Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#559654
George_Prix έγραψε:Η πλακα θα ειναι να κανουν ενα ακομα τεραστιο λαθος φετος. Να θαψουν με το καλημερα το Leclerc βαφτιζοντας τον #2 οδηγο, χωρις να του δωσουν την ευκαιρια να αποδειξει μεσα στην πιστα ποιος απο τους δυο αξιζει να ειναι ο #1 και ποιος ο #2.


Το μεγάλο λάθος θα είναι να ΜΗΝ δώσουν ξεκάθαρο #1 στον Φέτελ.

Ο Λεκλερκ είναι πιτσιρίκος ακόμα και θα βρει πολλές ευκαιρίες να δείξει τι αξίζει. Πρώτα να μάθει να οδηγεί στο βρεγμένο γιατί μέχρι τώρα δεν το έχει.

Άλλωστε δεν πιστεύω ότι ο Φέτελ θα μείνει πάνω από δύο χρόνια ακόμα στην Φεραρρι οπότε θα ανοίξει ο δρόμος για τον Λεκλερκ.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#559655
g8777 έγραψε:Δεν χρειαζεται να νευριαζεις επειδη πεταξες μια χαζομαρα, internet ειναι, σε ολους σας συμβαινει. :)


Μια και ειπες χαζομαρα, πριν που σε κατηγορησα για κακα Ελληνικα, στην ακρη του μυαλου μου ειχα οτι μπορει να μην καταλαβες αυτο που ειπα απο χαζομαρα. Απλα επειδη ειμαι ευγενικος ανθρωπος το εριξα στις ελλειπεις γνωσης της Ελληνικης γλωσσας. Αν θεωρεις οτι τα Ελληνικα σου ειναι καλα και απλα δεν καταλαβες αυτο που εγραψα, πολυ φοβαμαι οτι το προβλημα ειναι στο μυαλο σου. Και ενω με τα χρονια μπορεις να βελτιωσεις τα Ελληνικα σου, δυστυχως δε γινεται κανενας να σου βαλει μυαλο :(
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#559657
Νίκος Παππάς έγραψε:Το μεγάλο λάθος θα είναι να ΜΗΝ δώσουν ξεκάθαρο #1 στον Φέτελ.

Αν και διαφωνω, σεβαστη η αποψη σου. Για μενα ο Vettel εχει αποδειξει οτι δεν αξιζει το status του αδιαφιλονικητου #1, ειδικα σε μια μεγαλη ομαδα οπως η Ferrari. Οποτε 2-3-4 αγωνες περιθωριο στο Leclerc να αποδειξει τι αξιζει, μονο οφελος μπορει να φερουν. Μπορει να βρει η Ferrari αυτο που δεν εχει με το Vettel, εναν οδηγο που ειναι πραγματικο #1

Νίκος Παππάς έγραψε:Πρώτα να μάθει να οδηγεί στο βρεγμένο γιατί μέχρι τώρα δεν το έχει.

Οπως φυσικα δεν το εχει και ο Vettel βεβαιως βεβαιως!
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#559661 Νίκο Παππά δεν μπορώ να πιστέψω ότι η ομάδα θα ακολουθεί την πείρα και τα πρωταθλήματα του Leclerc στην κατευθύνση που θα έχει για την εξέλιξη του αυτοκινήτου, γιατί πολύ απλά αυτά τα έχει μόνο ο Vettel! Από την άλλη όμως δε θα ήθελα να δω από το πρώτο μισό να θυσιάζονται οι αγώνες και οι στρατηγικές του μικρού απλώς για να μπλοκάρει τον Hamilton ή για να αβαντάρει τον Vettel. Φυσικά αν στο τέλος ο Γερμανός έχει πιθανότητες για τίτλο, θα πρέπει να βοηθήσει και να μη δούμε εγκλήματα τύπου Monza.

Προσφάτως θυμήθηκα από ένα αφιέρωμα της F1 τον Σουμάχερ που είχε γυρίσει το '99 στη Μαλαισία, μετά από το ατύχημά του και έκανε το αυτονόητο, δηλαδή παρέδωσε δύο φορές την πρωτοπορία στον Irvine και φυσικά τη νίκη, μπλοκάροντας και τον Hakkinen. Το 2018 αν η Ferrari έδινε την αυτονόητη εντολή στον Raikkonen να κάνει στην άκρη για τον Vettel στη Monza, την επόμενη μέρα μπορεί και να βλέπαμε να μαζεύουν υπογραφές για να καταργηθεί το πρωτάθλημα της F1.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#559662 Οπως βλεπεις Γιωργη :shifty: συννεφιασε, θα βρεξει φαπες, προλαβαινεις να το σβησεις πριν το στειλω με pm στον Μπαγιερν. :roll:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#559664
g8777 έγραψε:Οπως βλεπεις Γιωργη :shifty: συννεφιασε, θα βρεξει φαπες, προλαβαινεις να το σβησεις πριν το στειλω με pm στον Μπαγιερν. :roll:


Βεβαια στην πρωτη χρονια που ηταν ομοσταβλοι οι Alonso/Hamilton δε θεωρουσες οτι πρεπει ο παλιος Alonso να ειναι ο #1 χωρις να αφησουν καν το Λουη ΣΟΥ (πολυ gay αυτο του ΣΟΥ btw :s_tongue ) να παλεψει ε?

Φανταζομαι εχεις φαει πολλες φαπες στη ζωη σου και αν κρινω απο τη συμπεριφορα σου γουσταριζες κιολας και θελεις κι αλλες. Αλλα ειλικρινα δεν πιστευω οτι με το ξυλο βαζει μυαλο καποιος, οποτε σου υποσχομαι να μη σου ριξω μερικες ακομα... Οσο για το Bayern και τον καθε Bayern ειναι ελευθεροι να πουνε την αποψη τους με κοσμιο τροπο οπως ολοι εδω μεσα. Η διαφωνια ειναι ευπροσδεκτη οσο δεν εκφραζεται με προσβλολες και τρολλιες (οπως κανεις εσυ που γουσταρεις τις φαπες).
Άβαταρ μέλους
By g8777
#559667 Νιαου. :lol:

Εγω προσπαθησα να σε σωσω απο την μπουρδολογια, αστο εκει το ποστακι να βλεπει ολος ο κοσμος τις αμαρτιες της ΟΤΕΝΕΤ. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#559670
sparticle έγραψε:Νίκο Παππά δεν μπορώ να πιστέψω ότι η ομάδα θα ακολουθεί την πείρα και τα πρωταθλήματα του Leclerc στην κατευθύνση που θα έχει για την εξέλιξη του αυτοκινήτου, γιατί πολύ απλά αυτά τα έχει μόνο ο Vettel! Από την άλλη όμως δε θα ήθελα να δω από το πρώτο μισό να θυσιάζονται οι αγώνες και οι στρατηγικές του μικρού απλώς για να μπλοκάρει τον Hamilton ή για να αβαντάρει τον Vettel. Φυσικά αν στο τέλος ο Γερμανός έχει πιθανότητες για τίτλο, θα πρέπει να βοηθήσει και να μη δούμε εγκλήματα τύπου Monza.

Προσφάτως θυμήθηκα από ένα αφιέρωμα της F1 τον Σουμάχερ που είχε γυρίσει το '99 στη Μαλαισία, μετά από το ατύχημά του και έκανε το αυτονόητο, δηλαδή παρέδωσε δύο φορές την πρωτοπορία στον Irvine και φυσικά τη νίκη, μπλοκάροντας και τον Hakkinen. Το 2018 αν η Ferrari έδινε την αυτονόητη εντολή στον Raikkonen να κάνει στην άκρη για τον Vettel στη Monza, την επόμενη μέρα μπορεί και να βλέπαμε να μαζεύουν υπογραφές για να καταργηθεί το πρωτάθλημα της F1.
Δεν διαφωνούμε νομίζω.

Για εμένα το #2 δεν σημαίνει να κάνει αυτό που πρέπει για να κερδίζει το#1, πάντα.

Έκαστος τον αγώνα του αλλά όταν πρέπει τα μονοθέσια θα τερματίσουν με την σωστή σειρά.


Τεσπα, δεν νομίζω ότι ο Λεκλερκ μπορεί να ζορισει τον Φέτελ από φέτος.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By STK
#567996 Κι έλεγα τι μου θυμίζει ο Μπινότο :hmmm: :oops:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#569378
Geo f1 έγραψε:Τραινο

Από το trainose;

< >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#569379 Τρενο? Παντα το μπερδευω αυτο :s_yes
Άβαταρ μέλους
By mirage
#569386 Σωστά και τα 2. Ειμαι σίγουρος δε πως ο scotch τραίνο το έμαθε στο σχολείο.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#569389 Και εγώ τραίνο, μπύρα, ξύδι, αυγό τα έμαθα