Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#575028
Andreasdik έγραψε:Επειδή λοιπόν θα έχει αντίστοιχο χτύπημα, είναι πολύ εύκολο να βγεί άκρη...


Όχι, δεν είναι εύκολο. Θα πρέπει να αποδειχτεί στο δικαστήριο. Πιασ' τ' αυγό...


blinkys έγραψε:Με το 106 είχα κατεβάσει ολόκληρη τη μούρη από ένα Skoda Roomster και εγώ είχα μόνο κάτι γρατζουνιές στον προφυλακτήρα που προϋπήρχαν.


Ορίστε και η απόδειξη.


blinkys έγραψε:Το πιο δυνατό χαρτί σε τέτοιες περιπτώσεις θεωρώ πως είναι αυτόπτης μάρτυρας


Το καλύτερο από όλα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#576345 Μου άρεσε πολύ η χθεσινοβραδινή ρετσινοκατάσταση με τους καλούς φίλους BEAMS, cosneo και vice246. Είχαμε χρόνια να βρεθούμε με το Νομικό και το καταδιασκεδάσαμε! :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#576869 Δε μου άρεσε που βρέθηκα σε μια φάση (νύχτα, -3c, 1400 υψόμετρο, 5το πρωί και οδηγώντας βιαστικά λόγω ανάγκης) όπου μου περασε ελάφι εμπρός από το αμάξι και δεν έκανα τίποτα, περισσότερο ξαφνιάστηκα έγω πάρα αυτό. Αφρεναριστο σχεδόν θα πήγαινε αλλά ήταν πολύ γρήγορο και διέσχισε αστραπιαία... Τα μάτια του θυμάμαι πως λαμπανε μια στιγμή που κοίταξε.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#576913 Θύμισε σκηνή από ταινία τρόμου. Μήπως ήταν φάντασμα αντί για ελάφι; :hmmm: Εγώ θα είχα χεστεί πάνω μου.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#576921 Το αποκορύφωμα ήταν αυτό:

Dimitris_P έγραψε: Μήπως ήταν φάντασμα αντί για ελάφι;


Άβαταρ μέλους
By georgetz
#576925
KiloMeater έγραψε: Τα μάτια του θυμάμαι πως λαμπανε μια στιγμή που κοίταξε.

Εικόνα
τι κάνουν στην υδρόγειο http://www.idrogios.gr/ , τα φρύδια τους ξύνουν πάλι :rant:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#576926 Δεν μου αρέσει που μπαίνει ο πεθερός μου για επέμβαση (ανεύρυσμα κοιλιακής αορτής).

Μου αρέσει που δεν χάνει το χιούμορ του:
- Κύριε Χ, βλέπω στις εξετάσεις σας ότι έχετε block.
- Μα, για να κρατάω σημειώσεις... :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#585865 Μου αρέσει που σχόλασα 4 και 4 και 10 ήμουν σπίτι μου

μου αρέσει που επιτέλους κάνει σωστή αντρίκια ζέστη, ήρθε η ώρα να ανθίσω :yahoo:

δε μπορώ να νιώσω άσχημα σήμερα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#585866
QsisVTS έγραψε:Μου αρέσει που σχόλασα 4 και 4 και 10 ήμουν σπίτι μου

Απλό :lipsealed:


And the winner is....
QsisVTS έγραψε:μου αρέσει που επιτέλους κάνει σωστή αντρίκια ζέστη, ήρθε η ώρα να ανθίσω :yahoo:

:dizzy: :help: :twisted: :rant: :protest: :rtfm: :s_mad :s_devil


Δεν μου αρέσει καθόλου αυτός ο συνδυασμός ζέστης/ηλιοφάνειας. Κι ακόμη δεν μπήκε ο Ιούνης γτπμγ... :twisted: