Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By melos86
#549484 Και μονο που ταχθηκε ο πανικας εναντια στα πασσαλακια δειχνει ποσο σωστο μετρο ειναι για την πολη μας!
Άβαταρ μέλους
By corsair
#549506 "και δεσμεύτηκε να «εξαφανίσει» τα πασσαλάκια από τις κεντρικές οδούς της πόλης θεωρώντας ότι καταστρέφουν τον εμπορικό κόσμο."

χμμμμ, μα ενας απο τους λογους που δε βλέπουν τα λεφτά μου οι εμποροι του κέντρου, ειναι η αναρχία που επικρατει... με αποκορυφωμα την Μητροπολεως που ναι το απολυτο μπουρδέλο. Δεν ξέρω τι πιστευει ο αγαπημενος μου Πανικας, αλλα για μενα ειναι πολυ σημαντικο να μπορω να ερθω και να φυγω απο το κεντρο σε χρονο ευλογο.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#549515 Θα έμπαινες δηλαδή σε αστικό αν δεν είχε διπλοπαρκαρισμένα;
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By corsair
#549521
drdino έγραψε:Θα έμπαινες δηλαδή σε αστικό αν δεν είχε διπλοπαρκαρισμένα;
Εικόνα


Άβαταρ μέλους
By markvag
#549552
bebes έγραψε:Αλήθεια, υπαρχει περίπτωση να τον μπουζουριάσουνε μέσα αυτόν;
Εστω για λίγο, όπως τον "φτερωτό"


H ελπίδα πεθαίνει τελευταία... :lol:


Govus έγραψε:Παρευρέθην σε άσχετη εκδήλωση προ δεκαημέρου στο (νέο) δημαρχείο Θεσ/νίκης, το οποίο πρώτη φορά είδα από κοντά και με άρεζε :lol: ...


Ωραίο είναι, απλά το θέμα είναι πως είναι αναίτια τεράστιο και ήταν αναίτια ακριβό. Ή μάλλον όχι αναίτια... Έπρεπε να γεμίσουν μερικές τσέπες... :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#551488 Πέρασε η πορεία των δασκάλων οδήγησης κάτω από το γραφείο μου. Τόσα Γιάρις μαζεμένα δεν είχα ξαναδεί :lol:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#551832 Ψάχνω οδηγό για παράδοση παραγγελιών εντός Θεσσαλονίκης, κάτοχο διπλώματος Β' κατηγορίας.

Καθημερινη πρωινή ημιαπασχόληση 3-4 ώρες & τυχόν υπερωρίες.

Τα μόνα κριτήρια είναι να σέβεται τον Κ.Ο.Κ , να είναι ευγενικός, τυπικός και συνεννοήσιμος .

Η θέση είναι μόνιμη και ευελπιστώ σύντομα να χρειαστούμε full time.

Αν έχετε κάποιον υπόψη σας στείλτε μου pm.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#555860
kantoniou έγραψε:Αναζητω σοβαρο δασκαλο οδηγησης για τη θυγατερα. Περιοχη κεντρο, εκτος αν ξερετε κανεναν καλο στον Λαγκαδα.

Εγώ μπορώ να σου προτείνω απο προσωπική εμπειρία τον Σαβραμη αλλά είναι Εγνατίας με Μαρτίου περίπου δεν ξέρω αν σε βολεψει.
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#556298
popolaros έγραψε:Έχει δίπλωμα;

Oχι, τωρα θα ξεκινησει για να βγαλει

NiTse έγραψε:
kantoniou έγραψε:Αναζητω σοβαρο δασκαλο οδηγησης για τη θυγατερα. Περιοχη κεντρο, εκτος αν ξερετε κανεναν καλο στον Λαγκαδα.

Εγώ μπορώ να σου προτείνω απο προσωπική εμπειρία τον Σαβραμη αλλά είναι Εγνατίας με Μαρτίου περίπου δεν ξέρω αν σε βολεψει.

Ε, στο Πανεπιστημιο ειναι καθε μερα, δεν θα ερχεται να την παρει απο εκει; Που κανουν μαθηματα; Εχω χασει καθε επαφη με το θεμα.