Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#571580 Το έχασαν είναι σχετικό , ναι έχασαν 20-22 δις στην αξία της μετοχής . Έπεσε μέσα σε λίγες ημέρες από τα 425$ στα 375$ ανα μετοχή αλλά τα Χριστούγεννα που τα χρηματιστήρια ήταν πεσμένα γενικώς για διάφορους λόγους , ήταν στα 300$ .
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#571614 :lol:

:lipsealed: :omg:

https://twitter.com/Mens_Corner_/status ... 7809601539
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#571627 Ωραίο θεματάκι για τα παράξενα του κόσμου τούτου :metalo:
Άβαταρ μέλους
By fokion
#571629 Άγνωστος τηλεφώνησε σε εμπορικό κατάστημα του αεροδρομίου
Από το NEWSROOM Δημοσίευση 15/3/2019 | 18:31

Συναγερμός έχει σημάνει στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος» έπειτα από τηλεφώνημα για ενδεχόμενο αεροπειρατείας. Σύμφωνα με πληροφορίες, άγνωστος τηλεφώνησε σε εμπορικό κατάστημα του αεροδρομίου και ανέφερε ότι θα εκδηλωθεί αεροπειρατεία στις πτήσεις που έρχονται από το Λονδίνο.

Ειδικότερα, πρόκειται για τρεις πτήσεις που έφυγαν γύρω στις 4 από τη Μεγάλη Βρετανία, μία πτήση της Aegean, μία της British Airways και μία της Easy Jet.

Περισσότερα: Συναγερμός έπειτα από τηλεφώνημα στο «Ελ. Βενιζέλος» για αεροπειρατεία | E-Radio.gr Ειδήσεις
http://www.e-radio.gr/post/126972/synag ... 4HCnu_uQso

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#571633 Ως συνήθως σαχλαμάρες.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#571654 Χμ, και αναρωτιόμουν γιατί πέτυχα live την Σπήντμπερντ και την Έαζυ στην ..απομόνωση, με ένα σωρό πυροσβεστικά και ασθενοφόρα να αστραποκοπτάνε τριγύρω. Ερχόμουν από Ηράκλειο το απόγευμα.
Πίστεψα θα ήταν καμιά άσκηση, αλλά κι έτσι, καλή προπόνηση για τους μηχανισμούς ασφαλείας.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#571899 Απορία.

Έστω αεροπορική που χρεώνει επιπλέον την επιλογή θέσης (δηλαδή σχεδόν όλες πλέον) και Fully Booked αεροπλάνο.
Έστω ότι τρενάρεις λίγο το check in σου (δεν το έχω κάνει ποτέ :lol: ), και έχουν μείνει διαθέσιμες μόνο οι επί πληρωμή θέσεις. Ακόμα και τότε θα σε υποχρεώσουν να πληρώσεις παραπάνω για αυτές τις θέσεις;
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#572021 Σου προεπιλέγουν αυτόματα προνομιακή θέση χωρίς επιβάρυνση. Οπότε κάνεις κανονικά τσεκ-ιν και όλα ομορφα. Μου έχει συμβεί τελευταία σε aegean.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#572035
JarnoT έγραψε:Σου προεπιλέγουν αυτόματα προνομιακή θέση χωρίς επιβάρυνση. Οπότε κάνεις κανονικά τσεκ-ιν και όλα ομορφα. Μου έχει συμβεί τελευταία σε aegean.



Το εχω ξαναγραψει κ απαντηση δεν πηρα. Την στιγμη που μιλαμε ,σημερα , εχουν αντιστοιχηθει οι θεσεις ανα εισιτηριο ,ας πουμε για πτηση της επομενης εβδομαδας;;;;; Ειχα παρει καποτε την Aegean κ μου ειχαν πει οτι ουτε εκεινοι εχουν προσβαση σε κατι τετοιο...
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#572041
JarnoT έγραψε:Σου προεπιλέγουν αυτόματα προνομιακή θέση χωρίς επιβάρυνση. Οπότε κάνεις κανονικά τσεκ-ιν και όλα ομορφα. Μου έχει συμβεί τελευταία σε aegean.


:thumbsup:
Thanks!