :inlove: Το αν έρχεται κάποιος από το άλλο ρεύμα είναι απλά αδιάφορο (δεν συζητάω για λεπτομέρειες όπως διαγραμμίσεις...) :inlove:

Η τροχαία γράφει συνέχεια, αλλά μόνο για όριο ταχύτητας μέσα σε χωριά (δεν παίζει να υπάρχει οδηγός στο νομό Δράμας που να μην έχει φάει τουλάχιστον μία κλήση για ταχύτητα σε χωριό). ΟΚ σημαντικό αυτό, το 50χαω στα χωριά, αλλά ας δούνε και λίγο και τις προσπεράσεις που είναι από τις χειρότερες που έχω πετύχει στην Ελλάδα... 2 μήνες κυκλοφορώ εδώ και κάθε μέρα δεν παραλείπει κάποια αμοιβάδα να με εκπλήσσει...