Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#561662
REALZEUS έγραψε:Απλά διορθώνουν τις |λογοκρισία| που έκαναν στο pre-fl! :rtfm: Είπαμε όμως, αυτά είναι γούστα.


Αυτό.
Γενικά είμαι των fl καθώς βγαίνουν πιο ολοκληρωμένα στο μηχανολογικό κομμάτι. Σχεδιαστικά συνήθως μου αρέσουν περισσότερο .
Άβαταρ μέλους
By elteo
#604797 Future classic όταν όλα θα είναι electric & solar. :ninja:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#615136
JimClark έγραψε:Φήμες λένε ότι το δάσος του Χολομώντα ήταν πιο πράσινο από το Πασόκ το 81... :lol: :lol: ε rocsta?

15 μέρες μετά όμως, σε μια (πολύ) πρωινή γκαζιά πριν τη δουλειά κάτι κάναμε :superman:
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Είχε φάση που σε κατηφορικές στροφές που ο δεξιός τροχός πατούσε σε βρεγμένα φύλλα ενώ ο αριστερός σε στεγνή άσφαλτο, και εκτός από μία ανεπαίσθητη αρχική υποστροφή, τα ρημάδια τα toyo κρατούσαν πολύ ισορροπημένα ανάμεσα στους 2 τροχούς. Νικάει τους νόμους της φυσικής το άτιμο :shifty:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#615321 Ωραία κλικ κύριος. Φίλος πήγε τώρα την Κυριακή, μου είπε προσκύνημα στην περιοχή...
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#747316 UP
rocsta με το rocstaκι, βόλτα χωρίς μαμά :shifty:
Ξεκινήσαμε για να προλάβουμε το ηλιοβασίλεμα από ψηλά.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Mάλλον η αγαπημένη μου ως τώρα:
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#747338 156 λες;
Αν ψάχνει κάποιος για αμάξι με λίγα χλμ πιστεύω ότι με λίγη υπομονή μπορεί να βρει. Αν ψάχνει συγκεκριμένο συνδυασμό πχ 18άρι ασημί χρώμα sport kit (που ήθελα εγώ αρχικά), ε εκεί προφανώς δυσκολεύει η αναζήτηση. Έχουν πάντως το καλό ότι υπάρχουν σε ανταλλακτικά πολλά πράγματα μεταχειρισμένα σε σχετικά φθηνές τιμές, και το κακό ότι πάρα πολλά είναι εκτός παραγωγής ως καινούργια. Οπότε αν δεν έχει κάποιος μια καλή βάση (σκάφος με λίγα χλμ δηλαδή) για να ξεκινήσει, θα πρέπει να παιδευτεί. Όχι ότι και το παίδεμα είναι άσχημο, είναι μέρος του χόμπυ. Και πάντα εξαρτάται τί θέλει να κάνει, πχ εγώ έχω μια λίστα με τα πράγματα που θέλω να αλλάξω που μένει συνέχεια σταθερή σε ποσότητα. Φτιάχνω κάποια, θυμάμαι άλλα καινούργια και πάει έτσι :lol: