Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#549093
Thomas_C200K έγραψε:Πωπω Μαρία Αλεξάνδρου,
την είχα πάρει πρίν σχεδόν 10 χρόνια. 180€/ω χρέωνε και το τότε όνομα της Λυδία. Τώρα 300€/1ωρα



Τα άξιζε;
:hmmm:

Έχω ακούσει ιστορίες στυλ κλείσε τα φώτα ντρέπομαι, φυλάω την οπισθογωνια για τον άντρα μου, έχει γεύση σκορδιλας κλπ κλπ
:hmmm:

Α,και πολύ σπαγγος,δεν έκανε έκπτωση αν πήγαινε τσούρμο. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#549114
panos2171 έγραψε:
trident1971 έγραψε:Ρε μην κοροϊδευετε τα λαϊκα τα κορίτσα, μπορει σπουδαγμενα να μην ειναι αλλα εχουνε αλλα χαριζματα.


Δικηγορίνα λέει ότι είναι η άλλη... :shifty:


Δικηγορίνα, σπουδαγμένη έξω. :rtfm: Όταν έρχεται το λαηκό κορίτσι του λούνα παρκ που bootstrapαρε εαυτόν από τη φτωχή Αλβανία και σπούδαξε στα Λονδίνα, κράζετε όλες για τα σαρδάμ που κάνει. Άλλα όταν πετάει τις ίδιες πατάτες ο Τσακαλώτος, τρέχετε όλες οι ξυνές 'Ο μάι γκώτ, πως φαίνεται ο Έλληνας που διαπρέπει στο ελ-ες-ή'. Κάρχιες.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#549117
Corto Maltese έγραψε:
red_monster έγραψε:Παρόλα αυτά, η κοπέλα γύρισε διαφημιστικό βίντεο για ξενοδοχείο ημιδιαμονής ---> υποδύεται μια περσόνα, το ξέρω ότι για πολλούς είναι δύσκολος ο διαχωρισμός αλλά κάποια στιγμή πρέπει να γίνει :vava:

Αν δεν είχαμε και σένανε τι θα είμασταν στη Γη; Σε λίγο θα μας εξηγήσεις και γιατί αυτός που σκοτώθηκε χθες στο Γουέστερν σήμερα παίζει σε άλλη ταινία... :)

Απλά με το φτωχό μου το μυαλό λέω γω ότι το εν λόγω ξενοδοχείο που "συνεργάζεται" με κοπέλες, για να γυρίσει το διαφημιστικό ενδέχεται να μην έψαξε και τόοοοοοοοοοσο μακριά. :iconcool:


Τομας έφυγε η Σκάρλετ γουαναμπί; Γιατί ρε συ και έχασα το επισόδειο;


Σε αυτές τις διαφημίσεις τα κορίτσια είναι συνήθως μοντελάκια που φέρνουν οι φωτογράφοι και οι διαφημιστικές. Μην ρωτάς πως το ξέρω... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#549118
REALZEUS έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:
red_monster έγραψε:Παρόλα αυτά, η κοπέλα γύρισε διαφημιστικό βίντεο για ξενοδοχείο ημιδιαμονής ---> υποδύεται μια περσόνα, το ξέρω ότι για πολλούς είναι δύσκολος ο διαχωρισμός αλλά κάποια στιγμή πρέπει να γίνει :vava:

Αν δεν είχαμε και σένανε τι θα είμασταν στη Γη; Σε λίγο θα μας εξηγήσεις και γιατί αυτός που σκοτώθηκε χθες στο Γουέστερν σήμερα παίζει σε άλλη ταινία... :)

Απλά με το φτωχό μου το μυαλό λέω γω ότι το εν λόγω ξενοδοχείο που "συνεργάζεται" με κοπέλες, για να γυρίσει το διαφημιστικό ενδέχεται να μην έψαξε και τόοοοοοοοοοσο μακριά. :iconcool:


Τομας έφυγε η Σκάρλετ γουαναμπί; Γιατί ρε συ και έχασα το επισόδειο;


Σε αυτές τις διαφημίσεις τα κορίτσια είναι συνήθως μοντελάκια που φέρνουν οι φωτογράφοι και οι διαφημιστικές. Μην ρωτάς πως το ξέρω... :lol:

¨Εχεις κανά τιμοκατάλογο? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#549119 Βρε χαμένο κορμί, στο έχω πει ότι ποτέ δεν πλήρωσα για σεξ!!! :rtfm: :lol:

Μια πρώην μου απλά έκανε φωτογραφήσεις κλπ και της πρότειναν να κάνει και για τα 090. Δεν έκανε βέβαια. Όχι επειδή ντρέπονταν... απλά επειδή θα το έδειχναν στην Ελλάδα. :innocent:

Έχει δημοσίευση στο αμερικάνικο Playboy, ως american citizen...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#549135
REALZEUS έγραψε:Βρε χαμένο κορμί, στο έχω πει ότι ποτέ δεν πλήρωσα για σεξ!!! :rtfm: :lol:

Μια πρώην μου απλά έκανε φωτογραφήσεις κλπ και της πρότειναν να κάνει και για τα 090. Δεν έκανε βέβαια. Όχι επειδή ντρέπονταν... απλά επειδή θα το έδειχναν στην Ελλάδα. :innocent:

Έχει δημοσίευση στο αμερικάνικο Playboy, ως american citizen...

Εικόνα


Η κορη του ψαρα, με το αθερινοδιχτο :protest: :lol:


Zorz έγραψε:
panos2171 έγραψε:
trident1971 έγραψε:Ρε μην κοροϊδευετε τα λαϊκα τα κορίτσα, μπορει σπουδαγμενα να μην ειναι αλλα εχουνε αλλα χαριζματα.


Δικηγορίνα λέει ότι είναι η άλλη... :shifty:


Δικηγορίνα, σπουδαγμένη έξω. :rtfm: Όταν έρχεται το λαηκό κορίτσι του λούνα παρκ που bootstrapαρε εαυτόν από τη φτωχή Αλβανία και σπούδαξε στα Λονδίνα, κράζετε όλες για τα σαρδάμ που κάνει. Άλλα όταν πετάει τις ίδιες πατάτες ο Τσακαλώτος, τρέχετε όλες οι ξυνές 'Ο μάι γκώτ, πως φαίνεται ο Έλληνας που διαπρέπει στο ελ-ες-ή'. Κάρχιες.


Έτση! :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#549734 Τάξτε μου :shifty: :shifty: :shifty:



































https://www.instagram.com/p/BAILP8pgLWm/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BGXJ7epALf9/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BGZvNhtALVR/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BGZxL0vKZSD/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BGJ5XvoALVa/?utm_source=ig_embed
Άβαταρ μέλους
By corsair
#549764
Thomas_C200K έγραψε:Τάξτε μου :shifty: :shifty: :shifty:


Δεν βλεπω πουθενα κανενα γυμνο. Θες και ταξιματα παναθεμα σε. :x
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#549767
corsair έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Τάξτε μου :shifty: :shifty: :shifty:


Δεν βλεπω πουθενα κανενα γυμνο. Θες και ταξιματα παναθεμα σε. :x

Έχει μισό νιμού, τι άλλο θές? Μην θές και μασημένη τροφή :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#549769 Τι είναι το νιμου;
Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
By Chris
#549776 Βαλε λινκ μωρε! Θα κατσω να κανω κοπι παστε απο το ταπατακ στον browser???


< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#549815
mirage έγραψε:Τι είναι το νιμου;
Ευχαριστώ

Αν σου πώ μάλλον τρώω ΒΑΝ :protest:
Δες το σπόιλερ
προσπάθησε να γυρίσεις την λέξη ανάποδα :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#549817
Chris έγραψε:Βαλε λινκ μωρε! Θα κατσω να κανω κοπι παστε απο το ταπατακ στον browser???


< >

Λίνκ έβαλα αγαπητέ, γτ τα πήρε έτσι δεν γνωρίζω :(
Άβαταρ μέλους
By citastak
#549838 Είδα και εγώ 2 επεισόδια, ένα από τα κάστινγκ (που είχε σοβαρό θέμα :inlove: ) και ένα κανονικό.
Ρε σεις αυτές ξεκατινιάζονται κανονικά! Επίπεδο δάπεδο :omg: .
Δεν ξαναβλέπω. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#549848 εμένα πάλι αυτό μου έρχεται στο μυαλό ...