Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#543700 Κατα τα άλλα παρεξηγουνται αν μιλάμε για ποστ με αυτισμό

Χαλαρώστε λιγο με το CTRL+C CTRL+V απ ό,τι παπαροσάιτ υπάρχει, έχετε καταντήσει πιο γραφικοι κι απο ιταλάκια με άμστελ :s_hang
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#543711 Μία ακόμα επιβεβαίωση ότι υπάρχει καραούλι στη γωνία που περιμένει ένα λάθος, μια παράλειψη, για να επιτεθεί όποιος παραφιλάει για να γράψει την εξυπνάδα του και να ρίξει λίγο από τη χολή που έχει μέσα του προσπαθώντας να αναδειχθεί στον αλάνθαστο, Έλληνες της εσπερίας δείχνοντας την φυλή τους μέχρι το κόκκαλο ξεχνώντας ότι όσο πιο ψηλά ανεβαίνει η μαϊμού τόσο περισσότερο φαίνεται ο κώλος της.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#543713
rx8_drifter έγραψε:Κατα τα άλλα παρεξηγουνται αν μιλάμε για ποστ με αυτισμό

Χαλαρώστε λιγο με το CTRL+C CTRL+V απ ό,τι παπαροσάιτ υπάρχει, έχετε καταντήσει πιο γραφικοι κι απο ιταλάκια με άμστελ :s_hang

Ισως το πρωτο σου ποστ που αναφερεσαι σε μενα χωρις να βγαζεις σκατοψυχια. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#543716 ένα ποστ κι αυτό λάθος , άλφα έπρεπε να γράψει κι όχι άμστελ .
Άβαταρ μέλους
By mirage
#543717
21 quadra έγραψε:Μία ακόμα επιβεβαίωση ότι υπάρχει καραούλι στη γωνία που περιμένει ένα λάθος, μια παράλειψη, για να επιτεθεί όποιος παραφιλάει για να γράψει την εξυπνάδα του και να ρίξει λίγο από τη χολή που έχει μέσα του προσπαθώντας να αναδειχθεί στον αλάνθαστο, Έλληνες της εσπερίας δείχνοντας την φυλή τους μέχρι το κόκκαλο ξεχνώντας ότι όσο πιο ψηλά ανεβαίνει η μαϊμού τόσο περισσότερο φαίνεται ο κώλος της.
Δε νομιζω πως χρειάζεται συνήγορο, και μάλιστα αυτού του επιπέδου, ο 224 που σε αντίθεση με εσένα ξέρει να συζητά ανθρώπινα. Ειμαι σίγουρος πως ήδη ελέγχει τις πηγές του. Κατά τα αλλα ακόμα ενα υβριστικό φουλ επιθετικό ποστακι χωρίς κανέναν λόγο...


< >
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#543727
mirage έγραψε:
21 quadra έγραψε:Μία ακόμα επιβεβαίωση ότι υπάρχει καραούλι στη γωνία που περιμένει ένα λάθος, μια παράλειψη, για να επιτεθεί όποιος παραφιλάει για να γράψει την εξυπνάδα του και να ρίξει λίγο από τη χολή που έχει μέσα του προσπαθώντας να αναδειχθεί στον αλάνθαστο, Έλληνες της εσπερίας δείχνοντας την φυλή τους μέχρι το κόκκαλο ξεχνώντας ότι όσο πιο ψηλά ανεβαίνει η μαϊμού τόσο περισσότερο φαίνεται ο κώλος της.
Δε νομιζω πως χρειάζεται συνήγορο, και μάλιστα αυτού του επιπέδου, ο 224 που σε αντίθεση με εσένα ξέρει να συζητά ανθρώπινα. Ειμαι σίγουρος πως ήδη ελέγχει τις πηγές του. Κατά τα αλλα ακόμα ενα υβριστικό φουλ επιθετικό ποστακι χωρίς κανέναν λόγο...


< >


Στα επιθετικά πόστ πρέπει και η ανάλογη απάντηση, το πόστ του είχε διτή σημασία αφού σε εμένα πρωτοείπε για αυτιστική συμπεριφορά, επίσης ούτε ο φίλος σου χρειάζεται δικηγόρο αφού μπορεί να απαντήσει με άλλο ένα εμετό, καλό ΣΚ.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#543732 Αν απαντουσες στον drifter πάω πάσο. Έχεις ανοίξει κόντρες με τοσο κοσμο που εχουμε χασει τον λογαριασμό.
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#543811
mirage έγραψε:Αν απαντουσες στον drifter πάω πάσο. Έχεις ανοίξει κόντρες με τοσο κοσμο που εχουμε χασει τον λογαριασμό.


Πρίν τις κατηγορίες περί επιθετικής συμπεριφοράς, κόντρας κλπ πρέπει να αναρωτηθείτε όλοι όσοι λές ότι έχω ανοίξει κόντρε,ς από που και γιατί προέρχεται αυτή η επιθετικότητα, μήπως από τις συνεχείς ειρωνικές ατάκες αντί μιας λογικής απάντησης σε αυτά που ποστάρω ?

Επειδή δεν είμαι τρελός, βλάκας, βλαμμένος, αυτιστικός κλπ, κλπ όπως με έχουν χαρακτηρίσει κατά καιρούς κάποιοι γκουρού του φόρουμ κοιτάξτε και κανένα καθρέφτη πρίν εξαπολύσεται τις χωρίς λόγο ειρωνικές σας ατάκες όταν ένα ποστάρισμα μου δεν συμφωνεί με τις - αλάνθαστες - απόψεις σας ή δεν εμπίπτει στην κατηγορία και των γούστων σας και τα ξαναλέμε, όσο για την υποτιθέμενη ασυλία επειδή γράφω στα τεχνικά δεν νομίζω ότι υπάρχει, άλλωστε και εκεί βλακείες γράφω γιατί δεν μπορεί εκεί να είμαι σωστός και λογικός και αλλού βλάκας και αυτιστικός.

Αν άρχιζα να ποστάρω μόνο τις ανακοινώσεις του Σύριζα ή της ΕφΣύν θα ήμουνα αγαπητός αλλά δεν είναι έτσι γιατί πάντα υπάρχουν και διαφορετικές απόψεις που ένας με IQ λίγο άνω του μέσου όρου υποχρεούται από την λογική να παρακολουθεί για να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα και όχι να πιστεύει a priori όσα του λένε τα κόμματα, έ ! διάβολε λίγο από αυτό το έχω, πιστεύω ότι είμαι κάπου ανάμεσα στο 60-70, :help: οπότε μη σας χαλάω τη σούπα με τα 150άρια σας, έτσι λοιπόν μη χαλιέστε μαζί μου, δεν κινδυνεύεται να χάσετε τα πρωτεία. :lol:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#543832
21 quadra έγραψε:Πρίν τις κατηγορίες περί επιθετικής συμπεριφοράς, κόντρας κλπ πρέπει να αναρωτηθείτε όλοι όσοι λές ότι έχω ανοίξει κόντρε,ς από που και γιατί προέρχεται αυτή η επιθετικότητα, μήπως από τις συνεχείς ειρωνικές ατάκες αντί μιας λογικής απάντησης σε αυτά που ποστάρω ?




Μπορεί βέβαια να φταίει το γεγονός πως όταν αρχικά κάποιος απαντούσε κανονικά δεχόταν επίθεση αφού φυσικά ήταν με τους άλλους.
Αλλά αποκλείεται. Πουθενά αλλού θα το θυμάμαι αυτό.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#543858 Εγώ παντως ποτε δε σε χαρακτήρισα αντιθέτως εχω ακούσει ενα σωρό επειδή τυχαίνει να μη συμφωνώ με την και καλα αυθεντία σου... Και εχεις πετάξει απίστευτα τούβλα κατά καιρούς... Δε βαριέσαι απο το ενα μπαίνουν απο το αλλο βγαίνουν και θα συνεχίσεις ακάθεκτος τα κατεβατά σου...


< >
Άβαταρ μέλους
By italakias
#543864 Ο Κουατρα ειναι ενας σωστος και καλος ανθρωπος που παντα προσφερεται να βοηθησει.
Αλλοι ειναι αυτοι που ενεργουν με κακοηθεια και σκοπο να προκαλεσουν την οργη του οπως και του καθε χρηστη που εχουν στοχοποιημενο.
Τους γνωριζεις ,τους γνωριζω, τους γνωριζουμε.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#543866 Αγαπητε Μαστορα επειδη "Εκαστος ανθρωπος δυο πηρας φερει" παραθετω το παρακατω και αφηνω τον καθενα να βγαλει τα δικα του συμπερασματα......

viewtopic.php?f=9&t=273&start=3075#p534972

Συγνωμην απο ολους για το :offtopic: αλλα και η υπομονη εχει τα ορια της.....
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#543868 ^ Η Μαρθα Βουρτση σε αναζήτηση του Βασιλάκη Καΐλα

Ο κουβέντα είναι ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΗ περίπτωση ανθρώπου που νομίζει ότι τα ξέρει όλα επειδή ξέρει Πολλά και Μόλις τύχει και κάποιος καλοπροαίρετα τον διορθώσει σε κάτι νομίζει ότι τον προσβάλει. Αυτό έχει γίνει πάμπολλες φορές και πλέον απλα είναι προφανές ότι δεν δέχεται κάποιος να τον διορθώνει. Ε , η απάντηση είναι ξύδι.

Και αν και λογω ηλικιας λες καποιες φορες ζεστό, παραξενιές είναι, βλέπεις απ την αλλη και τον DAP και λες :s_howdy

Οπότε ιταλακια, ξεσκοτα μας με τις κλαψες σου :s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#543869
mirage έγραψε:Εγώ παντως ποτε δε σε χαρακτήρισα αντιθέτως εχω ακούσει ενα σωρό επειδή τυχαίνει να μη συμφωνώ με την και καλα αυθεντία σου... Και εχεις πετάξει απίστευτα τούβλα κατά καιρούς... Δε βαριέσαι απο το ενα μπαίνουν απο το αλλο βγαίνουν και θα συνεχίσεις ακάθεκτος τα κατεβατά σου...


< >


1) H δική μου ευγένεια δεν μου επιτρέπει να ειρωνευτώ κάποιον που πετάει τούβλα όπως λες, το αφήνω και περνάει έτσι.
2) Τα κατεβατά δεν τα γράφω γιατί μου αρέσουν αλλά γιατί δεν μπορεί αλλιώς να αναπτυχθεί ένα σκεπτικό.
3) Ούτε μπαίνει ούτε βγαίνει από το ένα αυτί όπως υπονοείς, με προβληματίζει πάντα, σταθμίζεται, αναλύεται και απαντάται ανάλογα, δεν είμαι της ατάκας ειδικά σε θέματα που εγώ θεωρώ σοβαρά.

πχ αυτή θεωρώ είναι μια σοβαρή συνέντευξη στην ΕΤ3 ( είναι κυβερνητικό κανάλι νομίζω ) γύρω από τα θέματα υφαλοκρηπίδας, ΑΟΖ και υδρογανανθράκων, ακουμπάει λίγο και το Σκοπιανό αλλά επειδή το ρωτάει η δημοσιογράφος και πρέπει να απαντηθεί, αν κάποιος δεν συμφωνεί δεν σημαίνει ότι ακούγονται ανόητα πράγματα, είναι τεχνική συζήτηση γύρω από αυτά τα θέματα, το να μου επιτεθεί εμένα κάποιος επειδή το ανεβάζω θα είναι τουλάχιστον κακόβουλο.

αυτά τα θέματα θεωρώ σοβαρό και θέλω να τα επικοινωνήσω, εσείς θεωρείται την κίνηση μου αυτή κομματική γιατί διαφωνείται, ε ! τι να κάνουμε τώρα, να το βουλώσω ? Αν ναί πείται το ξεκάθαρα να μη χαλάμε και τις καρδιές μας, έχω περισσότερο σοβαρά θέματα να περάσω τη μέρα μου και όχι να εμπλέκομαι σε ανόητες κοκκορομαχίες γιατί κάποιοι διασκεδάζουν να τα κάνουν πουτάνα για το κέφι τους.

https://www.youtube.com/watch?v=xNUchOSjlg0
Άβαταρ μέλους
By italakias
#543873
rx8_drifter έγραψε:^ Η Μαρθα Βουρτση σε αναζήτηση του Βασιλάκη Καΐλα

Ο κουβέντα είναι ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΗ περίπτωση ανθρώπου που νομίζει ότι τα ξέρει όλα επειδή ξέρει Πολλά και Μόλις τύχει και κάποιος καλοπροαίρετα τον διορθώσει σε κάτι νομίζει ότι τον προσβάλει. Αυτό έχει γίνει πάμπολλες φορές και πλέον απλα είναι προφανές ότι δεν δέχεται κάποιος να τον διορθώνει. Ε , η απάντηση είναι ξύδι.

Και αν και λογω ηλικιας λες καποιες φορες ζεστό, παραξενιές είναι, βλέπεις απ την αλλη και τον DAP και λες :s_howdy

Οπότε ιταλακια, ξεσκοτα μας με τις κλαψες σου :s_airkiss

Γιατι μυγιαζεσαι; :hmmm: