Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#566988
JimClark έγραψε: δε μου άρεσε η κατάντια της Εγνατίας στο ανατολικό της κομμάτι.

και σε εμένα δεν αρέσει, ειδικά μετά την Αλεξ/πολη έχει χαλάσει ο δρόμος από τα κρύα και τα χιόνια. Πήγα μια βόλτα μέχρι το συνοριακό σταθμό των Κήπων την προηγούμενη εβδομάδα και απογοητεύτηκα.
Που βρίσκονται τα αγαποχώρια; Στο τρίγωνο;
Άβαταρ μέλους
By VPap
#567527
Geo f1 έγραψε:3 χρονια απο τον θανατο του σημερα θα μπορουσες να το κρατησεις το σχολιο για αλλη φορα...Αλλα δεν πειραζει. Δε θα το γνωριζες..


Tι σημασία έχει ο θάνατος του με την (απουσία) ποιότητα(ς) της "μουσικής" του; :)

Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#567530
VPap έγραψε:
Geo f1 έγραψε:3 χρονια απο τον θανατο του σημερα θα μπορουσες να το κρατησεις το σχολιο για αλλη φορα...Αλλα δεν πειραζει. Δε θα το γνωριζες..


Tι σημασία έχει ο θάνατος του με την (απουσία) ποιότητα(ς) της "μουσικής" του; :)

Ευχαριστώ


Τπτ ηταν ενα αστοχο σχολιο μου. :)
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#567571
Dimitris_P έγραψε:Ωπ, κάτι δεν μ' άρεσε εδώ

Αν μας πει ότι έχει και astra...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#567842 Μ'αρέσει που ανακάλυψα μια φρεσκο-ασφαλτοστρωμένη , πρώην χωμάτινη ειδική στα βουνά .
4km in the middle of nowhere .
Δε μ'αρέσει που θα με κάνει να αλλάξω λάστιχα και τακάκια .
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#567854 Πού ρε; Ποντάρω το ένα άκρο να είναι πάνω Λεπτοκαρυά.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#567876 Αλεξανδρούπολη-Κίρκη , λίγα χιλιόμετρα πριν το χωριό αριστερά. Σε πάει Συκκοράχη πιο σύντομα αλλά το κυριότερο , μέσα από όμορφο δάσος .
Ο παλιός δρόμος Κίρκη-Συκκοράχη είχα διαβάσει οτι υπέφερε από ζημιές ,κατολισθήσεις .
Σ'αυτό το κομμάτι ειδικά βράδυ κάνεις ο,τι θέλεις , δεν πρέπει να κυκλοφορεί ψυχή.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#567886 Από Ρετζακι δηλαδή. Προσοχή γιατί κυκλοφορούν πολλοί (και ποδηλάτες)
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#567888 Ναι, δεν το ήξερα τα μαγαζί αλλά είδα μερικές !! ταμπέλες με την ονομασία του σε αυτό το καινούγιο κομμάτι.
Κυκλοφορούν πολλοί ;; μου ακούγεται απίστευτο . Υποτίθεται οτι έχομε κρίσιν . Πάει ο κόσμος για φαϊ εκεί πάνω;

Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 24 Φεβ 2019, 01:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By fot
#567890
mousatos έγραψε:Ναι, δεν το ήξερα τα μαγαζί αλλά είδα μερικές !! ταμπέλες με την ονομασία του σε αυτό το καινούγιο κομμάτι.
Κυκλοφορούν πολλοί ;; μου ακούγεται απίστευτο . Υποτίθεται οτι έχομαι κρίσιν . Πάει ο κόσμος για φαϊ εκεί πάνω;


Αν το δοκιμάσεις κ αξίζει κάνε ένα ποστάκι.
Επίσης στα σχέδια τις επόμενες μέρες έχω την Βασιλική στο Δέρειο, αν και ο δρόμος από βόρειο Έβρο προς τα εκεί είναι χάλια.


< >
Άβαταρ μέλους
By glf
#567899
mousatos έγραψε:Ο παλιός δρόμος Κίρκη-Συκκοράχη είχα διαβάσει οτι υπέφερε από ζημιές ,κατολισθήσεις.


Αυτό πρέπει να το έχω τρέξει 2-3 φορές όταν κάνανε Ράλλυ Αλεξανδρούπολης. Πολύ στροφιλικι..