Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#570690
REALZEUS έγραψε: Ήμουν άτυχος με την θεομηνία όμως...

Μπορεί να ήσουν και τυχερός Δία


< >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#570691 Πάντως αν κρίνω από την 330 του Αλέξανδρου και την Χ3 2,5 ξαδερφου μου, στα πολλά κυβικά η BMW δίνει και αξιοπιστία. Στις έρμες 116/316 τα σκατωνε...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#571410
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#571491 Δεύτερος έκτακτος δεξαμενισμός.

Εικόνα

Αυτή τη φορά μετά από 13000km, με 5 λίτρα λάδι από τη μαμά BMW TwinPower Turbo LL04 0W-30.
:s_thumbsup

Όλα βαίνουν καλώς εκτός από ένα κόλλημα που τρώει ο αισθητήρας ζώνης συνοδηγού.
Εάν ο συνοδηγός αφαιρέσει τη ζώνη ενώ ακόμα κινείται το όχημα ηχεί η ανάλογη προειδοποίηση. Σταματά το όχημα, αποβιβάζεται ο/η συνοδηγός, ξαναεκινεί το όχημα και δε σταματά να ηχεί και να είναι αναμένη η ανάλογη ένδειξη - προειδοποίηση. Τελευταία φορά δε σταμάτησε ακόμα και μετά από 3 λεπτά..πρέπει να βάλω Ρ για να σταματήσει... :s_sad

Θα περάσω κάποια μέρα από τα κεντρικά..... να ρωτήσω και αν (χλωμό) μπορώ να πάρω το ανανεωμένο idrive..
έχω 5.
Εικόνα

ενώ ρωτάω για το 6. ( διάβασα κάπου για έκδοση lite αλλά μάλλον τρώω άκυρο λόγο έλλειψη touch.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#571493 Ελπίζω ο δεξαμενισμός να μην έγινε στο γκαράζ με όνομα απο περιοχή μάχης των Περσικων πολέμων της Αρχαίας μας ιστορίας...
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#571667 αποψη για BMW 116D mk2 facelift?

πραγματα τα οποια χρειαζονται προσοχη;

καποιο σχολιο γενικο;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#571671 Ν47 ή B37;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#571684
popolaros έγραψε:116D


Ντροπή δεν έχεις μέσα μέσα σου; :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#571926

Το πραγματικό μπουζούκι δεν συμπιέζεται.

#pedigree
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#572153 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#572343
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#572358 μου αρεσε ετσι οπως το ειδα απο την παρουσιαση
θα επελεγα οπωσδηποτε την 6θεσια αντι για την 7θεσια διαμόρφωση
εξαιρετικούς χώρους εχει, και το πορτοκαλί εσωτερικό ηταν ενδιαφέρον (το άσπρο δε μου άρεσε)
αισθητικα το εμπρος ειναι λιγο χαλια με αυτη τη μασκα αλλα φανταζομαι συνηθίζεται, το υπόλοιπο ειναι οκ
κινητηρες και συμπεριφορες αδιαφορες, εξαλλου και σε αυτη την παρουσιαση ολο ευθεια πήγαινε , who cares

τι φαουλ αυτος ο επιλογεας ταχυτητων με τα κρυσταλλα.... μιεχ

@peterpan
αν μπορεις να περιμενεις να αρχισουν τιποτα μτχ, φαίνεται αρκετα πιο ενδιαφέρον απο το XC90