Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#564577 Το καλό με την cosmote ήταν ότι όλα τα sessions ήταν ζωντανά, ακόμα και τα ελεύθερα. Θα με ενδιέφερε το f1pro, όμως είναι λίγο ξενέρωμα το λάπτοπ έναντι της τηλεόρασης.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#564578
Hellenic tifosi έγραψε:Το καλό με την cosmote ήταν ότι όλα τα sessions ήταν ζωντανά, ακόμα και τα ελεύθερα. Θα με ενδιέφερε το f1pro, όμως είναι λίγο ξενέρωμα το λάπτοπ έναντι της τηλεόρασης.


Λογικα μπορεις να συνδεσεις το laptop με την τηλεοραση με ενα HDMI καλωδιο και να δειχνουν την ιδια εικονα!
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#564607 Έχει Android TV app?

Θα έλεγε μόνο είτε μέσω android TV ή android player.

Μεγάλη ξενερα να το βλέπεις στο laptop. Καλώδια κλπ στη τηλεόραση είναι λίγο παρωχημενες καταστάσεις.

< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#564626 Το laptop μπορεί να προβάλει την οθόνη στην τηλεόραση αν η τηλεόραση υποστηρίζει Miracast ή αν υπάρχει Chromecast (για παράδειγμα αν κάποιος έχει Mi TV Box το έχει ενσωματωμένο).
Φυσικά, το καλύτερο είναι με κάποιο app, αλλά και χωρίς αυτό υπάρχουν πολλοί τρόποι χωρίς να χρειάζεται κανένα καλώδιο, ούτε καν Smart TV.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#564680 Σημερα το πρωι τους ρωτησα αν στο F1 TV PRO συμπεριλαμβανονται ολα τα υπολοιπα καλουδια που υπηρχαν στα παλια apps και μου απαντησαν θετικα. Δηλαδη με ενα 50αρικο παιρνουμε:

Thank you for contacting F1. You only need one active subscription to use the following features on your devices:
F1 TV Pro:

Live Race Coverage
Onboard Driver Cameras
Full Unedited Team Radio
Full race replays, immediately after the race has ended
Historic race archive
Picture in Picture Viewing – App only
Live Timing Data
Driver tracker map – F1 App only
Tyre history – F1.com only
Driver Telemetry – F1 App only
Live Leader board
Lap by Lap Text Commentary – F1.com


Συνηθως τους τα εσκαγα ακριβως πριν ξεκινησει η σεζον, αλλα φετος νομιζω οτι θα εχουν μεταδοση και απο τις δοκιμες στη Βαρκελωνη, οποτε ειμαι για να το αγοραζω στα κοντα!
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#564919 Η τιμή είναι πολύ καλή.
Γιατί μόνο σε tablet/laptop, σε smart tv δεν μπορείς να το δεις;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#564921
Andreasdik έγραψε:Η τιμή είναι πολύ καλή.
Γιατί μόνο σε tablet/laptop, σε smart tv δεν μπορείς να το δεις;


Αν θυμαμαι καλα καπου διαβασα στο site τους οτι θα υποστηριζεται απο smart TV προσεχως!
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#564932 Μάλλον θα πάρουν και το δικό μου πενηντάρικο... :)
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#564960 Το βρηκα!

Available on: PC - iOS - Android

Coming soon: Apple TV - Android TV - Amazon Fire TV & tablet

btw δεν επιτρεπουν χρηση VPN. Δεν εχω ιδεα αν πραγματι μπορουν να το δουνε και να διακοψουν τη συνδρομη για αυτο το λογο (οπως λενε στο site) αλλα οποιος εχει το VPN παντα ανοικτο ας προσεξει αυτη τη λεπτομερεια...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#564995 Όλα τα Ανδρόιδ; Γιατί κάτι Vodafone TV κλπ δεν τρέχουν σε TV BOX αλλά μόνο σε κινητά - τάμπλετ. Αν δουλεύει σε ΒΟΧ με ψήνει άσχημα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#564998
Corto Maltese έγραψε:Όλα τα Ανδρόιδ; Γιατί κάτι Vodafone TV κλπ δεν τρέχουν σε TV BOX αλλά μόνο σε κινητά - τάμπλετ. Αν δουλεύει σε ΒΟΧ με ψήνει άσχημα


Στειλε κανενα email και ρωτα τους φιλε. Οσο περισσοτερες πληροφοριες μαζεψουμε τοσο το καλυτερο. Απο οτι βλεπω εδω μεσα οι πιο πολλοι ενδιαφερονται και σε 2-3 φιλους που το ειπα ολοι μεσα ειναι!
Άβαταρ μέλους
By Tshab
#565947 Έχει προσφορά μέχρι τις 17/2 έκπτωση 50% στο F1TV Pro με τον κωδικό F1TV50 .
Έτσι σου βγαίνει τον χρόνο 25€ και βλέπεις live και τα winter tests της Βαρκελώνης σε λίγες μέρες. Όποιος δεν βιάστηκε να το πάρει πιο νωρίς νομίζω τώρα είναι μια καλή ευκαιρία!
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#565948
Tshab έγραψε:Έχει προσφορά μέχρι τις 17/2 έκπτωση 50% στο F1TV Pro με τον κωδικό F1TV50 .
Έτσι σου βγαίνει τον χρόνο 25€ και βλέπεις live και τα winter tests της Βαρκελώνης σε λίγες μέρες. Όποιος δεν βιάστηκε να το πάρει πιο νωρίς νομίζω τώρα είναι μια καλή ευκαιρία!


Οποιος βιαστηκε να σηκωσει το χερι του!

Εγω :s_bye