Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#566876
KiloMeater έγραψε:Το point ήταν ότι ενώ τέτοια κλασσικά έργα θα περίμενε κανείς να τα βρίσκει παντού και να θέλουμε να τα κατεβάζει και να τα ακούει ο κόσμος όλος, στα ελληνικά πρέπει να το πληρώσεις.



Γιατί δεν σου αρέσει αυτή η εξήγηση ?

drdino έγραψε:Οκ, δεν στο ζήτησε αλλά το δέχτηκε. Μην κολλάς στα 20 ευρώ. Στο κάτω κάτω, κάποιος έκατσε και δούλεψε για αυτό και πρέπει να πληρωθεί.


:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#566881 Δεν έχασα τίποτα.

Αν θες το παιδί σου να εντρυφήσει στο Ελληνικό πολιτισμό (και μάλιστα στα καλύτερα κομμάτια αυτού) τα 20e φαντάζουν αστείο ποσό.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#566886 οχι ρε συ...
γράφαμε ταυτόχρονα και βγήκε το δικό μου κάτω απ' το δικό σου ποστ...
στο kilo το είπα...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#566943
KiloMeater έγραψε:Δεν είναι οποιαδήποτε γλώσσα, έχει καποία σχέση ιδιαίτερη με το έργο.
Τέλος πάντων, οκ το βάλαμε στα αγγλικά, μια χαρά.
Γράφεις γράφεις και μετά πετάς και το βάλαμε στα Αγγλικά ολα καλα και μας αποτελειωνεις. Πάντως αν τα 20 ευρώ ηταν το θέμα, γιατι εκει κολλησες εσυ αρχικα, να κάνουμε ένα GoFundMe να βοηθήσουμε.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#566967
mirage έγραψε:
KiloMeater έγραψε:Δεν είναι οποιαδήποτε γλώσσα, έχει καποία σχέση ιδιαίτερη με το έργο.
Τέλος πάντων, οκ το βάλαμε στα αγγλικά, μια χαρά.
Γράφεις γράφεις και μετά πετάς και το βάλαμε στα Αγγλικά ολα καλα και μας αποτελειωνεις. Πάντως αν τα 20 ευρώ ηταν το θέμα, γιατι εκει κολλησες εσυ αρχικα, να κάνουμε ένα GoFundMe να βοηθήσουμε.


Μπα και μισο ευρώ να ζητάγανε rights για την οδύσσεια πάλι δε θα το έπαιρνα , πλέον.
Αγορασα την Ιλιάδα έτσι πέρυσι και το μετάνιωσα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#566977 Κιλο εγω θα προτεινα κατι τετοιο.

Μαρωνιτης, Κονιορδου, δωρεαν, νομιζω οτι πετυχαμε διανα. :metalo: Μια ραψωδια την ημερα να ακουτε σε ενα μηνα θα ειστε GG. :s_thumbsup

Οπως το ακουω αυτη τη στιγμη φανταζομαι απαλο φωτισμο στο σαλονι, αρωματικα κερια και μυσταγωγια :iconcool:

Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι τετοιες εμπειριες απαιτουν πληρη προσηλωση (μην χτυπαει κανα Viber δλδ, προσβολη) και σχετικα υψηλη ενταση στα ηχεια. :hmmm:

Δοκιμασε το παντως, εγω μαλλον θα το κανω αποψε που εχουμε τους κουμπαρους καλεσμενους. :)
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#566984 Μου άρεσε η πρώτη μετά απο καιρό εκδρομή σε φίλο στην ακριτική Ορεστιάδα.

Μου άρεσαν τα νέα κομμάτια που δόθηκαν στα αγαποχώρια (έλα mousatos, take it away!) δε μου άρεσε η κατάντια της Εγνατίας στο ανατολικό της κομμάτι.

Μου άρεσε η πρωινή βόλτα στις γραμμές του τρένου, η επίσκεψη στον Άρδα, στα Μαράσια στα Εβρίτικα κελάρια με τη θέα στα Τουρκοβουλγαρικά σύνορα, το φαΐ στο Safran και η καλή καλή παρέα του φίλου.

Μου άρεσε η πλήρης συνεργασία και συμμετοχή της μικρής στο ταξίδι που μου θυμίζει εμένα στα μικρά μου. Πιστεύω σε 1 2 χρόνια θα κρατάει χάρτη.

Δε μου άρεσε που πλην στρατού δεν βλέπω τον τόσο απέραντο κάμπο να αξιοποιείται (εδώ και πολλά πολλά χρόνια).

Μου αρέσει που αύριο πάμε προς Δυσμάς! και με καινούρια λάστιχα!

Και (ισως το κυριότερο) οτι επίσημα εργασιακά "μετακομίζω" στα εδάφη της Θεσσαλονίκης προς το καλοκαίρι, ισως κ νωρίτερα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#566987
JimClark έγραψε:Και (ισως το κυριότερο) οτι επίσημα εργασιακά "μετακομίζω" στα εδάφη της Θεσσαλονίκης προς το καλοκαίρι, ισως κ νωρίτερα.

Αυτό είναι εξαιρετικό νέο! :metalo:
Υποθέτω ίδιος εργοδότης, διαφορετικό κατάστημα;