Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#548442
red_monster έγραψε:Παρόλα αυτά, η κοπέλα γύρισε διαφημιστικό βίντεο για ξενοδοχείο ημιδιαμονής ---> υποδύεται μια περσόνα, το ξέρω ότι για πολλούς είναι δύσκολος ο διαχωρισμός αλλά κάποια στιγμή πρέπει να γίνει :vava:

Αν δεν είχαμε και σένανε τι θα είμασταν στη Γη; Σε λίγο θα μας εξηγήσεις και γιατί αυτός που σκοτώθηκε χθες στο Γουέστερν σήμερα παίζει σε άλλη ταινία... :)

Απλά με το φτωχό μου το μυαλό λέω γω ότι το εν λόγω ξενοδοχείο που "συνεργάζεται" με κοπέλες, για να γυρίσει το διαφημιστικό ενδέχεται να μην έψαξε και τόοοοοοοοοοσο μακριά. :iconcool:


Τομας έφυγε η Σκάρλετ γουαναμπί; Γιατί ρε συ και έχασα το επισόδειο;
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#548459 Έφυγε από χαζομάρα
Θα το μετάνιωσε πιθανώς την επόμενη ημέρα αλλά....
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#548513 Η συμπατριώτισσα η Γαρυφαλλιά έφυγε ναι, ο λόγος https://www.instagram.com/p/Bp2pB7Ml8sn/
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#548538
EDDIE_147 έγραψε:Για τις σαμπάνιες στη Μύκονο μούγκα ε;
Mirage δεν περίμενα από σένα τέτοια συγκάλυψη.


Up
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#548745
theo13 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Η συμπατριώτισσα η Γαρυφαλλιά έφυγε ναι, ο λόγος https://www.instagram.com/p/Bp2pB7Ml8sn/


πολύ δυνατή η συμπατριώτισσα σου

ΕΜΠ1 χαριστικά :lol: , δεν ξέρω αλλά μου έχει κάνει κλίκ η Έυη από την κλίκα. Μου βγάζει κάτι :inlove: η καργιόλα :inlove: .
Θα ανέβαζα φωτός της Αρμενισσας αλλά δεν είναι το κατάλληλο τοπικό :shifty:
Άβαταρ μέλους
By theo13
#548746
Thomas_C200K έγραψε:
theo13 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Η συμπατριώτισσα η Γαρυφαλλιά έφυγε ναι, ο λόγος https://www.instagram.com/p/Bp2pB7Ml8sn/


πολύ δυνατή η συμπατριώτισσα σου

ΕΜΠ1 χαριστικά :lol: , δεν ξέρω αλλά μου έχει κάνει κλίκ η Έυη από την κλίκα. Μου βγάζει κάτι :inlove: η καργιόλα :inlove: .
Θα ανέβαζα φωτός της Αρμενισσας αλλά δεν είναι το κατάλληλο τοπικό :shifty:


χαριστικά κιόλας :lol: :lol: Δε το παρακαολουθώ αλλά με τα σοσιαλ θελω δε θελω όλο πεταγονται διαφορα
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#548747 Theo με έπεισες θα ανεβάσω Μέγκι :inlove:



Bonus Video
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#548754 Ρε μην κοροϊδευετε τα λαϊκα τα κορίτσα, μπορει σπουδαγμενα να μην ειναι αλλα εχουνε αλλα χαριζματα.
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#548755
Corto Maltese έγραψε:
red_monster έγραψε:Παρόλα αυτά, η κοπέλα γύρισε διαφημιστικό βίντεο για ξενοδοχείο ημιδιαμονής ---> υποδύεται μια περσόνα, το ξέρω ότι για πολλούς είναι δύσκολος ο διαχωρισμός αλλά κάποια στιγμή πρέπει να γίνει :vava:

Αν δεν είχαμε και σένανε τι θα είμασταν στη Γη; Σε λίγο θα μας εξηγήσεις και γιατί αυτός που σκοτώθηκε χθες στο Γουέστερν σήμερα παίζει σε άλλη ταινία... :)

Απλά με το φτωχό μου το μυαλό λέω γω ότι το εν λόγω ξενοδοχείο που "συνεργάζεται" με κοπέλες, για να γυρίσει το διαφημιστικό ενδέχεται να μην έψαξε και τόοοοοοοοοοσο μακριά. :iconcool: ;


Ετσι σκεφτηκε και ο geakos στο αλλο θρεντ :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#548764
trident1971 έγραψε:Ρε μην κοροϊδευετε τα λαϊκα τα κορίτσα, μπορει σπουδαγμενα να μην ειναι αλλα εχουνε αλλα χαριζματα.


Δικηγορίνα λέει ότι είναι η άλλη... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#548781
Thomas_C200K έγραψε:
theo13 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Η συμπατριώτισσα η Γαρυφαλλιά έφυγε ναι, ο λόγος https://www.instagram.com/p/Bp2pB7Ml8sn/


πολύ δυνατή η συμπατριώτισσα σου

ΕΜΠ1 χαριστικά :lol: , δεν ξέρω αλλά μου έχει κάνει κλίκ η Έυη από την κλίκα. Μου βγάζει κάτι :inlove: η καργιόλα :inlove: .
Θα ανέβαζα φωτός της Αρμενισσας αλλά δεν είναι το κατάλληλο τοπικό :shifty:

Σορι αλλά η Εύη είναι παίδαρος. Τσολιάς μέχρι εκεί πάνω, κορμάρα, φάτσα γυναίκας κλπ

Για δώσε ίνφο για τη φίλη και σύμμαχο Αρμενία! :eat:
trident1971 έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:
red_monster έγραψε:Παρόλα αυτά, η κοπέλα γύρισε διαφημιστικό βίντεο για ξενοδοχείο ημιδιαμονής ---> υποδύεται μια περσόνα, το ξέρω ότι για πολλούς είναι δύσκολος ο διαχωρισμός αλλά κάποια στιγμή πρέπει να γίνει :vava:

Αν δεν είχαμε και σένανε τι θα είμασταν στη Γη; Σε λίγο θα μας εξηγήσεις και γιατί αυτός που σκοτώθηκε χθες στο Γουέστερν σήμερα παίζει σε άλλη ταινία... :)

Απλά με το φτωχό μου το μυαλό λέω γω ότι το εν λόγω ξενοδοχείο που "συνεργάζεται" με κοπέλες, για να γυρίσει το διαφημιστικό ενδέχεται να μην έψαξε και τόοοοοοοοοοσο μακριά. :iconcool: ;


Ετσι σκεφτηκε και ο geakos στο αλλο θρεντ :iconcool:

Ναι, το είδα. Μάλλον δε χέζουν οι αρκούδες στο δάσος δεν υπάρχουν αποδείξεις :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#549051

Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#549072 Πωπω Μαρία Αλεξάνδρου,
την είχα πάρει πρίν σχεδόν 10 χρόνια. 180€/ω χρέωνε και το τότε όνομα της Λυδία. Τώρα 300€/1ωρα