Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By STK
#577784
Geo f1 έγραψε:Φαπ θα ελεγα εγω..;)

.


Καταντάει γελοίο να μιλάς για φαπ εσύ, που δε θες να δεις ότι φταίει ξεκάθαρα ο Max στο περιστατικό στο Baku ενώ στο λένε μέχρι και οι Maxικοί και καταφεύγεις σε περσινά ξινά σταφύλια, πάμε παρακάτω :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#577788 Εδω ομως λεμε για τον Σουμαχερ και την επιρροη του στην Μερσεντες του 2018-2019.

Και στο θεμα του Μπακου δεν εβγαλα λαδι τον Μαξ. Απλα 1% εδωσα παραπανω λαθος στον Ντανι.
Ηταν απο πισω. Ηξερε οτι θα παιξει minor movement απο Μαξ...Δεν του εκανε και κανενα CHOP!(Οπως εκανε ο Σουμι)
Άβαταρ μέλους
By STK
#577798 Καλά καλά...
Αποδέξου πρώτα ότι αυτοί που υποστηρίζεις έχουν λιγότερα πρωταθλήματα (καθαρά όχι ηθικά) από άλλους (που έχουν οδηγήσει και κόκκινο μονοθέσιο) και μετά πέρασε στα επόμενα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#579935 ΤΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! Δεν την παλεύει κάστανο ο δικός σου. Μα vegan? :svivhaha:

https://www.planetf1.com/news/hamilton- ... egan-diet/

Άβαταρ μέλους
By g8777
#579937 Διάκο έχει κάνα 3αρι χρόνια αυτό.

Διάκο με τι browser σερφαρεις;

Διάκο το ξέρεις ότι στο Μεγάλο Πεύκο είναι όλοι vegan μετα από ΥΑ Καμμένου (από τους πρώτους στην Ελλάδα που υιοθέτησαν αυτή την στάση) :roll:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#579947
g8777 έγραψε:Διάκο έχει κάνα 3αρι χρόνια αυτό.


Μα τώρα είδε αποτελέσματα το παλικάρι. :rtfm:


g8777 έγραψε:Διάκο με τι browser σερφαρεις;


Netscape. :s_sarcastic


g8777 έγραψε:Διάκο το ξέρεις ότι στο Μεγάλο Πεύκο είναι όλοι vegan μετα από ΥΑ Καμμένου (από τους πρώτους στην Ελλάδα που υιοθέτησαν αυτή την στάση)


:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#579958
REALZEUS έγραψε:

g8777 έγραψε:Διάκο με τι browser σερφαρεις;


Netscape. :s_sarcastic




Δηλαδή την εξέλιξή του - Μοτζίλα Firefox :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#579960
Same_old_story έγραψε:Δηλαδή την εξέλιξή του - Μοτζίλα Firefox


:lol:

Στην πραγματικότητα Chrome χρησιμοποιώ, επειδή έχω Windows 7. Αν είχα 10, θα χρησιμοποιούσα Edge.
Απλά ήθελα να πω κάτι παλιακό στον Τζιάκο μου. :s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#580983 http://www.espn.co.uk/f1/story/_/id/267 ... erformance
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#580997 Δηλαδή τι μας λέει ο Λούις; Ότι μόλις του έμειναν μόνο οι 9 από τους 10 καλύτερους μηχανικούς της Μερκ έπαψε να είναι goat; :hmmm: