Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#539853
belgarion έγραψε:Εμένα το πίσω μέρος μου θύμισε αυτό: Εικόνα

< >


Σιγά μην συγκρίνουμε την αμαξαρα με αυτή την ΛΟΓΟΔΙΑΡΡΟΙΑ . :x

Ωραια πινελιά η αντικατάσταση τών συμβατικών αεραγωγών με αυτούς για τον αερισμό παπαριων. :metalo:

Το στορι μπροστά από το λεβγé ταχυτήτων ελπίζω να είναι με τροχαλία, αλλιώς στο 5ο ανέβα κατέβα θα μείνει από δυναμό. :roll:

Κατάντια :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#542045
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#542845

Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#542944 Πάνε να χτυπήσουν το XC90 με αυτό


< >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#542974 Όλη την ασχήμια έχει μαζέψει αυτή η κατηγορία.... Πελάτες από τα Εμιράτα θέλουν μόνο?!
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#543056 Δεν νομιζω να βλεπει το XC90 ως ανταγωνιστη. Ξεκαθαρα ειναι μια κατηγορια πανω και σε πολυτελεια και σε features..τα περισσοτερα απο την 7αρα. Μαζι με Q8 πανε για το μεγαλο Range Rover..

Αυτο που με ξεπερναει ειναι ποσο βαρετο παραμενει το εσωτερικο (ξαναζεσταμενο φαγητο) και πως καταφεραν να παρουσιασουν ενα ψηφιακο πινακα οργανων χειροτερο ακομα κι απο του Βολβο που ειναι και 3 χρονια στην αγορα :dizzy: Ηταν που ηταν αστεια η εμμονη τους με τα πολυγωνα, εβαλαν και αριστεροστροφο πολυγονο στροφομετρο και το αποτελειωσαν :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#544154 https://www.newsauto.gr/news/i-bmw-x8-t ... te-sti-x7/

Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#544223 Δεν πίστευα οτι μπορούν να βγάλουν χειρότερη γκουμουτσα απο το Χ6 αλλά ίσως και να το πετύχανε.....
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#544225
KiloMeater έγραψε:Δεν πίστευα οτι μπορούν να βγάλουν χειρότερη γκουμουτσα απο το Χ6 αλλά ίσως και να το πετύχανε.....


Προσωπικα το Χ6 μου αρεσει πολυ. Το θεωρω σπορτιβικη γκουμουτσα. Αυτο μου φαινεται απλα γκουμουτσα...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#544488

Βέρι νάις.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#544489 Μπορεί να είναι τίγκα στην τεχνολογία και πολύ ποιοτικό, απ' ότι φαίνεται, αλλά είναι πολύ αδιάφορο.

Τι να κλ@σει μπροστα σ' αυτή την παρουσία...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#544510 Χαζή ερώτηση: το παρακάτω είναι νόμιμο;
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#544513 Τυπικα οχι, αλλά στην Ελλαδα δεν θα σε ελεγξει και κανεις . Δεν εχεις ακουσει αντιστοιχα αμαξια στο δρομο? :lol:
Γερμανια σιγουρα δεν θα το εκανα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#544591 Τι εννοείς δεν θα σε ελέγξει κανείς;
Καρτα καυσαερίων, ΚΤΕΟ, μεο-σεο βγάζει;
Άβαταρ μέλους
By bill33
#544602 Δεν είδα το βίντεο αλλά το τελικό καζανάκι δεν καταργεί; Τι να αλλάζει στα καυσαέρια ; Άσε που τα ικτεο ΔΕΝ κόβουν κανένα.