Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By 224v
#542158 Μπραβο Peter, είναι μεγαλη βοηθεια σε ανθρώπους που τραυματίζονται αυτό που μελετας και εξασκείς. γιατι η δυσκολεια στην κινηση των ακρων καταθλίβει τα ατομα, και το περιβάλλον τους
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#542931 Απίστευτο συναίσθημα σήμερα!

Σήμερα μου έδωσε ο διευθυντής μου να χειρουργήσω έναν 17άρη ασθενή του που είχε ένα οστεόφυτο στο ισχίο του (κοκκαλάκι που προεξείχε) κ τον εμπόδιζε να ανοίξει τον γοφό πέρα από 30 μοίρες. Στόχος να γίνει αρθροσκοπικά, με 2 τρύπες του 1 εκ. κ την κάμερα.

Όταν του έδειξα το αποτέλεσμα είχα ένα χαμόγελο να! Πιο πολύ χάρηκα για τον μικρό. Όταν πέρασα να δω πως είναι είχε ένα χαμόγελο 2 φορές να!

Θα δείτε ότι λείπει η μύτη στη δεξιά εικόνα, αυτό ήταν κόκκαλο.

Εικόνα

Δεν το κάνω πρώτη φορά, γι’ αυτό κ με εμπιστεύτηκε. Αλλά 17άρη νομίζω πως είναι από τους πιο νέους που χειρουργήσαμε μέχρι τώρα. Κ «γ@μώ» το συναίσθημα.

Μου τηλ μετά η γυναίκα για να μην αργήσω σπίτι κτλ. Εγώ ούτε που ενδιαφερόμουν αν αργήσω κ αν όχι... ήμουν αλλού!


< >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#542990 Πέτρο χτίζεις μια καριέρα με μυαλό ΑΛΛΑ και με καρδιά. Και εύχομαι έτσι να συνεχίσεις σε όλη την σταδιοδρομία σου!
Άβαταρ μέλους
By DAP
#543003
PeterPan έγραψε:Απίστευτο συναίσθημα σήμερα!

Όταν του έδειξα το αποτέλεσμα είχα ένα χαμόγελο να! Πιο πολύ χάρηκα για τον μικρό. Όταν πέρασα να δω πως είναι είχε ένα χαμόγελο 2 φορές να!
...............................................................................................................................................................
Κ «γ@μώ» το συναίσθημα.

Μου τηλ μετά η γυναίκα για να μην αργήσω σπίτι κτλ. Εγώ ούτε που ενδιαφερόμουν αν αργήσω κ αν όχι... ήμουν αλλού!



Σου ευχομαι να εχεις στη σταδιοδρομια σου παμπολλα παρομοια συναισθηματα......
Άβαταρ μέλους
By dimik
#543004 Πάντα τέτοια :metalo:

Προσοχή όμως

Μου τηλ μετά η γυναίκα για να μην αργήσω σπίτι κτλ. Εγώ ούτε που ενδιαφερόμουν αν αργήσω κ αν όχι... ήμουν αλλού!


work-life balance πάνω από όλα :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By otso
#543010
dimik έγραψε:Πάντα τέτοια :metalo:

Προσοχή όμως

Μου τηλ μετά η γυναίκα για να μην αργήσω σπίτι κτλ. Εγώ ούτε που ενδιαφερόμουν αν αργήσω κ αν όχι... ήμουν αλλού!


work-life balance πάνω από όλα :rtfm:


Πονηρος ο βλαχος το φοβαται το κακο (τους παρηγορητες) μαλλον θα το εχει εξασκησει το σπορ.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#543285
PeterPan έγραψε:Μου τηλ μετά η γυναίκα για να μην αργήσω σπίτι κτλ. Εγώ ούτε που ενδιαφερόμουν αν αργήσω κ αν όχι... ήμουν αλλού!


Σαν να χάθηκε ο PeterPan μετά από αυτό το μήνυμα... :lol:

Εικόνα

Συγχαρητήρια για τη δουλειά σου! Πάντα επιτυχίες! :thumbsup: