Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#582292 θερμαινομενο παρμπριζ?
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#582304
Deleted User 1 έγραψε:Θερμαινομενα καθισματα, πιστιλιστηρια φανων και θερμαινομενα πιτσιλιστηρια παρμπριζ.

(Με επιφυλαξη)

< >
Ούτε τα δικά σου Led έχουν πλυστικη συσκευή?

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#582321 Νοπ. Δεν προσφερεται τo winter pack Ελλαδα. Μονο τα θερμαινομενα καθισματα μπορεις να παρεις εαν βαλεις τα μονοκομματα bucket που ειναι υποχρεωτικα τετοια.

< >
Άβαταρ μέλους
By gto250swb
#582451 Ευχαριστώ για τις ευχές, να κάνω καμιά μεγάλη βόλτα και θα επιστρέψω με εντυπώσεις, το επόμενο ΣΚ έχει τριήμερο. :twisted:

Το golf r δεν παίζει στα ~300;


Ναι αλλά χωρίς ηλ. Ανάρτηση και λίγο πιο φτωχό εξοπλισμό, με acc και λοιπά συμπραγκαλα πήγαινε 350 συν μεταλλικό χρώμα. ( Αν και με παζάρια κατεβαίνει λίγο). Στο Λεόν οι αθεοφοβοι το lux ( αυτό που πήρα) το είχαν κομπλέ με μεταλλικό χρώμα 250... Στη τελική θα μου πεις τι είναι ο κάβουρας τι το ζουμί του. Τεσπά το μόνο που έχω να παρατηρήσω προς το παρόν είναι ο μιεχ πίνακας οργάνων, τα αναλογικά όργανα είχαν καλύτερη γραμματοσειρά και μεγαλύτερη.
Άβαταρ μέλους
By alexm
#582466
gto250swb έγραψε:Ευχαριστώ για τις ευχές, να κάνω καμιά μεγάλη βόλτα και θα επιστρέψω με εντυπώσεις, το επόμενο ΣΚ έχει τριήμερο. :twisted:

Το golf r δεν παίζει στα ~300;


Ναι αλλά χωρίς ηλ. Ανάρτηση και λίγο πιο φτωχό εξοπλισμό, με acc και λοιπά συμπραγκαλα πήγαινε 350 συν μεταλλικό χρώμα. ( Αν και με παζάρια κατεβαίνει λίγο). Στο Λεόν οι αθεοφοβοι το lux ( αυτό που πήρα) το είχαν κομπλέ με μεταλλικό χρώμα 250... Στη τελική θα μου πεις τι είναι ο κάβουρας τι το ζουμί του. Τεσπά το μόνο που έχω να παρατηρήσω προς το παρόν είναι ο μιεχ πίνακας οργάνων, τα αναλογικά όργανα είχαν καλύτερη γραμματοσειρά και μεγαλύτερη.


Πολύ καλή τιμή. Καλορίζικο, είναι σίγουρο ότι θα το χαρείς.


.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#582768 Τι νέα έχουμε από το λαβωμένο λεον;

Βρέθηκε άκρη ;
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#582894
red_monster έγραψε:Τι νέα έχουμε από το λαβωμένο λεον;

Βρέθηκε άκρη ;

Αναμένουμε για το καινούργιο μοτέρ....
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#582908
thanasisr16 έγραψε:
red_monster έγραψε:Τι νέα έχουμε από το λαβωμένο λεον;

Βρέθηκε άκρη ;

Αναμένουμε για το καινούργιο μοτέρ....


Άντε με το καλό. Αν πάνε όλα όπως τα υπολογίζεις κοινοποίησε τον τεχνικο. Υπάρχουν μπόλικοι που ενδιαφέρονται
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#583315
red_monster έγραψε:
thanasisr16 έγραψε:
red_monster έγραψε:Τι νέα έχουμε από το λαβωμένο λεον;

Βρέθηκε άκρη ;

Αναμένουμε για το καινούργιο μοτέρ....


Άντε με το καλό. Αν πάνε όλα όπως τα υπολογίζεις κοινοποίησε τον τεχνικο. Υπάρχουν μπόλικοι που ενδιαφέρονται

Εντωμεταξύ με το κιβώτιο δεν ξέρουν ακόμα αν έχει παθει κάτι,όταν θα έρθει το μοτέρ θα το δουν,αν και από ότι μου είπε είναι παρά τραβηγμένο να έχει παθει κάτι αλλά έχω τρομοκρατηθεί με δαύτους :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#583354 Ο κινητηρας θα είναι εντελώς καινούριος?Καπου είχα ακούσει και για ανακατασκευασμενους.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#583371
kostis20 έγραψε:Καπου είχα ακούσει και για ανακατασκευασμενους.

< A3003 >


Τι εννοείς Κωστή? Που? Σε αντιπροσωπεία το έχεις ακούσει?
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#583388
thanasisr16 έγραψε:
red_monster έγραψε:
thanasisr16 έγραψε:
red_monster έγραψε:Τι νέα έχουμε από το λαβωμένο λεον;

Βρέθηκε άκρη ;

Αναμένουμε για το καινούργιο μοτέρ....


Άντε με το καλό. Αν πάνε όλα όπως τα υπολογίζεις κοινοποίησε τον τεχνικο. Υπάρχουν μπόλικοι που ενδιαφέρονται

Εντωμεταξύ με το κιβώτιο δεν ξέρουν ακόμα αν έχει παθει κάτι,όταν θα έρθει το μοτέρ θα το δουν,αν και από ότι μου είπε είναι παρά τραβηγμένο να έχει παθει κάτι αλλά έχω τρομοκρατηθεί με δαύτους :thumbsdown:



Περίεργο; Ο ντιμης είναι 100% σίγουρος ότι δεν έχει πάθει τίποτα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#583391 Γερμανικο ειναι ,οποτε το 100% ειναι τραβηγμενο. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#583397
Nikos! έγραψε:
kostis20 έγραψε:Καπου είχα ακούσει και για ανακατασκευασμενους.

< A3003 >


Τι εννοείς Κωστή? Που? Σε αντιπροσωπεία το έχεις ακούσει?

Σε αντιπροσωπεία ναι.
Ο καινούριος κινητήρας που έλεγαν ,ήταν ανακατασκευασμένος.
Έκαναν στον πελάτη έκπτωση με τον όρο να τους δώσει τον παλιό κινητήρα.
Τον είχαν ενημερώσει βεβαια ότι ο κινητήρας θα ήταν ανακατασκευασμένος.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#583427 Θανας ακούς? Για τσέκαρε τη φάση

< >