Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#572853 Ευτυχώς οι κοινωνίες (τουλάχιστον στην Ευρώπη) δεν είναι υπέρ της απορρύθμισης... Δεν αφήνουν δηλαδή (εντελώς) τους λύκους μαζί με τα πρόβατα, στο ίδιο μαντρί.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#573777 Τι έχει γίνει με την εφαρμογή F1 TV; Την έχουν βγάλει από το Play Store ; Δεν έπαιζε στο κινητό ξαφνικά, την απεγκατέστησα και όταν πήγα να την ξαναβάλω δεν υπάρχει!
Ο λογαριασμός μου μια χαρά δουλεύει, και από browser βλέπω κανονικά.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#573934 Γιατί δεν έχει ριπλέι;
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#574002 f1tv από τον 38 γύρο και μετά τα έφτυσε , κόλλησε και έκανε loop τα ίδια πλάνα. Τι ερασιτέχνες είναι αυτοί ρε ; Να' ναι καλά η ΕΡΤ .

Εν τω μεταξυ στον 1ο αγώνα της Αυστραλίας τα on-board πλάνα άρχισαν να παίζουν στο τελευταίο 1/3 του αγώνα.

Κατσαπλιάδες.
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 31 Μαρ 2019, 20:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#574008 Μέχρι εκεί όμως τα On board πλάνα ήταν Η απόλαυση . Το κάτι άλλο , μαγικό , με ένα κλικ να μπαίνεις σε όποιο μονοθέσιο θες , όποτε θες. +
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#574009 Θαύμασε ο σπήκερ που άφησε το φρενάρισμα ένας οδηγός 10 μέτρα πιο αργά γιατί είχε κόντρα αέρα.

Εγώ που βγάζω προϋπολογισμό εβδομάδας ανάλογα με το τι αέρας πνέει, τι να πώ. Ποιος θα μου δώσει βραβείο. :lol: :lol: