Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#565750 Είναι που είναι κεντρώο κόμμα. Μουαχαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#565751 Από τα χειρότερα κατακάθια ο Πλεύρης.

Το εν λόγο βίντεο με έκανε πραγματικά να τον μισήσω και να το κρατήσω στην μνήμη μου.

Ας ξέρουμε τα στελέχη αυτής της σπουδαίας παράταξης της δεξιάς (?)
Άβαταρ μέλους
By corsair
#565753 Δεν ξέρω, αλλα αν αυτά ειναι τα καλυτερα στελεχη που μπορουν να βρουνε απο ολη την Ελλάδα τοτε εχουμε σοβαρο προβλημα. Τετοιοι ανθρωποι δεν εχουν καμια θεση μεσα στο κοινοβουλιο γενικα. Ειναι διαταραγμενοι και χρηζουν ιατρικης παρεμβασης.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#565756 Δεν νομίζω πως είναι διαταραγμένοι. Απλώς απευθύνονται σε διαταραγμένο κοινό. Και ο Μπογδάνος μια χαρά κοινό έχει, θεωρώ πως κακώς του έκλεισε την πόρτα ο Μητσοτάκης, θα έφερνε ψήφους και τους χρειάζονται.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#565787
corsair έγραψε:Και καπως ετσι... κόψανε τον Μπογδάνο απο τις υποψηφιοτητες, που τον εσπρωχνε ο Αδωνις, ευτυχως ομως κρατήσανε τον Μεγάλο Πευκο (Θανασακης) που το ηθος και τα παραδειγματα του εχουν αφήσει ιστορια. Ας απολαύσουμε:


Ευτυχώς που υπάρχει ήθος και προσωπικό παράδειγμα... :inlove: :twisted:

Στάνταρ ο Κούλης είναι μυστικός πράκτορας του Τσίπρα. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#565884 Εικόνα

#not_cool

:vava:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#565888 Εργαλειοποίηση (sic) του ανθρώπινου πόνου, ήτοι εμετός από το πάνω ράφι.

Την ίδια κατάσταση την έχουμε ζήσει και με αντεστραμμένους ρόλους (μαγκάλια, αυτοκτονίες κοκ.). 8lipsic. :(
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#565891 O Πολάκης είχε δίκιο σε αυτό που είπε, ο τρόπος όμως που το είπε είναι αντίστοιχος της προσωπικότητας του - χυδαίος.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#566072 Γι αυτό έμεινε χωρίς κόμμα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#566074
popolaros έγραψε:Εικόνα


Μιλάει ρε πστη μου και ο Πλεύρης... :vava:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#566078 Φυσικά θα μιλάει, ειδικά αυτός ο λόγος έχει και πάρα πολλή πέραση. Όπως είπα, άνθρωποι σαν τον Πλεύρη και τον Μπογδάνο είναι πολύ χρήσιμοι στην ΝΔ για να φέρουν ψήφους από μια τεράστια δεξαμενή ψηφοφόρων. Τραγικό λάθος η φάση με τον Μπογδάνο, είχε τεράστιο κοινό.
Μπογδάνος, Κυρανάκης, Γεωργιάδης, Πλεύρης, κλπ έχουν ρεύμα και στις επόμενες εκλογές αυτές οι ψήφοι θα μετρήσουν, γιατί οι ίδιοι ψηφοφόροι μπορεί να ψηφίσουν ΧΑ ή τον Βελόπουλο ή κάτι Φαήλους ξέρω γω.
:s_hang