Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#581964
junior gt έγραψε:για πρωτη φορα στη ζωη του εχει δικιο.


Εικόνα


Θα σε τιμωρω Τζουνιορα. :adminpower:

Θα σε τιμωρω για την αγνοιακη σου αμαθεια Τζουνιορα. :adminpower:

Τζουνιορα ξερεις γιατι εισαι ευλογημενος ;

Γιατι εσυ και ο Ασιμω θα ειστε οι μονοι ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΜΑΘΩ Τζουνιορα. :adminpower: :adminpower: :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#582054 Πατήσια Club: «Πρόεδρε, με αυτές τις πατσαβούρες θα μπούμε στην Αγιά Σοφιά;» (pic)

https://www.sdna.gr/podosfairo/superlea ... poyme-stin

.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#582131 Giannik Είσαι μεγάλος προβοκάτορας. Ξεπέρασες και τον φίλο μου τον G. :lol: :lol: :lol:
Αλλά αφού θες τόσο πολύ να με καψονάρεις και να παίξεις με τον πόνο μου άκου: :s_roses
Προφανώς και ο καθένας αντιλαμβάνεται διαφορετικά αυτό που λέμε ΑΕΚ, του γεμίζει, του καλύπτει και του συμπληρώνει διαφορετικά πράγματα στη ζωή του και διαχειρίζεται με διαφορετικό τρόπο τα συναισθηματά του. Παίζει ρόλο η ηλικία του, οι εμπειρίες του, η στάση του στη ζωή, για ποιο λόγο ανήκει στον αθλητικό και όχι μόνο οργανισμό που ονομάζεται Αθητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως, ακόμα και η ιδεολογία του.
Για το συγκεκριμένο σύνδεσμο έχουμε αναφερθεί και παλαιότερα (είναι αυτοί που είχαν το πανί για τη Μακεδονία πέρυσι και πήγε και πανηγύρισε ο προδότης ο Λάζαρος). Είναι οι περισσότεροι φασιστάκια, έχουνε πάρει πόδι από την original (γι'αυτόκαι κατοικοεδρεύουν απέναντι από το πέταλο της 35 και 1 στη θύρα 15. Είναι καμμιά διακοσαριά άτομα. Αυτοί προφανώς αντιλαμβάνονται έτσι την ΑΕΚ. Είναι συντριπτική μειοψηφία
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 14 Μάιος 2019, 09:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By gianik
#582132 :lol:



:s_roses
εφέτο θα πάμε να δούμε μαζί τελικους Α1 μεταξύ Αεκ κ Παο...
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#582149
junior gt έγραψε:,.......
Για το συγκεκριμένο σύνδεσμο έχουμε αναφερθεί και παλαιότερα .....


Να τα λες όλα Τζούνιορ, είναι αυτοί που μαζί με τους Πειρατές του Ονείρου, ό,τι εκδήλωση και να εκαναν, βασικός τους καλεσμένος ήταν ο Μελισσανίδης

Συμφωνώ πως ο gianik είναι προβοκατωρ :s_yes
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#582156
Dodger έγραψε:
junior gt έγραψε:,.......
Για το συγκεκριμένο σύνδεσμο έχουμε αναφερθεί και παλαιότερα .....


Να τα λες όλα Τζούνιορ, είναι αυτοί που μαζί με τους Πειρατές του Ονείρου, ό,τι εκδήλωση και να εκαναν, βασικός τους καλεσμένος ήταν ο Μελισσανίδης

Συμφωνώ πως ο gianik είναι προβοκατωρ :s_yes


Σωστό και αυτό.
Αν και για τον τελικό έχω και για την original ράματα για τη γούνα τους...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#582180
Dodger έγραψε:
junior gt έγραψε:,.......
Για το συγκεκριμένο σύνδεσμο έχουμε αναφερθεί και παλαιότερα .....


...

Συμφωνώ πως ο gianik είναι προβοκατωρ :s_yes



Όξω ρεεεεεεε

.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#582406
https://www.youtube.com/watch?v=_qHjrv7qu68

:svivhaha: :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha: :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By g8777
#582538 Μαύρη μέρα ξημέρωσε Τζούνιορα σήμερα. :s_cry
Ματωμένη Πέμπτη θα λέγεται από εδώ και μπρος Τζούνιορα :sorry:
Μαύρα μαντάτα μου φερε ο Μικερφουλιος Τζούνιορα. :s_cry
Τζούνιορα δεν έχω καν το κουράγιο να βάλω το λινκ :sorry:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#582554
g8777 έγραψε:Μαύρη μέρα ξημέρωσε Τζούνιορα σήμερα. :s_cry
Ματωμένη Πέμπτη θα λέγεται από εδώ και μπρος Τζούνιορα :sorry:
Μαύρα μαντάτα μου φερε ο Μικερφουλιος Τζούνιορα. :s_cry
Τζούνιορα δεν έχω καν το κουράγιο να βάλω το λινκ :sorry:


Αφού δεν αντέχει ο αποπαν παίρνω πρωτοβουλία :s_yes :s_yes

Μητσοτάκης στον Sport24 Radio 103,3

Για την ομάδα που υποστηρίζει στην Αγγλία: "Είχα πάει να παίξω σε ένα πολύ ωραίο φιλανθρωπικό παιχνίδι και όταν έφτασα οι φανέλες που μας έδωσαν για να αγωνιστούμε ήταν της Τότεναμ. Εγώ είμαι Λίβερπουλ. Η προτίμηση μου για τον τελικό είναι ξεκάθαρη. Η Τότεναμ μου είναι συμπαθής, αλλά είμαι Λίβερπουλ. Είμαι κατά των ίσων αποστάσεων. Μεταξύ Λίβερπουλ και Τότεναμ επιλέγω Λίβερπουλ".


ΒΑΣΤΑ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#582576 Αυτο ειναι χαζο ρε. :rtfm: Περπαταει και χαιρεταει τις κουκλες στις βιτρινες. :omg: Ο, τι και να πει δεν πιανεται. Ο πατερας του ναι ηταν μαυρογατα.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#582610 @Giannik και λοιποι προβοκατορες :s_roses:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5172206229