Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#558409 To στοπ σταρτ δουλεύει; Θα υποψιαζόμουν διακόπτη συμπλέκτη ή επιλογέα ταχυτήτων για αρχή.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#558431
drdino έγραψε:To στοπ σταρτ δουλεύει; Θα υποψιαζόμουν διακόπτη συμπλέκτη ή επιλογέα ταχυτήτων για αρχή.
Μου λέει ότι δεν έχει start-stop.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#558432 Αν δεν έχεις obd reader να διαβάσεις σφάλματα, ας πάει σε ένα συνεργείο ή στην αντιπροσωπεία να το διαβάσουν. Την επόμενη φορά που θα το βγάλει, ας σημειώσει τα χιλιόμετρα και την ημερομηνία, αν μέχρι να πάει αντιπροσωπεία έχει σβήσει ενδέχεται να μπορούν να δουν στο ιστορικό.
Άβαταρ μέλους
By Ελισαβετ
#567490 Παιδιά επειδή δεν γνωρίζω και πολλά για τα αμάξια πουλάω ένα getz του 2007 και έχω σκοπό να πάρω ένα cabrio 207 cc Θέλω γνώμες παρακαλώ :hmmm: :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#567565
Ελισαβετ έγραψε:Παιδιά επειδή δεν γνωρίζω και πολλά για τα αμάξια πουλάω ένα getz του 2007 και έχω σκοπό να πάρω ένα cabrio 207 cc Θέλω γνώμες παρακαλώ :hmmm: :s_thumbsup
Το 1.6 με τα 120, με τις 16αρες ζάντες και του 2009 και μετά.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#567580
georgetz έγραψε:Γιατί τέτοιο downgrade ? :(



+1 και απο μενα....
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#589771 Αυτό μάλιστα :inlove: (σε σχέση με το τωρινό εννοώ)
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#589785 Το νέο Captur μου φαίνεται πιο ωραίο.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#589842 Δεν καταλαβαίνω πλέον την αισθητική των Peugeot...

Andreasdik έγραψε:Το νέο Captur μου φαίνεται πιο ωραίο.


Αν θα είναι αυτό, ξεπερνώντας και την εγκαθετηλα μου .... θα είναι πάρα πολύ ωραίο!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#589846 υποκειμενικό αλλά το 2008 είναι πολύ πιο όμορφο. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#589850 Εγω αντιθετως θεωρω οτι σχεδιαστικα η Πεζω ειναι μια κατηγορια μονη της πλεον, ακατανοητη για μενα ειναι η καταντια της Σιτροεν. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#589871 Μοιάζει πολύ με το 3008. Αυτό είναι καλό για το 2008 αλλά όχι για το 3008. Προφανώς και ακόμη είναι καλύτερα από το VAG που όλα μοιάζουν ίδια, αλλά και πάλι...
Γενικώς πάντως, πολύ πιο ωραίο από το υπάρχον και σίγουρα από τα πιο ωραία της κατηγορίας.