Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#577589 Δεν πρόλαβα να σχολιάσω το άρθρο γιατί ήμουν έξω όταν το είδα και το πόσταρα μην το ξεχάσω.
Κάτι τέτοια τοπικά άρθρα τα βρίσκω εντελώς υποκειμενικά.
οκ μπορεί όντως μια μέρα να έγινε πανικός, ίσως για κάποιο λόγο να μπλόκαρε κάπου η κίνηση και να προκλήθηκε όλο αυτό το κομφούζιο. Είναι καθημερινό φαινόμενο όμως ή σκηνικό από μια συγκεκριμένη ημέρα; Δεν προκύπτει κάτι τέτοιο από το άρθρο. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#577594 Το άρθρο αναφέρεται στην συγκεκριμένη μέρα και αναρωτιέται τι θα γίνει στο μέλλον, οπότε η αντικειμενικοτητα του μπορεί να υπάρχει στο γεγονός της συγκεκριμένης μέρας.

@stavrosg ευχαριστώ :)
Άβαταρ μέλους
By DAP
#577715 Ρεεεε συυυυ!!!!!!! :dizzy: :thumbsup:


Μπραβο σε σενα και σε οσους βοηθησαν.....
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#578204 ωραίο sum-up...
πέρασαν 5 χρόνια... :dizzy:

Άβαταρ μέλους
By gakost
#578672 Εννοείται ο ιδιώτης τα κάνει όλα καλά, βρήκε καμμένη γη, τι να κάνει τόσα πολλά μαζεμένα προβλήματα κλπ κλπ. Τουλάχιστον όταν τελειώσουν τα έργα θα έχεις σαπούνι και χαρτί υγείας. Αυτό είναι το στάνταρ που θέλουμε να πιάσουμε
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#578677 Πρόβλημα υπάρχει και στη Σκιάθο.
Τα 4/5 των εξωτερικών χώρων (parking, χώροι αναμονής taxi/bus κλπ) δεν χρησιμοποιούνται γιατί κάτι φτιάχνουν/επεκτείνουν...
Ελπίζω να παραδοθούν γρήγορα οι χωροι γιατί θα γίνει της πουτάνας το καλοκαίρι...
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#578758
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#578771 ααα είναι κλειστό το μεγάλο τερμιναλ? τον ήπιαμε άγρια...
ισχύει ότι πέρσι έφτιαξαν το μικρό... μακάρι να μην τραβήξει πολύ γιατί δεν θέλω να δω τι θα γίνεται Ιούλιο και Αύγουστο... βασικά ούτε τώρα θέλω να δώ...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#578913 ειναι νομιμο αυτο?

https://twitter.com/marklanebiz/status/ ... 2316583936