Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#577644
Wagner669 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:
Wagner669 έγραψε:
georgetz έγραψε:Επιλεγμένα warez κ xtreme dial up


no comments


Γιατι?
Και γω με xtreme γνωρισα το ιντερνετ :inlove:



Γιατι στην αρχη ηταν νορμαλ, αλλα οταν μαθευτικε, ηταν μακραν οτι χειροτερο
εκανες μια ωρα να συνδεθεις
σερνοταν σε σχεση με ολους τους αλλους
ειχε αστικη χρεωση

το να κατεβασεις ενα audio CD μεσω napster/audiogalaxy καμια φορα ηταν πιο ακριβο απο το να το αγορασεις απο το Metropolis :lol: :lol: :lol:


Οσο την χρησιμοποιουσα ηταν οκ..Μετα πηγα ΟΤΕΝΕΤ. Μεχρι που ενα περιοδικο καπου το 2005 αν θυμαμαι καλα εδινε για ενα μηνα δωρεαν adsl 384...Και εκει ξεκινησαν ολα :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#577689
Geo f1 έγραψε:
Οσο την χρησιμοποιουσα ηταν οκ..Μετα πηγα ΟΤΕΝΕΤ. Μεχρι που ενα περιοδικο καπου το 2005 αν θυμαμαι καλα εδινε για ενα μηνα δωρεαν adsl 384...Και εκει ξεκινησαν ολα :inlove:

2005.... ISDN θες να πεις....
:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#577692
Wagner669 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:
Οσο την χρησιμοποιουσα ηταν οκ..Μετα πηγα ΟΤΕΝΕΤ. Μεχρι που ενα περιοδικο καπου το 2005 αν θυμαμαι καλα εδινε για ενα μηνα δωρεαν adsl 384...Και εκει ξεκινησαν ολα :inlove:

2005.... ISDN θες να πεις....
Νομίζω το adsl ήρθε το 2003 Ελλάδα
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#577697 Βρηκα ποστ μου απο αλλο φορουμ

Λοιπον..DSL εβαλα μεσα 09/2005...Απο τοτε μεχρι και πριν 3-4 μερες το emule κατεβαζε μια χαρα..δλδ ul 10,dl 30/32..μια χαρα λοιπον ως εδω.
Το πρωτο περιεργο που παρατηρησα ηταν οτι αρχισε στα καλα καθουμενα να χανει την επαφη με τους εξυπηρετητες..και να κανει πολυ ωρα να συνδεθει..τα βελακια ηταν κιτρινα οταν εγινε αυτο..
Χθες το βραδυ αποφασισα τα το εγκαταστησω απο την αρχη..αφου συνδεθηκα ευκολα με τον Razorback2,0,(πρασινα βελακια) περιμενα να αρχισει το κατεβασμα..ματαια ομως..μεχρι 7 πηγαινε η ταχυτητα..και το ul ηταν στο 3..Πηγα στιs ρυθμισεις να φτιαξω τα limits..οσο ξερω βεβαια..αφου δεν αλλαζε τιποτα αποφασισα να πατισω αποσυνδεση και να το κλεισω...με το που αποσυνδεθηκε,αρχιζε να ανεβαινει επικυνδυνα ευχαριστα η ταχυτητα..μεχρι 25!!!ε το αφησα ετσι και κοιμηθηκα..το πρωι....με 1 κατεβαζε!!το κλεισα τελειως..
Δεν εχω προλαβει να διαβασω πολλα εδω γιατι ειμαι στην εργασια μου..

PS:ZA εχω για firewall και avast για anti-virus

αν μπορειτε πειτε μου pls τις βασικες ρυθμισεις..στο tab συνδεση του emule
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#577729 Για απλό video editing, κόψε ράξε βιντεάκια που θέλει η κόρη μου να βάλει σε κανάλι στο youtube τι προτείνετε; Παλιά υπήρχε το movie maker που δεν είναι πια ενσωματωμένο στα windows, να κατεβάσω αυτό ή κάποιο άλλο;
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#577820
Geo f1 έγραψε:Βρηκα ποστ μου απο αλλο φορουμ

Λοιπον..DSL εβαλα μεσα 09/2005...Απο τοτε μεχρι και πριν 3-4 μερες το emule κατεβαζε μια χαρα..δλδ ul 10,dl 30/32..μια χαρα λοιπον ως εδω.
Το πρωτο περιεργο που παρατηρησα ηταν οτι αρχισε στα καλα καθουμενα να χανει την επαφη με τους εξυπηρετητες..και να κανει πολυ ωρα να συνδεθει..τα βελακια ηταν κιτρινα οταν εγινε αυτο..
Χθες το βραδυ αποφασισα τα το εγκαταστησω απο την αρχη..αφου συνδεθηκα ευκολα με τον Razorback2,0,(πρασινα βελακια) περιμενα να αρχισει το κατεβασμα..ματαια ομως..μεχρι 7 πηγαινε η ταχυτητα..και το ul ηταν στο 3..Πηγα στιs ρυθμισεις να φτιαξω τα limits..οσο ξερω βεβαια..αφου δεν αλλαζε τιποτα αποφασισα να πατισω αποσυνδεση και να το κλεισω...με το που αποσυνδεθηκε,αρχιζε να ανεβαινει επικυνδυνα ευχαριστα η ταχυτητα..μεχρι 25!!!ε το αφησα ετσι και κοιμηθηκα..το πρωι....με 1 κατεβαζε!!το κλεισα τελειως..
Δεν εχω προλαβει να διαβασω πολλα εδω γιατι ειμαι στην εργασια μου..

PS:ZA εχω για firewall και avast για anti-virus

αν μπορειτε πειτε μου pls τις βασικες ρυθμισεις..στο tab συνδεση του emule


oops.... θυμαμαι λαθος μαλλον :vava:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#577908 Εικόνα

Μεγειά μου. Πήρα λίγο ρίσκο γιατί είναι εντελώς καινούρια αλλά η Jabra είναι γνωστή ποσότητα και μέσω Amazon μπορώ να τα επιστρέψω εύκολα. Είχα κι ένα κουπόνι για - £100 οπότε βγήκε καλό ντιλ.

Σε σχέση με τα Qc35ii έχει type c και σε σχέση με τα 1000xm3 υποστηρίζει ταυτόχρονα σύνδεση σε δύο συσκευές που είναι απαραίτητο για μένα (laptop + κινητό).
Άβαταρ μέλους
By drdino
#577923 Δεν σ'ακούω, το ANC δουλεύει υπερωρίες :shifty: