Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#571601
Hellenic tifosi έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Αυτό που έβαλες εσύ δεν έχει 4G, μόνον Wi-Fi.


Ναι βρε, το διόρθωσα μόνος μου με το edit :P

E, μα εγώ απάντησα πριν το διορθώσεις! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#571656
nido έγραψε:Εικόνα
Καλά το Nexus One τώρα το πιάνω στο χέρι και νομίζω ότι κρατάω το σαπούνι του μπάνιου.... :lol:


Εικόνα

Motoφόλα Razr i (XT890), Χαβάη Honor 7, S8+.

Δεν φαίνονται:HTC Pharos P3470 (με τη ροδέλα σαν iPod :inlove: ), Χαβάη Ideos X5 και S7 Edge.
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#571662
Anonymous Founder έγραψε:
Hellenic tifosi έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Αυτό που έβαλες εσύ δεν έχει 4G, μόνον Wi-Fi.


Ναι βρε, το διόρθωσα μόνος μου με το edit :P

E, μα εγώ απάντησα πριν το διορθώσεις! :lol:


Καλά ντε :s_roses

Ο κύβος ερρίφθη, πάμε για το Huawei. Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια :)
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#571690 Από τότε που μπήκε το Android pie σποραδικά μου κάνει κάτι ιστορίες το Android Auto που δεν ειχα ποτέ πριν...
Μια στο τόσο δε βλέπει το αυτοκίνητο το ΑΑ....???? Wtf..?
Διάβασα στο Ίντερνετ και άλλους με το ίδιο θεμα, ανεξαρτήτως αυτοκινήτου . Υπήρξαν κάποιες συμβουλές , ελπίζω να μην ξανά εμφανιστεί
Αυτό το Upgrade που σου προκαλεί πρόβλημα δε χωνεύεται με τίποτα...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#571696 Ωραία για το Note 10.
Άβαταρ μέλους
By nido
#571961
Zorz έγραψε:Εικόνα

Motoφόλα Razr i (XT890), Χαβάη Honor 7, S8+.

Δεν φαίνονται:HTC Pharos P3470 (με τη ροδέλα σαν iPod :inlove: ), Χαβάη Ideos X5 και S7 Edge.

Μεγαλώνουν γρήγορα τα άτιμα!!!! :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#572004 Πλακα εχουν!

Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#572009
nido έγραψε:Μεγαλώνουν γρήγορα τα άτιμα!!!! :lol:


Είναι η προοπτική που τα δείχνει έτσι:



Πέρα από τη πλάκα, είναι ενδιαφέρον το πόσο δραματικά άλλαξαν τα πράγματα. Για σύγκριση, ιδού ένα review 6 ετών:

No, really, what is it? The Samsung Galaxy Mega bills itself as a smartphone, despite its 6.3-inch screen. That puts it closer in size—by a good margin—to a Nexus 7 tablet than Samsung's Galaxy S4 (which itself has a pretty damn big 5-inch screen).
(....)
Who's It For?
Shaquille O'Neal. People with very bad vision. People who essentially want a small tablet that they can occasionally make phone calls on.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#572013 Κρίνοντας από το Note9 μου, έχω να πω πως το μέγεθος είναι όντως τεράστιο και συχνά άβολο. Από την άλλη, σε ανταμείβει με πάρα πάρα πολλά μικρά και μεγαλύτερα κολπάκια, κάνει τα πάντα και χωρίς να κουράζεται.
Επίσης, μετά από τις πρώτες μέρες έχει στρώσει και η μπαταρία (παρόλο που ακόμη ένα άγχος το έχω...).
:s_blush
Άβαταρ μέλους
By nido
#572022 Ιδανικό μέγεθος για εμένα έχει το S10e (5.8" αν θυμάμαι καλά).
Το POKO μου αν βάλεις και τα 3-4 χιλιοστά που του προσθέτει η θήκη στα πλάγια δεν κρατιέται τόσο "ευχάριστα".

Η μπαταρία του Note9 τι θέμα είχε?
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#572024 Στην αρχή άδειαζε γρήγορα. Δηλαδή, στις 14 ώρες περίπου, ήθελε φόρτιση. Τώρα, έχει στρώσει και κάποια βράδια φτάνω στο σπίτι και έχω ακόμη 50%.
Άβαταρ μέλους
By Mark
#572028
nido έγραψε:Ιδανικό μέγεθος για εμένα έχει το S10e (5.8" αν θυμάμαι καλά).
Το POKO μου αν βάλεις και τα 3-4 χιλιοστά που του προσθέτει η θήκη στα πλάγια δεν κρατιέται τόσο "ευχάριστα".

Η μπαταρία του Note9 τι θέμα είχε?
Πράγματι, είναι τέλειο. Αντικατέστησα με αυτό το S7 που είχε ακριβώς τις ίδιες διαστάσεις αλλά το νέο είναι ολο οθόνη μπροστά.

<
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#572032 Ήμουν μεταξύ Note9 και 10e. Επικράτησε το πρώτο λόγω μπαταρίας (4000mAh αντί 3050mAh αν θυμάμαι καλά). Το S7 με είχε ταλαιπωρήσει αρκετές φορές και κυκλοφορούσα με το power bank...
:help:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#572034 Και πολύ καλά έκανες. :innocent:

Και οι 2 συσκευές μου (Νote 9 & Poco) έχουν μεγάλες μπαταρίες. Δεν ξαναπαίρνω συσκευή με μικρότερη από 4λιτρη μπαταρία. :lol: