Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#573118 Δεν διαθέτω κάνα ιδιαίτερα ευαίσθητο μουσικό αυτί, πάντως το Focal που έχει το πεζω είναι η πρώτη φορά που είχα ένα ηχοσυστημα της προκοπής σε αμάξι και ζω καταστάσεις εφηβείας.
Γυρνάω από τη δουλειά και χωρίς να το καταλάβω σιγά σιγά γίνεται πάρτυ, καλά που δεν ανοίγω παράθυρα, θα είχανε στεναξει Μαρινέλλα τα στενάκια της Βιέννης, εγώ και οι Τούρκοι ένα πραμα....
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#573120 Για την περαιτερω αναβαθμιση του ηχου, αυτη δεν ειναι απαραιτητη να γινει αμεσα. Μπορει μια χαρα να γινει σε ενα χρονο η και δυο.
Αρκει να εχεις το νου σου σε τυχον προσφορες η αγγελιες ωστε να πετυχεις καλυτερες τιμες.


ΥΓ. Ωραια δουλεια Stefan :s_thumbsup

ΥΓ 2. Με στεναχωρει πολυ που δεν μπορεσα να βρω λυση με την οθονη της πηγης στο αμαξι μου η οποια δειχνει εκει τις πληροφοριες του trip computer και δεν μπορω να αλλαξω πηγη ηχου, να βαλω κι εναν ενισχυτη με sub να γουσταρει ο μικρος. Οπου ρωτησα η απαντηση ηταν "ή το ένα ή το άλλο"
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#573124
Anonymous Founder έγραψε:Μήπως δεν ρώτησες εκεί που έπρεπε;
http://www.connects2.com/Product/ManufacturerSearch

Απο οσο κοιταξα ουτε αυτοι εχουν.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#573127
KiloMeater έγραψε:Γυρνάω από τη δουλειά και χωρίς να το καταλάβω σιγά σιγά γίνεται πάρτυ, καλά που δεν ανοίγω παράθυρα, θα είχανε στεναξει Μαρινέλλα τα στενάκια της Βιέννης, εγώ και οι Τούρκοι ένα πραμα....


Ειδικά με Μαρινέλλα, όντως καλά κάνεις και δεν ανοίγεις παράθυρα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By watson44
#574070 Καλησπέρα,

έχετε υπόψιν σας καλή οθόνη για seat leon style και κάποια ιδέα για φιμε τζαμια σε φυσιολογικες τιμες?
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#574129 Μια οποιαδήποτε android 2din οθόνη με αξιοπρεπή specs και καλή εγγύηση θα είναι μια χαρά. Επίσης για φιμέ έχω δει ότι τρέχει κάποιες προσφορές η Llumar που ξεκινάνε από 160€ για 5θ Leon. Λογικά μέσα στο μήνα θα βάλω κι εγώ, μη μας προλάβουν οι ζέστες.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#574138 Υπάρχουν 2DIN οθόνες aftermarket που διατηρούν την λειτουργικότητα των εργοστασιακών; Το να μπει εργοστασιακή από άλλη έκδοση δεν παίζει;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#574146 Όλα παίζουν αλλά ποιος θα το αναλάβει εδώ πέρα? Από retrofits όπως βλέπεις άλλο τίποτα. Απλά υποθέτω ότι ο φίλος θα προτιμούσε κάτι στα low 300€ με εγκατάσταση σε κάνα ντόπιο μαγαζί, παρά τα 1000€ που ζητάνε για ΜΙΒ2 και diy.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#574152 Εγώ θα περίμενα λίγο και θα έψαχνα eBay για κάτι μεταχειρισμένο, αλλά εργοστασιακό. Αυτά τα κινέζικα δεν είναι της προκοπής συνήθως.
Άβαταρ μέλους
By watson44
#574235 Nαι μιλησα και γω με Lumar. Η τιμή που δίνουν είναι 164 για ολα τα τζαμια εκτος μπροστινού παρμπριζ, αλλιώς 134 για τα πίσω. Απ' ότι έχω ακούσει είναι απ τα καλύτερα. Ισχύει? Αν κάτι στραβώσει και χαλάσουν βγαίνουν εύκολα?

Όσο για τις οθόνες είμαι ψιλοάσχετος από είδη κτλ και δεν παίζει να τα καταφέρω να την βάλω μόνος μου, αλλά μέχρι 300-350 ευρώ θα έδινα για μια αξιοπρεπή 8 ιντσών με gps, cd, καμερα οπισθοπορείας. Έχει να προτείνει κάποιος κάποια συγκεκριμένη?
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#574239 http://www.dousissound.com/index.php/mu ... s-oem/seat

Κανει καλη δουλεια και σκεφτομαι και γω να το ρισκαρω για οθονη στο Fiestaκι μου.... :ninja:

Llumar εχω εδω και 9 χρονια στο Fiesta, κανενα θεμα μεχρι στιγμης...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#574284
Focusman91 έγραψε:http://www.dousissound.com/index.php/multimedia-tv/othones-oem/seat

Κανει καλη δουλεια και σκεφτομαι και γω να το ρισκαρω για οθονη στο Fiestaκι μου.... :ninja:

Llumar εχω εδω και 9 χρονια στο Fiesta, κανενα θεμα μεχρι στιγμης...


Πως θα μπεί στο fiesta?
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#574285
red_monster έγραψε:
Focusman91 έγραψε:http://www.dousissound.com/index.php/multimedia-tv/othones-oem/seat

Κανει καλη δουλεια και σκεφτομαι και γω να το ρισκαρω για οθονη στο Fiestaκι μου.... :ninja:

Llumar εχω εδω και 9 χρονια στο Fiesta, κανενα θεμα μεχρι στιγμης...


Πως θα μπεί στο fiesta?
Όχι απ' την ενότητα Seat βρε!!! Έχει άλλες οθόνες για Ford!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#574288 Δεν υπονοώ ότι θα βάλεις οθόνη για Seat, ερωτώ πως θα αλλάξει όλη αυτή η κονσόλα