Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#576003
georgetz έγραψε:Νομίζω οτι ένα τέτοιο σε καλύπτει

δεν αξίζει να ξοδέψεις πολλά, καλοκαίρι έρχεται
Ποιος ψωνίζει ακόμα απ' τα ΙΚΕΑ?


< Note >
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#576005
Focusman91 έγραψε:Redmi note 7 global παίρνουμε ή θα βγει κάνα redmi note 7 pro σύντομα.

Σήμερα όπως έβγαινα απ' το αμάξι έπεσε το note 5 και ενώ στην αρχή χάρηκα ότι δεν έσπασε τίποτα, βλέπω ξαφνικά αυτό.
Φτιάχνεται ή να πάω για το note 7?Εικόνα

< Note >
Πολύ πιθανο να φτιάχνεται εύκολα σχετικά. Δε βλέπω κάποια τρομερή Ζιά, φαίνεται να έσπασε.μονο το τζαμακι
Άβαταρ μέλους
By drdino
#576008
Focusman91 έγραψε:
georgetz έγραψε:Νομίζω οτι ένα τέτοιο σε καλύπτει

δεν αξίζει να ξοδέψεις πολλά, καλοκαίρι έρχεται
Ποιος ψωνίζει ακόμα απ' τα ΙΚΕΑ?


< Note >
Αρκετοί για να έχει το γκρουπ ετήσια έσοδα 38,8 δις ευρώ.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#576027
drdino έγραψε:
Focusman91 έγραψε:
georgetz έγραψε:Νομίζω οτι ένα τέτοιο σε καλύπτει

δεν αξίζει να ξοδέψεις πολλά, καλοκαίρι έρχεται
Ποιος ψωνίζει ακόμα απ' τα ΙΚΕΑ?


< Note >
Αρκετοί για να έχει το γκρουπ ετήσια έσοδα 38,8 δις ευρώ.



Ποιος δεν ψωνίζει από ΙΚΕΑ είναι το ερώτημα :lol:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#576092
Focusman91 έγραψε:Ποιος ψωνίζει ακόμα απ' τα ΙΚΕΑ?


Θα παντρευτείς και συ

θα πήξημούν στα Όbsklo, Sekslo, Vydra, Luskmo
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#576542 Τώρα αυτό που θα ρωτήσω παίζει κάθε μήνα ξανά και ξανά, αλλά όλο και ανανεώνονται οι επιλογές:
Έχετε 170 ευρώ στην τσέπη για νέο ανδροιδές κινητό. Με ελαφριά έμφαση στην κάμερα, δευτερευόντος στην μπαταρία, και το κεφάλι ήσυχο από πολλές εφαρμογές κλπ, ποιες οι 3 καλύτερες επιλογές, κατά τη γνώμη σας; Χρήση τυπική-διεκπεραιωτική.
Ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#576551
JarnoT έγραψε:Τώρα αυτό που θα ρωτήσω παίζει κάθε μήνα ξανά και ξανά, αλλά όλο και ανανεώνονται οι επιλογές:
Έχετε 170 ευρώ στην τσέπη για νέο ανδροιδές κινητό. Με ελαφριά έμφαση στην κάμερα, δευτερευόντος στην μπαταρία, και το κεφάλι ήσυχο από πολλές εφαρμογές κλπ, ποιες οι 3 καλύτερες επιλογές, κατά τη γνώμη σας; Χρήση τυπική-διεκπεραιωτική.
Ευχαριστώ!


Από το φθηνότερο στο ακριβότερο

Xiaomi Mi A2 (64GB)
Xiaomi Redmi Note 6 Pro (64GB)
Xiaomi Mi 8 Lite (64GB)
Huawei P20 Lite Dual (64GB)
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#576553 170€ δεν φτάνουν για κάποια από αυτά. Επιπλέον, αν η προτεραιότητα είναι η κάμερα, δεν ξέρω αν είναι σωστό να κοιτάμε τα Xiaomi, εκτός αν βελτιώθηκαν. Το Mi8 είναι πολύ καλό βέβαια, αλλά είναι και πολύ ακριβό.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#576557 H sammy ανακοίνωσε 2 τηλέφωνα, το ένα είναι το Α20e που θα είναι στο budget : https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a20e-9661.php

Λογικά θα το χτυπήσω για τη μάνα μιας και τα entry redmi δεν με έπεισαν και τόσο, οπότε θα πάω για το κάτι παραπάνω. Η κάμερα λογικά θα είναι καλύτερη των Xiaomi.


To public μου παίρνει ένα 300αρι το S8, οπότε σκέφτομαι και εγώ να κάνω την τράμπα για το 10 :ninja: .
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#576565
Anonymous Founder έγραψε:170€ δεν φτάνουν για κάποια από αυτά. Επιπλέον, αν η προτεραιότητα είναι η κάμερα, δεν ξέρω αν είναι σωστό να κοιτάμε τα Xiaomi, εκτός αν βελτιώθηκαν. Το Mi8 είναι πολύ καλό βέβαια, αλλά είναι και πολύ ακριβό.
Πώς δε φτάνουν, γκουγκλαρε λίγο...

Κάμερα για 170€ μια χαρά έχουν. Το mi8 είναι η lite εκδοχή.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#576603 η τσιαόμι έχει φτιάξει αισθητά τις κάμερές της όσο περνάει ο καιρός

εγώ θα περιμένω το επόμενο android one τους (γιατί το δικό τους λογισμικό τους ούτε καν..) που μάλλον επιτέλους θα έχει και nfc , πιθανώς τριπλή κάμερα, πιθανώς αισθητήρα αποτυπώματος οθόνη και πιθανώς 250€

το καλοκαίρι θα δούμε..