Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#576976
Dimitris_P έγραψε:Παρκάρουμε εύκολα στο Παίδων; Υπάρχει καμιά καβάτζα; :hmmm:


Mονο σε παρκινκ. Ειδικα σε θεση με "μπλε" πλαισιο που ειναι των κατοικων, την εφαγες και θα εισαι τυχερος να ειναι μονο κληση.
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#576985 Από την Παπαδιαμαντοπούλου και μετά προς την πλατεία Ελευθερίας είναι δήμος Ζωγράφου που σημαίνει ότι δεν έχει ελεγχόμενη. Με λίγη τύχη μπορεί να βρεις να παρκάρεις.

< Note 6 >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#577663 Προτείνουν οι μπαμπάδες καμία μπάλα ποδοσφαίρου για ηλικία ~10+; Επειδή είναι για δώρο, καλό είναι να δημοφιλής στις αγοροπαρέες (και να αντέχει στις κακουχίες, π.χ. παιχνίδι σε τσιμέντο).
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#577675
elteo έγραψε:Επειδή είπες δημοφιλής στις αγοροπαρεες :shifty:

Εντάξει τότε :shifty:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#577805 Μπασκετα εσωτερικού χώρου....
Περνάς έξω από το δωμάτιο του γιου μου κ νομίζεις ότι είναι μέσα 10 μαντράχαλοι κ παίζουν μπάσκετ... (το χρυσό μου, παίζει πάντα αφού πρώτα ακούσει σε στυλ προσοχής το i feel devotion :lol: ..)

.
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#579451
cabala10 έγραψε:οταν νομιζεις πως τα εχεις δει ολα...

https://www.reddit.com/r/AmItheAsshole/ ... h_a_child/


Ναι, τι; Δεν έχουν όλες το "μητρικό φίλτρο". Δεν είναι όλοι κατάλληλοι να είναι γονείς, κι ας είναι βιολογικά ικανοί.

Όλοι οι υπόλοιποι ήθελαν εκείνο το μωράκι, και αυτή η γυναίκα ζει με ψυχολογικά τραύματα εξαιτίας τους, δεν τους φτάνει αυτό; Ας βρουν εκείνοι οι υπόλοιποι τον τρόπο να εξηγήσουν στο κορίτσι γιατί δεν γνωρίζει τη (βιολογική) μητέρα του και τι έγινε.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#579457 νομιζω οτι ειχε την επιλογη οπως ολοι εχουν η ιδια που λεει πως δεν κραταει επαφες με τους γονεις και πιο μετα λεει πως θα κοψει καθε επαφη αν οι γονεις της αποφασισουν να κρατησουν μια επαφη με το κοριτσακι..
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#579512 φανταζεσται να τη πιασετε γκομενα αυτην?
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#579532 μου έχει τύχει ανάλογη περίπτωση εκεί που κάθομαι και ασχολούμαι με τα ψυχολογικά του κόσμου :(

αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί δεν τους παίρνει κάποιος να τους πάει σε έναν ψυχίατρο