Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#556346 Είχε φύγει το ποστάκι πριν το δικό σου και με πρόλαβες στη στροφή...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#556351 Εικόνα

Εικόνα


:s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#556365
red_monster έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:O Τζήμερος ψαρεύει κι αυτός πλέον δεξιά της δεξιάς, αφού το κάνει και ο "μεταρρυθμιστής" Κυριάκος, γιατί όχι κι αυτός; :s_blush



Εδώ το κάνει ο Αλέξης με τον συνεργό του, δεν θα το κάνει ο Κούλης?

O συνεργός (sic) του Αλέξη το κάνει, ο Αλέξης ο ίδιος ψαρεύει αλλού. Ο Κυριάκος ψαρεύει ο ίδιος, με την βοήθεια του πρόθυμου Άδωνι.
Αφού λοιπόν συμφωνούμε πως το έχουν ρίξει στο σχετικό ψάρεμα οι πολιτικοί μας, δεν βλέπω πού διαφωνούμε.
Φυσικά, θα το πληρώσουμε ακριβούτσικα αργότερα υποθέτω, αλλά ούτε η πρώτη φορά θα είναι, ούτε η τελευταία.
:s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#556594

ποντικαρααααα
Άβαταρ μέλους
By pro
#556626 https://www.palaiobibliopolio.gr/%CE%A4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%AF%CE%B1-%CE%B8%CE%B5%CF%89%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CF%81%CE%AC%CE%BE%CE%B7-p-56188.html

75 ευρώ γιατί είναι παλιό και σπάνιο. Απορώ γιατί δεν επανεκδίδεται.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#556630
junior gt έγραψε:

Δεν υπαρχει αυτο που ζουμε :lol: :lol: :lol:



Αυτό θα το πεις πολλές φορες μετα την ενθρονιση του το 2019. :lol:
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#556641 Ενώ αυτοί μπουμπούκια....
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#556646
junior gt έγραψε:https://www.altsantiri.gr/parapolitika/me-gkafa-xekinise-tin-omilia-toy-o-mitsotakis/?fbclid=IwAR2OW2rmPCRogXFVGYukt5b92m535yK5rY8F0-_8eU2CnzkcY8Kbw61KEHQ


Δεν υπαρχει αυτο που ζουμε :lol: :lol: :lol:



Δεν ξέρω αν βλέπουμε το ίδιο βίντεο αλλά εγώ βλέπω τον αρχηγό της Αξιωματικής Α να κάνει λάθος και να το παραδέχεται. Εσύ βλέπεις κάτι άλλο? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#556659
kyr80 έγραψε:ΟΤΟΕ ΠΑΣΟΚ


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#556667 Ναι, αλλά οι Σαμαροβενιζέλοι, κλπ κλπ. :ninja:
Τι σχέση έχει ο Θεοχάρης και οι παλινωδίες του, με τους ΠΑΣΟΚους του ΣΥΡΙΖΑ; Καταλαβαίνω όσους δεν γουστάρουν ΣΥΡΙΖΑίους, αλλά στην παραπάνω είδηση, δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση.
Ο Θεοχάρης ήταν στην ΝΔ, πήγε στο Ποτάμι, και τώρα γυρνάει στην ΝΔ, κάνοντας ΑΛΛΑ από αυτά που έλεγε πριν λίγο καιρό.

Η είδηση για την ΠΑΣΟΚοφρουρά του ΣΥΡΙΖΑ, ΔΕΝ κολλάει.

Από εκεί και μετά, είναι σαφές πως το ζήτημα είναι να πάει η κουτάλα σε άλλα χέρια, και στα χέρια που γουστάρουμε. Ε, ποσώς με ενδιαφέρει αν η κουτάλα είναι του ΣΥΡΙΖΑ ή της ΝΔ προσωπικά. Είναι τόσο άθλιο το πολιτικό τους προσωπικό και των δύο, που δεν θ' αλλάξει τίποτε απολύτως. Όσοι περιμένετε χαμηλότερους φόρους και ασφαλιστικές εισφορές, τσάμπα περιμένετε. 3.5% πρωτογενές πλεόνασμα το λένε, λέτε να βγει άνετα, άκοπα, αβασάνιστα; Οι πρώτοι που τους αυξήσαν αυτούς ήταν οι ΠΑΣΟΚοι και οι ΝΔ. Ξεκολάτε λίγο κάποιοι από το μικρόκοσμό σας, εκατοντάδες χιλιάδες κόσμου ακόμη με το ζόρι βγάζουν τον μήνα και περιμένουν τα επιδόματα, και κάποιοι φωνάζετε πως πρέπει να μειωθούν οι φόροι σας...
Κι εγώ θα γούσταρα να μειωθεί ο φόρος μου (κι γω ακουμπάω υψηλές κλίμακες και οι ασφαλιστικές μου εισφορές είναι επίσης υψηλότατες) , αλλά υπάρχει κόσμος με μεγαλύτερα προβλήματα εκεί έξω, που ούτε ο ΣΥΡΙΖΑ του τα έλυσε, ούτε οι προηγούμενες κυβερνήσεις, ούτε όπως φαίνεται οι επόμενες. Μην είμαστε τόσο αδιάφοροι όταν το σπίτι του γείτονα καίγεται.
Και όχι, ΔΕΝ είναι πάντα ο γείτονας τεμπέλης και άχρηστος και εμείς γαμάτοι, είναι συχνά και άτυχος. :s_shout