Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By postruck
#483475 Πφ!! σιγά το abarth!! έτσι και βρεθεί δράκος :s_wink κοντά του,ο σκορπιός θα μπεί μέσα στην εξάτμιση απο τον φόβο του!! :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#483477 δρακος? σκανια?
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#487201 Εικόνα
Είναι το Fluence ZE, εξ'ου και στα σπανιοπούλια. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#499791 σημερα ειχα παει τη πριονοκορδελα για την ανακληση του αεροσακου.Τελικα αλλαχθηκε το inflator,αυτο που φουσκωνει τον αεροσακο.Υπηρξε περιπτωση που φουσκωνε παραπανω τον αεροσακο και εσκαγε μου ειπαν.
6 ωρες το δουλευαν το χρυσο μου.Εξω ταμπλω χρειασθηκε.Ολα μπηκαν στη θεση τους σωστα,ευχαριστημενος απο την εξυπηρετηση του Σαρακακη.
Μην μπορωντας να περιμενω 6 ωρες στην αναμονη,πηγα για καυλαντισμα και καφε στο συνεργειο του φιλου, που οποτε παω εχει τα πιο παραξενα αυτοκινητα που μπορεις να βρεις στην Ελλαδα.
Σημερα ειχε εκτος των αλλων,bentley mulsanne turbo. :s_omg

Εικόνα

ειχε και porsche 718. Παιδες χωρις μαλακιες,εαν την ακουσετε λαιβ δεν εχει καμια ακουστικη διαφορα με τρανσπορτερ.
Ειχε δικιο ο Κικιζας,οτι οσοκαι καλο να ειναι,οντως αυτος ο ηχος ξενερωνει.Τι διαβολο,δεν μπορουσαν να ειχαν κανει καλυτερη δουλεια στο θεμα ηχου που βγαινει απο την εξατμιση? Ειλικρινα δεν κολλαει αυτο που βλεπεις,με αυτο που ακους. :s_crazy

ειχε και aston martin db9 Ποσο μουναρα ειναι! μεσα εξω.Ο δε ηχος απο την εξατμιση αλλου.Ψαχνεις να βρεις ενα κομματακι 2-3 εκατοστων που να πεις αυτο δεν μου αρεσει,ή θα μπορουσε να ηταν καλυτερο,και δεν μπορεις.
Ημουν εκει 5 ωρες,πρεπει να κοιταγα την αστον τις 4,5 ωρες. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#541081 Εικόνα

Δεν ξέρω αν είναι η Exige 360 Cup. :hmmm: Σίγουρα έχει τον Toyota 3.5 V6 πάντως. Όπως και να έχει ---> :inlove: :eat:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#571931 Χτες πέτυχα στην Εθνική πηγαίνοντας προς Ζυριχη Saab 9-4X. Γυρω στα 800 κομμάτια παρήχθησαν και ηταν το πρώτο και τελευταίο Made in Mexico Saab.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Saab_9-4X
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#571948
Zorz έγραψε:Εικόνα

Δεν ξέρω αν είναι η Exige 360 Cup. :hmmm: Σίγουρα έχει τον Toyota 3.5 V6 πάντως. Όπως και να έχει ---> :inlove: :eat:
Πάντα ήθελα να ρωτήσω, γιατί κάνουν τέτοιες διαγραμμίσεις;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#571960 Νομίζω ότι δείχνουν πως πλησιάζεις διάβαση πεζών (+ για τον λόγο αυτό απαγορεύεται η προσπέραση).

< >
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#571964 Ευχαριστώ για την απάντηση, βλέπω τεθλασμένη και απέναντι, για τον ίδιο λόγο να είναι;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#572108 Πιθανώς. Αν μας έλεγε ο zorz πού τραβήχτηκε η φωτογραφία θα είχαμε την πλήρη εικόνα.

Rule 191 Highway code
You MUST NOT park on a crossing or in the area covered by the zig-zag lines. You MUST NOT overtake the moving vehicle nearest the crossing or the vehicle nearest the crossing which has stopped to give way to pedestrians.

< >
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#572139 Νομίζω ότι η τεθλασμένη γραμμή είναι αντί νησίδας ή εκεί που ακολουθεί νησίδα.