Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#566553
Zorz έγραψε:evante εντυπωσιάζει από πίσω και στα 3/4, αλλά η μάσκα από μπροστά άνετα θυμίζει Peugeot.


Κλασική μάσκα Maserati είναι. :s_dunno


bibendum έγραψε:Ετσι την πατησα και εγω αλλα ειναι εξοπλιστικο πακετο η κατι τετοιο το 30


Δεν είναι πακέτο, είναι η νέα ονομασία των κινητήρων (30, 35, 40, 45 κλπ). Δεν έχει καμιά λογική. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#567386 Materia και θα σέβεστε τα γιαπωνέζικα περιπτερα :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#567437
postruck έγραψε:Κυκλοφορεί και στην Κόρινθο ενα μαύρο.
Όχι ένα αλλά 5 βρίσκονται προς πώληση στο car.gr...
Απ' τη μια είναι τόσο ξένο προς τα δικά μας γούστα, απ' την άλλη όμως ανήκει στην κατηγορία "ντρέπομαι αλλά μου ψιλοαρεσει".

< Note >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#567442
Zorz έγραψε:
Εικόνα
Μεγάλη cultίλα το Bros, ειδικά για 30 χρονώνε σχέδιο. :inlove:



Έχω ένα ίδιο (αλλά με την εργοστασιακή εξάτμιση :metalo: ) το κινώ συχνά όταν θέλω να κατέβω κέντρο
Άβαταρ μέλους
By dimik
#567474 Συνοδεία στρατονομίας πήγαινες? :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#567537
dimik έγραψε:Συνοδεία στρατονομίας πήγαινες? :lol:

Το ΓΕΕΘΑ εχει τα Almera!! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#567538 ^Iσχύει. Μου είχε κάνει εντύπωση, γιατί οι αεροπόροι είχαμε Octavia και είχα συναντήσει παιδιά με τα συγκεκριμένα Αlmera.

Για κάποιο λόγο είχα στο μυαλό ότι στα κεντρικά θα είχαν κανα Α4 ξερωγώ. :lol: :tomato:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#567540 Η integrale πέρασε απαρατήρητη μια φορά

< >
Άβαταρ μέλους
By alexm
#567584
diplomat έγραψε:^Iσχύει. Μου είχε κάνει εντύπωση, γιατί οι αεροπόροι είχαμε Octavia και είχα συναντήσει παιδιά με τα συγκεκριμένα Αlmera.

Για κάποιο λόγο είχα στο μυαλό ότι στα κεντρικά θα είχαν κανα Α4 ξερωγώ. :tomato:
Το καλύτερο αμάξι που χω πετύχει μέσα στο στρατό (γ' σ.σ.) ήταν w210.

Έχω δει να χουν πάρει μια καημένη w210 και να την έχουν μετατρέψει σε ασθενοφόρο η κάτι τετοιο

.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#567591 Αν θυμάμαι καλά w210 χρησιμοποιούσε και ο Φράγκος όταν ήταν στρατάρχης και μάλιστα καθόταν συνοδηγός με το κάθισμα σχεδόν ξαπλωμένο

< >