Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#588380 Είχαμε πάει για φαγητό απόψε (στην ελληνική ταβέρνα) με συναδέλφους , και σκάει μύτη το αφεντικο με την ολοκαίνουργια Ζ4 ....mid life crisis
Άβαταρ μέλους
By mirage
#588381 Γιατί; Άμα εχει λεφτά και για 540 estate και για Z4? Live and let live.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#588387
KiloMeater έγραψε:Είχαμε πάει για φαγητό απόψε (στην ελληνική ταβέρνα) με συναδέλφους , και σκάει μύτη το αφεντικο με την ολοκαίνουργια Ζ4 ....mid life crisis


:help:

Πες μας με τρόπο τον λογαριασμό.
Τους ξεπουπουλιασες τους ανθρώπους ρε Κιλο. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#588392 Πήγε μια 300αρα+ για 6 αλλά τέτοια φάση δεν ξανά είχαμε για καιρό, πολύ γέλιο, έφυγαν όλοι καταχαρουμενοι.
Δύο Έλληνες, ένας Τούρκος, ένας Σκοπιανός, το μεγάλο αφεντικό με τη μπέμπα αμερικανός αλλά με γυναίκα κρητικιΑ που έχει μυηθεί στη ελληνική κουλτούρα, και αλλος ένας αμερικανός που καραφλιασε για το τι λέμε ο ένας στον άλλο και δεν μαλώνουμε:-)
Καιρό είχα να γελάσω τρεις ώρες σερι
Άβαταρ μέλους
By g8777
#588394 Money well spent τότε

:metalo:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#588422 Ολα καλά ρε κίλο, αλλά εκει με το σκοπιανός με έχασες :s_sad
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#588423 Θέλει να πιάσει και τους ψηφοφόρους Κούλη, γι'αυτό. Είμαι βέβαιος πως τον άνθρωπο Μακεδόνα τον αποκαλεί από κοντά.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#588425 Είχα πρόσφατα συζήτηση με μεσήλικα Director που έσκασε δίπλα μου στο πάρκινγκ με 640 cabrio.

Αφού του έδωσα συγχαρητήρια που δεν πήρε κι αυτός 5ρα diesel όπως το 90% των ρώτησα πως κι έτσι 6ρα κάμπριο και μάλιστα 40i.

Μου είπε χαρακτηριστικά, "τα παιδιά μεγάλωσαν και σπουδάζουν, έχουν δικά τους αυτοκίνητα, ήταν η ευκαιρία μου να πάρω κι εγώ αυτό που θέλω"

Για την 640 δήλωσε ότι προτιμούσε την 2.2? 6κυλινδρη Ε46 που είχε κάποτε και αν έβρισκε σε καλή τιμή και σωστή Μ3 Ε46 θα την αγόραζε για weekend car, τώρα με την 6ρα κανένα μπαντηλικι σε roundabout και πολύ είναι.

Γενικα μακάρι όλοι σε κάποια ηλικία να έχουμε την δυνατότητα να πάρουμε ότι αυτοκίνητο μας αρέσει.



< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#588589 Εικόνα

:s_roses

Cosneo δεν θα πέσω στο επίπεδο σου να ξέρεις. :shifty:


Δέκα τέτοιες θέλει ενα Superb μόλις ξυπνήσει το πρωί. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#590014 Ακατανόητη κίνηση. Αντί να καταργήσει πχ ετούτη εδώ:
Εικόνα
που και ακριβή είναι, και χώρους δεν έχει, και δεν έχει 7θέσια διάταξη, και έχει την αναχρονιστική πίσω κίνηση, αλλά (θεοί! :thumbsdown: ) καταργεί το μοναδικό sport-tourer-van-cargo της αγοράς, που απευθύνεται στους εραστές της οδήγησης και στον ΠΟ (Πραγματικό Οδηγό©).
:s_cry :thumbsdown:

Περίμενα περισσότερα από την BMW, μετά την καταπληκτική νέα 1 series με κίνηση εμπρός. :s_shout :s_hang
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#590016 Διάλεξε μια πικούλα καλέ, το point το πιάσαμε. :lol:

Εμένα μου φαίνεται λογικότατη κίνηση, εφόσον τα MPV είναι τραγικά niche επιλογή και η αγορά γέρνει στεγνά προς τα compact suvlakia. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#590017
diplomat έγραψε:Διάλεξε μια πικούλα καλέ, το point το πιάσαμε. :lol:

(Είχα βάλει την αμερικάνικη version, και είπα να το διορθώσω... :s_scratchhead :s_blush )
Άβαταρ μέλους
By 224v
#590049 Είδα σήμερα στη Κηφησιας, μια τεράστια λιμουζίνα πλατεία και χαμηλή με την νέα τεράστια γρίλια μπροστά. Και από πισω ήταν τρέλα... Χρώμα γκρι ανοιχτό. Δεν πρόλαβα να δω λεπτομέρειες. Θα είναι σίγουρα νέο μοντέλο πολύ εντυπωσιακό... Αλλά πόσοι θα το πάρουν εδώ???

.