Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By nido
#571963 Ξέρει κανείς κανένα παιχνίδι με αυτά τα γραφικά (για φίλο με 2070)?
Εικόνα

Κανένα CRYSIS 3 και τα συναφή?
(προσωπικά έχω μείνει πίσω, κάποια στιγμή πολύ θα ήθελα να στήσω ένα μηχάνημα για τέτοια...)
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#571971 Fortnite....
Άβαταρ μέλους
By nido
#572020
krom έγραψε:το screen ειναι από far cry 5

Ευχαριστώ (όλους)!! :thumbsup:
Το φαντάζομαι σε προβολέα ή σε καμιά μεγάλη OLED... Μαστούρα σκέτη! :lol:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#572313 @sknipper: όλο μπελάδες τα παιδιά... :lol:
Αν μπαίνεις συνέχεια με το teamviewer θα σου ζητήσει να το αγοράσεις μετά από κάποιο καιρό...
Το remote desktop του Chrome μου έσπαγε τα νεύρα αλλά δεν θυμάμαι γιατί...
Το remote desktop των Windows μάλλον είναι το καλύτερο για σένα...


Wagner669 έγραψε:Fortnite....


:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#572315 To remote desktop ΔΕΝ κάνει γιατί "πετάει" έξω αυτόν που κάθεται στο PC, δεν κάνει κοινή χρήση.
Anydesk kai Ammyy Admin βολεύουν γιατί δεν σε πρήζουν να τα αγοράσεις για λίγη/περιστασιακή χρήση.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#572320 Το teamviewer δε ζητά πληρωμή για ιδιωτική χρήση, την οποία εσυ δηλώνεις οτι ειναι ιδιωτική...

Υπολογιστές δουλειάς, οικίας τα ελέγχω μέσω android κ win εδώ κ χρόνια, δεν έχει ζητηθεί πληρωμή κ αναβαθμιζονται κανονικά

@scotch, υπάρχουν εργαλεία μου έχουν πει αλλά βαδίζεις σε άλλα μονοπατια :lol:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#572322
stavrosg έγραψε:To remote desktop ΔΕΝ κάνει γιατί "πετάει" έξω αυτόν που κάθεται στο PC, δεν κάνει κοινή χρήση.
Anydesk kai Ammyy Admin βολεύουν γιατί δεν σε πρήζουν να τα αγοράσεις για λίγη/περιστασιακή χρήση.


όντως... το είχα ξεχάσει αυτό... μλκια!


Εμένα μου είχε ζητήσει αγορά μετά από παρατεταμένη χρήση και έπρεπε να αλλάξω mac αν θυμάμαι καλά για να συνεχίσω free...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#572325
nido έγραψε:
krom έγραψε:το screen ειναι από far cry 5

Ευχαριστώ (όλους)!! :thumbsup:
Το φαντάζομαι σε προβολέα ή σε καμιά μεγάλη OLED... Μαστούρα σκέτη! :lol:

το τελευταίο far cry έχει πολύ καλά γραφικά για τις απαιτήσεις του, καθώς είναι πολύ ελαφρύ για το αποτέλεσμα που σου δίνει, παρόλα αυτά δεν είναι και το πιο σπουδαίο οπτικά παιχνίδι

είναι απλά άνω του μετρίου (βοηθάνε και τα γενικώς ευχάριστα τοπία που έχει) και κυρίως τίμιο, η μηχανή του όμως έχει παλιώσει

δοκίμασε και τελευταίο tomb raider πάντως που μου ήρθε πρόχειρα στο μυαλό και το παίζω αυτή την εποχή.. παίζει και να του έβαλαν rtx μέχρι τώρα. και αυτό πολύ καλογραμμένο παιχνίδι

μετά υπάρχουν και κάποια άλλα που είναι βαριά για να είναι, αλλά ας μην ανοίξουμε αυτή τη κουβέντα..
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#572334
georgetz έγραψε:@scotch, υπάρχουν εργαλεία μου έχουν πει αλλά βαδίζεις σε άλλα μονοπατια :lol:

Αν έχουμε κάποια λύση, θα ήθελα πολύ να τη μάθω :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#572377 Φοβαμαι πως παραβιαζει καμια δεκαρια νομους κατι τετοιο σε επαγγελματικο pc, γι αυτο ρωτησα :hmmm:


< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#572395 Γιατί να παραβιάζει όμως; Έστω ότι παρέχεις εταιρικό laptop στο προσωπικό σου, προκειμένου να το χρησιμοποιεί ΜΟΝΟ για την εργασία του (και όχι για να μπαίνει Facebook, Insta, petrolheads :shifty:, κλπ. ή να το παίρνει στις διακοπές του). Πού είναι το κακό να βλέπεις αν πράγματι είναι αυτή η χρήση του (ή, το σπουδαιότερο, να έχει τον φόβο ότι μπορεί να βλέπεις);

Θυμάμαι φοιτητής, δεν τολμούσε να φορτώσει το enemy territory, μπούκαρε στο cluster ο admin Κι έχουν περάσει και μερικά χρονάκια από τότε. Πάνε τώρα αυτά τα προνόμια;

< >