Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#566612 Ωραίο το πορτοκαλί, ότι πρέπει για undercover της ΕΛΑΣ ύστερα από τις τελευταίες εξελίξεις
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#566643 Ποιες εξελίξεις?
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#566672 Αναλαμβάνει αντιπρόσωπος ο Συγγελίδης, αυτόν διάλεξαν οι Ιάπωνες έναντι του Πανόπουλου που δεν έχει πλέον τη Σκόντα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#578878
mmarkom έγραψε:Αναλαμβάνει αντιπρόσωπος ο Συγγελίδης, αυτόν διάλεξαν οι Ιάπωνες έναντι του Πανόπουλου που δεν έχει πλέον τη Σκόντα


https://www.newsauto.gr/news/ellada-ti- ... tin-mazda/
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#578883 Ναι, όντως το ετοιμάζουν το μαγαζί της Γλυφάδας. Έχουν ξηλώσει όλα τα σήματα Fiat κλπ
Άβαταρ μέλους
By markvag
#578902
gianik έγραψε:
mmarkom έγραψε:Αναλαμβάνει αντιπρόσωπος ο Συγγελίδης, αυτόν διάλεξαν οι Ιάπωνες έναντι του Πανόπουλου που δεν έχει πλέον τη Σκόντα


https://www.newsauto.gr/news/ellada-ti- ... tin-mazda/


:s_sarcastic :s_sarcastic

Σύμφωνα με νεότερες πληροφορίες μας, οι πωλήσεις των μοντέλων της και το service θα καλύπτονται πλήρως από τον Όμιλο Συγγελίδη, κάτι που -όπως και να το κάνουμε- αποτελεί εχέγγυο για όσους θέλουν να αποκτήσουν από εδώ και στο εξής κάποιο από τα αυτοκίνητα της ιαπωνικής φίρμας.


:s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic

Μόλις διαγράφηκε και η Mazda για εμένα... :vava:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#578907 Στο newsauto /πρώτο θέμα/car τον εκτιμούν πολύ το Συγγελίδη βλέπω...


< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#578947
kostis20 έγραψε:Στο newsauto /πρώτο θέμα/car τον εκτιμούν πολύ το Συγγελίδη βλέπω...


< A3003 >


Διαφήμιση... :s_wink

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#578958
kostis20 έγραψε:Στο newsauto /πρώτο θέμα/car τον εκτιμούν πολύ το Συγγελίδη βλέπω...


< A3003 >
Πάντα έδινε μεγάλα πακέτα ο εν λόγω.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#578963
markvag έγραψε:
Εικόνα


FIFY, τα 500άρικα σταμάτησαν να εκδίδονται από τα τέλη του 18 IIRC. :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#579014
markvag έγραψε:Μόλις διαγράφηκε και η Mazda για εμένα...


Υπερβολικός...


diplomat έγραψε:FIFY, τα 500άρικα σταμάτησαν να εκδίδονται από τα τέλη του 18 IIRC.


Υπάρχουν όμως σε κυκλοφορία και είναι legal tender.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#579096
REALZEUS έγραψε:
markvag έγραψε:Μόλις διαγράφηκε και η Mazda για εμένα...


Υπερβολικός...


Καλά, όποιος θεωρεί πως είμαι υπερβολικός ας συνεχίσει να δίνει λεφτά σε ανθρώπους που τον εξαπάτησαν κατ' εξακολούθηση. Εγώ δεν το κάνω όμως. :s_wink
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#579116 Ευτυχώς το 2αρι μας έχει nissanοποιηθει εντελώς πλέον και εύχομαι να μην πέσω στα χέρια του...

markvag έγραψε: Εγώ δεν το κάνω όμως. :s_wink


Σε σκέφτηκα όταν διάβασα το όνομα του εισαγωγέα και συμφωνώ.
Άβαταρ μέλους
By kouladi
#579342 Έχω να ασχοληθώ με Mazda από εποχές 121 (my first car FUCK YEAH!)
Ξεστραβώστε με, τί τρέχει με Συγγελίδη; Να ακυρώσω το ΜΧ;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#579346
kouladi έγραψε:Έχω να ασχοληθώ με Mazda από εποχές 121 (my first car FUCK YEAH!)
Ξεστραβώστε με, τί τρέχει με Συγγελίδη; Να ακυρώσω το ΜΧ;


Είχα ένα "θεματάκι" με το C4 Picasso της υπογραφής... Παραδόθηκε χτυπημένο (δύο κομμάτια του αμαξώματος ξαναβαμμένα) και εν τέλει αποδείχθηκε πως έπρεπε να αλλαχτεί η πίσω ανάρτηση (γιατί κάπου έφαγε ένα χτύπημα ΠΡΙΝ την παράδοση). Κάτι που φυσικά δεν έγινε. Επίσης, η αντιμετώπιση του θέματος ήταν για γέλια από την αντιπροσωπεία και να φανταστείς πως "ασχολήθηκε" ο υπεύθυνος ποιότητας του ομίλου για τη Β. Ελλάδα... Φυσικά δεν προτάθηκε καμία αποζημίωση, ούτε ασχολήθηκε σοβαρά η εταιρεία, ούτε υπήρξε ποτέ αντιμετώπιση του προβλήματος... Χώρια που η όλη ιστορία μου δημιούργησε σοβαρότατες αμφιβολίες για το τι ξέρουν να κάνουν... Ενδεικτικά να σου πω πως σε κάποια φάση μου είπε αυτός ο κύριος πως δεν ξέρουν πως να κάνουν ευθυγράμμιση γιατί έμπαινε το ηλεκτρονικό χειρόφρενο αυτόματα όταν έσβυνε το μοτέρ... :s_shout :s_crazy Που είναι μια λειτουργία που απενεργοποιείται με δύο κλικ από το μενού, κάτι που θα φανταζόμουν πως η αντιπροσωπεία θα ήξερε πως να κάνει ή στη χειρότερη θα άνοιγε το manual και θα το έβλεπε... Με τα αμάξια δεν έχω θέμα (γαλλόφιλος σε γενικές γραμμές, πχ κόβω φλέβα για υδροπνευματική Citroen), απλά σε (αποδεδειγμένα) απατεώνες εγώ δεν δίνω τα λεφτά μου. Δεν πα να πουλάνε Φερράρι σε τιμή μεταχειρισμένου Πάντα;;; Δεν με ξαναβλέπει ο Συγγελίδης και φυσικά δεν θα πάψω να λέω πόσο απατεώνες είναι.