Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#547900
George_Prix έγραψε:Το μικρο σκυλι μπορει να πιασει τελικη ταχυτητα απο ακρη σε ακρη του σπιτιου... Το μεγαλο πρεπει να το βγαλεις μεγαλη βολτα για να τρεξει/γυμναστει/ξεπιαστει.


2019 πιασαμε! Υπάρχει ενα πράγμα που λέγεται διάδρομος γυμναστικης. Δεν υπάρχει λόγος να τρέχεις εξω στα βουνα και τα λαγκάδια. Τον βάζεις πάνω τον μολοσσο και ξεδίνει :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By fokion
#547909 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

επειδη αυτά ειναι προσωπικά πράγματα δεν επαιμβαινω. :lol:

παντως πιο πολυ εξαρτάται απο το χαρακτήρα του ζωου.
Τα μεγαλόσωμα μου ( ανω των 25 κιλων ) ειναι πιο αραλίκι και γενικώς πιο ήρεμα εντός και εκτός απο το 15κιλο ΚΑΙ κυνηγόσκυλο δε...
Αυτό οντως ειναι ON - OFF. ή τρεχει ή κοιμαται :lol: δεν εχει ενδιάμεσο σταδιο :lol:

Τελος πάντων γούστα και προσωπική επαφή είναι αυτά οποτε και τελειως υποκειμενικά.

Αν εχεις FB κοίτα εδω..... ειναι η περι ου ο λογος φιλοζωική....
https://www.facebook.com/Straygerakas/

εχει και μικρόσωμα και μεγαλόσωμα αγαπησιαρικα, οτι σου κανει κλικ...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#547914
GTS έγραψε:
drdino έγραψε:Απατεώνας ολκής
Εικόνα

Εικόνα


Ενος του πηραν τις πινακιδες για παρανομο παρκαρισμα και τυπωσε δικες του σε χαρτονι! Κλησεις στην Αθηνα απλα τις πεταει.


Ηλίθιοι υπάρχουν παντού.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#550302 Μου αρεσε που πηρα σημερα την αδεια πλοων του φουσκωτου από την Ραφηνα, ,ετα από 4 μηνες δεν μου αρεσε όμως μετα που περασα από τα καμμενα στο Ματι και ειδα την κατασταση πο εχει διαμορφωθεί. Εχουν κοψει τα καμμενα σε μεγαλο βαθμο, σπιτια καμμενα ολοσχερως αλλα και καποια πλαι στα καμμενα αθικτα!!! Ο φρομος φυσικα με τα τοτε εγκλοβισμενα απλα απαράδεκτος... σε ημεια περναει μονο ένα οχημα ακομα και τωρα… εγκληματικο που εφησαν οχήμα να περναει από αυτόν το δρομο και για τις δυο κατευθύνσεις!!! :dizzy:

Το μετωπο σιγουρα περασε με την ταχυτητα που ελεγαν αλλα ετσι εκαψε τα εύφλεκτα υλικα και δεντρα… Ο κοσμος όμως εγκλοβισμενος δεν ειχε ελπιδα…. αν δεν εφτανε γρηγορα στη Θαλασσα..
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#550862 Μου αρέσει που ο Geo F1 κανόνισε με μιας το θέμα "δώρο της μικρής" με συνοπτικές διαδικασίες.

Τον ευχαριστώ τρελά, θερμά είναι και γαμw τα πεδιά

:lol: :lol: :metalo: :metalo: :s_drinks :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#550959 Μου αρέσει που σήμερα κάνω την τελευταία μου υπηρεσία και από αύριο ξεκινάει η άδεια απολύσεως.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#551037 Είχα γράψει νομίζω εδώ στο Δε μ'αρέσει περι της περιόδου γκαντεμιάς .
Μια από τις συνιστώσες ηταν ότι εχασα το κλειδι του αυτοκινήτου
Yeap, το καταφερα αν και γενικα ειμαι από τους ανθρωπους που δεν χανουν η ξεχνανε αντικειμενα πραγματα κτλ, ουτε μου εχει ξανασυμβει ποτε κατι τετοιο, πάντα υπάρχει μια πρώτη φορα. Και μάλιστα σχεδόν έξω από το σπίτι μου.
 
Αφου εξερευνησα το φανταστικο online συστημα της πολης για lost and found για 2-3 εβδομαδες (δεν μπορουσα πριν να φανταστω ποσα πραγματα χανει ο κοσμος σε καθημερινη βαση ) και απέκτησα εμπιστοσύνη ότι αν το εβρισκε καποιος θα το εκανε report, 
κατεληξα στο συμπερασμα ότι το κλειδι με το μάυρο αδιάφορο faraday σακουλακι του ειχε καταληξει στα σκουπιδια και δεν θα βρισκόταν ποτέ , πηγα χθες στην Peugeot και το φτιάξαμε . Νέο δευτερο κλειδι , reprogramming και στα δυο + το αμαξι
Με τις υγείες μας και συνεχίζουμε
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#551102 Για τα δεδομένα εδώ καλά ήταν, μια 250αρα σύνολο.

Είχε χάσει και ο αδερφός μου πριν τρία χρόνια (το βρήκε ένα χρόνο μετά εκεί που το είχε κρύψει και ξεχάσει ο μικρός) και έπαιξε 500αρα αλλά πιο premium σήματα, και Ούσα
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#551132
KiloMeater έγραψε:Είχα γράψει νομίζω εδώ στο Δε μ'αρέσει περι της περιόδου γκαντεμιάς .
Μια από τις συνιστώσες ηταν ότι εχασα το κλειδι του αυτοκινήτου
Yeap, το καταφερα αν και γενικα ειμαι από τους ανθρωπους που δεν χανουν η ξεχνανε αντικειμενα πραγματα κτλ, ουτε μου εχει ξανασυμβει ποτε κατι τετοιο, πάντα υπάρχει μια πρώτη φορα. Και μάλιστα σχεδόν έξω από το σπίτι μου.
 


Μήπως να κάνετε κανένα τάμα;
https://www.domytama.gr/ :lol:

Δεν ξέρω αν έχει και για ευχέλαιο!
Άβαταρ μέλους
By DAP
#551158
KiloMeater έγραψε:.............................................................................................................................................
Αφου εξερευνησα το φανταστικο online συστημα της πολης για lost and found για 2-3 εβδομαδες (δεν μπορουσα πριν να φανταστω ποσα πραγματα χανει ο κοσμος σε καθημερινη βαση ) και απέκτησα εμπιστοσύνη ότι αν το εβρισκε καποιος θα το εκανε report, ............................................................................................................................

Με τις υγείες μας και συνεχίζουμε


Τι παλι ειναι αυτο; :hmmm: Δηλωνεις αν εχεις χασει καποιο πραγμα και ο αλλος που κατα τυχη το βρηκε σου απανταει; Και ειναι κατα περιοχη η για ολη τη πολη;