Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#563508
Andreasdik έγραψε:Πόσο θα κοστίζει ξέρουμε;


Περσι αν δεν κανω λαθος οι συνδρομητες του απλου πακετου ειχαν προσβαση και στο TV PRO. Απλα στην Ελλαδα δεν ηταν διαθεσιμο οποτε δεν το δοκιμασα καν. Δεν ξερω βεβαια αν αυτη η προσφορα ηταν promo μονο για περσι που αρχισε το project ή αν γενικα ειναι ολα μεσα στην τιμη και αναλογα με τη χωρα που ζει ο καθενας μπορει να δει το PRO ή οχι. Αυτο εξαρταται απο το αν τα βρηκαν με την εταιρια που εχει τα τηλεοπτικα δικαιωματα στην καθε χωρα.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#563530
cmarin έγραψε:
Andreasdik έγραψε:Πόσο θα κοστίζει ξέρουμε;


2,99€ το μήνα ή 26,99€ το χρόνο ήταν το 2018.


Πραγματι. Τοσα ειχα πληρωσει και εγω για το απλο live timing και μετα μου ειχαν στειλει ενα email οτι εφοσον ειμαι συνδρομητης δικαιουμαι και το TV PRO. Απλα επειδη δεν υποστηριζοταν η υπηρεσια στην Ελλαδα εμεινα μονο με το live timing.

Ελπιζω σε αυτην την τιμη να συμπεριλαμβανεται πλεον και το TV PRO. Ετσι και αλλιως θα τα εσκαγα και φετος για το live timing οποτε το TV PRO θα ειναι ενα ωραιο εξτραδακι για μενα!
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#563603
Y.V έγραψε:Tο μονο νεωτερο ειναι αυτο:

http://www.typologies.gr/epanerchetai-i-cosmote-tv-gia-tin-f1/?fbclid=IwAR3EWdyaeyiTixTXI1n3cCzqu0ogEpP1H3P0xjfmiT4Porgz3y_Qq5f3hDU


Δεν καταλαβαίνω, γιατί να διεκδικήσει κάτι ο CosmoteTV αφού τα αποκλειστικά δικαιώματα έχουν περάσει στην ΕΡΤ; :dizzy:

Δεν έχει στην συνδρομητική του πλατφόρμα την ΕΡΤ;
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#563635 Λογικά μαρκετινιά είναι. Να το βάζουν στα τραιλερς τους και στα διαφημιστικά.
Αμα πάρουν τουλάχιστον τα δικαιώματα των αγώνων δίνοντας ένα κομμάτι ψωμί στην ΕΡΤ, θα είναι καλό deal γι αυτούς.
Άβαταρ μέλους
By fokion
#563729 Καταλαβα καλα??
στο απλό πακετο δεν εχεις εικόνα?? ( συμφωνα με τα τικ που λειπουν)

Mikeeeeeeeeeee Τα.... πρωινά στριμαρίσματα εχουν "θεμα"............
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#563803
Same_old_story έγραψε:
Y.V έγραψε:Tο μονο νεωτερο ειναι αυτο:

http://www.typologies.gr/epanerchetai-i-cosmote-tv-gia-tin-f1/?fbclid=IwAR3EWdyaeyiTixTXI1n3cCzqu0ogEpP1H3P0xjfmiT4Porgz3y_Qq5f3hDU


Δεν καταλαβαίνω, γιατί να διεκδικήσει κάτι ο CosmoteTV αφού τα αποκλειστικά δικαιώματα έχουν περάσει στην ΕΡΤ; :dizzy:

Δεν έχει στην συνδρομητική του πλατφόρμα την ΕΡΤ;

Από την ΕΡΤ θα πάρει το feed.

Σχολιασμός δικός τους.

< >
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#563867
fokion έγραψε:
Mikeeeeeeeeeee Τα.... πρωινά στριμαρίσματα εχουν "θεμα"............


Μην αγχώνεσαι Φωκίονα, έχουμε ακόμα μέχρι τις χειμερινές δοκιμές :s_yes :s_yes
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#564463
cmarin έγραψε:
Andreasdik έγραψε:Πόσο θα κοστίζει ξέρουμε;


2,99€ το μήνα ή 26,99€ το χρόνο ήταν το 2018.

Το Pro Και οι τιμές του:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#564508 Εγω παντως θα της τα σκασω της Liberty . Ενα 50αρικο για το γουστο μου δεν ειναι τιποτα (οχι πως μου περισσευουν φυσικα). Ειδικα αναλογιζομενος το ποσα λεφτα εχω χαλασει βλακωδως στη ζωη μου!

Βασικα κανενα 30αρι θα εχωνα ετσι και αλλιως για το live timing (χωρις το οποιο καταλαβαινεις τα μισα απο οσα γινονται στον αγωνα) οποτε ενα 20αρικο παραπανω για να εχω και την εικονα το θεωρω λογικο.

Φανταζομαι το TV PRO συμπεριλαμβανει και το live timing ετσι? Γιατι αλλιως θα πρεπει να το ξανασκεφτω το θεμα :s_tongue