Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#556272
KiloMeater έγραψε:Εννοείται το βάζεις και τώρα τις γιορτές πάντα αναμμένο

Πίσω μου σε έχω σατανά :lol: :lol: , μόνιμα αναμμένο είναι (πάει με τα φώτα, όχι τα ημέρας) :inlove: και πέτυχα έναν ωραίο τύπο τις προάλλες με C63S και του έκανα :thumbsup: και του έδειχνα το φωτιζόμενο αστέρι :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#556280
Thomas_C200K έγραψε:
cosneo έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Δεν μπορώ να περιαυτολογίσω για το αμάξι μου, δεν είμαι ψώνιο (πλάκα κάνω μην παρεξηγηθώ)
Να περιαυτολογισεις άνετα! Κούκλα είναι...

Nα βάλω το φωτιζόμενο αστέρι ή να κρατήσω τα 259€ και να τα κάνω γυναίκες?
Γυναίκες και πιπόγυρα.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#556314
strof έγραψε:Εικόνα


< > Pro


Πανέμορφη όλη εκείνη η γενιά Megane.

Focusman91 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:
cosneo έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Δεν μπορώ να περιαυτολογίσω για το αμάξι μου, δεν είμαι ψώνιο (πλάκα κάνω μην παρεξηγηθώ)
Να περιαυτολογισεις άνετα! Κούκλα είναι...

Nα βάλω το φωτιζόμενο αστέρι ή να κρατήσω τα 259€ και να τα κάνω γυναίκες?
Γυναίκες και πιπόγυρα.

< Note >


+1

Άκου φωτάκια....
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#556462
Thomas_C200K έγραψε:Nα βάλω το φωτιζόμενο αστέρι ή να κρατήσω τα 259€ και να τα κάνω γυναίκες? :lol:




άντε και εις ανώτερα:

Εικόνα


:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By strof
#556482
KiloMeater έγραψε:
strof έγραψε:Εικόνα


< > Pro
ωραία φωτό


Κάπου είχα διαβάσει ότι για να βγουν ωραίες οι φωτό με θέμα το αυτοκινήτου, πρέπει να φαίνονται και οι τέσσερις ρόδες του.


< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#556487 Kι εγώ το χα διαβάσει αλλά νομίζω οι δύο, οι τέσσερις είναι λίγο δύσκολο να φαίνονται.
Άβαταρ μέλους
By bebes
#556510
panos2171 έγραψε:Kι εγώ το χα διαβάσει αλλά νομίζω οι δύο, οι τέσσερις είναι λίγο δύσκολο να φαίνονται.

η αλήθεια είναι οτι γίνεται, αλλά σαν τεχνική είναι δύσκολη :lipsealed: (και μακρυά απο μας :ninja: )
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#556563 Την μια μέρα έκανα τον γύρο της Λίμνης και μια βόλτα για φαΐ στον Αθ Διάκο, την επόμενη πήγαμε στο Βαγονέτο κι απο κει Βαργιανη, Παύλιανη για φαΐ αλλά μας χάλασε λίγο ο πολύς κόσμος οπότε ξαναγυρίσαμε Βαργιανη για φαΐ και δεύτερο καφέ και πίσω στο Λιδωρίκι.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#556566 Οι δρόμοι από Παύλιανη για Αθ. Διάκο (και ειδικά μετά από αυτόν), πρέπει να είναι από τις πιο έρημες στροφοδιαδρομές της Ευρώπης :metalo: ...