Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#554763
Anonymous Founder έγραψε:Λογικά ούτε 4 μήνες είναι, πριν λίγους μήνες δεν παρέλαβε ένα μέλος του φόρουμ FR με κάτι παραπάνω από 2 μήνες αναμονή; Προφανώς οι αντιπροσωπείες θα θέλουν να σε κατευθύνουν στο ετοιμοπαράδοτο, αλλά και η παραγγελία δεν είναι πρόβλημα όταν δεν υπάρχει λίστα αναμονής.

Ούτε δυο μήνες δεν περίμενα,για την ακρίβεια 2 Γενάρη έγινε η παραγγελία και 26 Φλεβάρη το είχα στα χέρια μου.Παντως όταν ήμουν εκεί ήθελε να ψωνίσει και ένας cupra με παραγγελία και η αναμονή ήταν 4-5 μήνες από όσο θυμάμαι. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#554796
Νίκος Παππάς έγραψε:
rocsta έγραψε:Αντε παλι με τους 120 μηνες!
Το 2019 ειναι ο 11ος χρονος παλαιοτητας, αρα δεν ασχολεισαι με τιποτα.

Sent >
Μηχανικοί ρε συ, τι περιμένεις;






Από το Mi A1.



Μην το γελάς καθόλου, μας/μου έβαλε ο άνθρωπος το tax heaven και αντί να το διαβάσω εμπεριστατωμένα του έριξα μια γρήγορη μάτια και έβγαλα συμπέρασμα. Ποσό ελληναρας μπορεί να είμαι ; :vava:

Thanks rocsta
Άβαταρ μέλους
By kouladi
#562574 Η αγγελία διαγράφτηκε, λοιπόν λέγε γρήγορα ποιος το πήρε.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#562586 Όλα καλά...τελείωσε την πορεία του σε μία πολύ γνώριμη γι΄ αυτό θέση...πάνω σε αναβατόριο! :svivhaha:

Εικόνα

Πέρα από την πλάκα ζορίστηκα στον αποχωρισμό. Ότι και να ήταν είχαμε ζήσει μαζί 10 χρόνια παρά 2 μήνες και γενικά δένομαι πάρα πολύ με τα αυτοκίνητά μου. Το πιο άκυρο σκηνικό βέβαια είναι ότι σε σχεδόν 5 μήνες αγγελίας, το πήρε ο ένας και μοναδικός που πήρε τηλ. Μέχρι και χθες...που για κάποιο ανεξήγητο λόγο χτύπησε 2 φορές το τηλ και μάλιστα με αρχική τιμή 1000€ πάνω από αυτή που το έδωσα! :dizzy:

Το αμάξι πλέον θα κυκλοφορεί στο Αμύνταιο. Ήμουν τυχερός γιατί το παιδί που το πήρε ήταν πολύ τίμιος, συνεννοήσιμος, γνώστης και σίγουρα γουσταρε πολύ αυτό που πήρε. Μακάρι στα χέρια του να είναι όσο πιο απροβλημάτιστο γίνεται.

Μέχρι και την τελευταία μέρα πάντως με ταλαιπώρησε. Ένα λαμπάκι αερόσακων που είχα αναφέρει αν θυμάστε ήταν τελικά καμμένος εγκέφαλος (585€ τιμή νέου). Αντικαταστάθηκε με μεταχειρισμένο χθες και τελικά δεν έπαιξε 100% σωστά και τώρα αναμένουμε νέο μεταχειρισμένο ώστε να σταλεί Φλώρινα.
Άβαταρ μέλους
By citastak
#562594 Και; Έκλεισες το καινούριο; Είναι αυτό που συζητάγαμε στα τέλη της χρονιάς;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#562595 Η προκαταβολή εστάλη από τα ΚΕΠ και χωρίς να έχουμε ακόμα ολοκληρώσει τη διαδικασία μεταβίβασης! :lol:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#562609 Ωραίος καλές αγορές, εύχομαι να βγαίνουν τα κουκιά για κουπρα η ότι άλλο αποφασίσεις
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#562614 Τώρα βγήκανε τα κουκιά, πάει! Το πιθανότερο βέβαια είναι ότι θα τρώω και κουκιά για 1-2 χρόνια! :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#562617 Θενκς. Τι ότι κι αν είναι? Ηλίου φαεινότερο δεν είναι? :lol:

Seat Leon Cupra ΜΥ19 290hp DSG Magnetic Grey με κάποια εξτραδάκια.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#562620 Κουπρα; :metalo:

Τελικά τα κατάφερες να βρεις τον αγοραστή. Ο επιμένων νικά.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#562621
popolaros έγραψε:Εικόνα

με λιγο συντηρητικη διαθεση μου βγαινει 37,320....


Ναι αλλά παίρνει ταπετσαρία cupra δωρεάν :lol:

Μεγειά Στεφάν, καλοτούρμπιστος! :superman: