Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By George6636
#554543 Θέλω την γνώμη σας..Εχω ένα φοιτητικό Whats up και ένα προνομιακό Q με τα 1500'.Το Whats up έχει γίνει πριν χρόνια με την Ευρωπαϊκή κάρτα νέων τότε στην αρχική της προσφορά έδινε και τα φοιτητικά και δεν ξέρω για πόσο θα το εχω.Ποιο από τα 2 προτείνετε να κρατήσω να βάζω 10€ τον μήνα?Οι περισσότερες επαφές μου είναι στην Cosmote αλλά με τα 1500' είμαι άνετος στην Q.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#554562 Τι σημασία έχει που είναι οι περισσότερες επαφές; Αν σου δίνει 1500 λεπτά η Q λογικά σου φτάνουν άνετα.
Από Internet τι έχεις; Γιατί η Cosmote είναι καλύτερη σε δίκτυο.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#555862 εχει κανεις το προγραμμα της Cosmote εξοχικο double play να ρωτησω κατι, γιατι εχω την εντυπωση με χρεωνει αλλανταλλων
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#555888 Η γραμμή ειναι ανενεργή το μισο χρόνο
Το πάγιο χρεώνεται 12 μήνες ή μονο για αυτούς που δουλεύει, δηλαδή 6;
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#555895
KiloMeater έγραψε:Η γραμμή ειναι ανενεργή το μισο χρόνο
Το πάγιο χρεώνεται 12 μήνες ή μονο για αυτούς που δουλεύει, δηλαδή 6;
Νομίζω ναι, δωδεκαμηνο, πληρώνουμε κάθε μήνα αλλά είναι μικρό το ποσό.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#556888 Αν θέλετε να μάθετε σε ποιον πάροχο ανήκει ένας αριθμός, η ΕΕΤΤ έχει μια ωραία εφαρμογή. Δεν τους βρίσκει όλους, αλλά βρίσκει αρκετούς:
http://www.foritotita.gr/?page_id=362
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#557457 αυξησεις σε κινητη ενω ειμαστε ηδη απο τους ακριβοτερους στην Ευρωπη? :dizzy:
φυσικα θα ακολουθησουν και οι αλλοι,ως συνηθως...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#557458 Αφού η ΕΕΤΤ κοιμάται τον ύπνο του δικαίου...

1 GB με 8,5 ευρώ :lipsealed:

Θα μου πεις εδώ δίνεις 7 ευρώ για 700 ΜΒ στην Cosmote. :vava: :svivhaha:

Αν δεν παίζει προσφορά σε data (που συνήθως παίζουν) τότε μόνο με WiFi παλεύεται. :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Stilskin
#557478 Με 8.5 ευρώ κάνεις συμβόλαιο mobile Internet στην Wind με 5 GB και αν δεν σου φτάνουν με 18 ευρώ παίρνεις 20 GB και με 20 ευρώ έχεις 30 GB. Μετά από 15 χρόνια σε Vodafone Cu σκέφτομαι πολύ σοβαρά να φύγω.

< Note 4 >
Άβαταρ μέλους
By Stilskin
#557519 Στις περιοχές που κινούμαι μια χαρά 4G σήμα έχει. Στο εξοχικό το καλοκαίρι ούτε η κόκκινη αλλά ούτε και η Wind έχει καλό σήμα. Σε περιοχή του κέντρου Αθήνας η Vodafone μερικές φορές με γυρίζει σε 3G ενώ η Wind πάντα κλειδωμένο 4G. Διαφορετικοί χρήστες, διαφορετικές περιοχές, διαφορετικές εμπειρίες. Οι απόλυτες απόψεις ποτέ δεν με έπεισαν.

< Note 4 >