Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#543077 Που είναι ο dimviii να αρχίσει την επιχειρηματολογία?

< Note >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#543088 Φρεσκάρει το άλμπουμ με τις οικογενειακές φωτογραφίες.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#543109 Νομίζω πως η ιδανική λύση αυτή τη στιγμή είναι το evo. Με τα πορσικα μπαίνεις σε άλλα χωράφια στο θέμα συντήρησης και κυρίως βλαβών.
Από την άλλη βέβαια όταν έχεις ένα budget που μπορεί να σου φέρει μια σύγχρονη porsche είναι πρόκληση όπως και να το κάνουμε.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#543121 Έχουμε προγκήξει και τους Πορσάκηδες οι Εβάκηδες και δεν υπάρχει αντίλογος, σεντόνια και πάλη με μπικίνι στις λάσπες...... θα καταλήξω με Έβο και θ' αναστήσω το θρεντ πάλι σε κανά χρόνο :P
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#543127 Έχεις οδηγήσει cayman;
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#543171 Τι ωραία τροπή που έχει πάρει το φόρουμ τελευταία :inlove:


Ένα εβο χ που οδήγησα (από το δεξί μπαγκετ :lol: ) μου έκαψε όλα τα λαμπάκια όταν άρχισε να στρίβει :inlove: :inlove: (και ενώ ήμουν σίγουρος ότι θα βρεθούμε στη πλαγιά για τρούφα )
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#543206 Βασικά είναι πάντα ενδιαφέρον το δίλημμα: 'παιρνω τη Νο2 εναλλακτική που είναι συμβιβασμός για μένα η δεν παίρνω την Νο1 επιλογή μου σκέτο και κάθομαι και έχω ονείρωξη για το τι γαμάτα που θα ήταν να μπορούσα να την πάρω'.

Μιατακια μακάρι να αλλάξουν τα δεδομένα σου και να κοιτάξεις για 997 turbo η 997 φλ με άνεση.

Εικόνα

:inlove:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#543228 Πάλι καλά που υπάρχουν τέτοια first world προβλήματα γιατί το φόρουμ θα έπρεπε να μετονομαστεί σε 'κυριες της αυλης' από πετρολχεντζ.