Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#541251
rx8_drifter έγραψε:Εικόνα

:s_inlove :s_inlove
Δεν βλέπω γιατί να ντρέπεσαι για αυτό, εμένα μου αρέσει και το επόμενο με τον V6

< >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#541542
belgarion έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:Εικόνα

:s_inlove :s_inlove
Δεν βλέπω γιατί να ντρέπεσαι για αυτό, εμένα μου αρέσει και το επόμενο με τον V6


Και εγώ δεν βλέπω γιατί να ντρέπεσαι για αυτό. Μια χαρά σχέδιο, ειδικά για την εποχή του.

Εσάς που σας αρέσει το i3, σας άρεσε και το audi A2;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#541547 Θα ήθελα να βλέπω και μια αιτιολογία της ντροπής, πχ προσωπικά δεν βλέπω τον λόγο να ντρέπεται κανείς γιατί του αρέσει το i3 :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#541548
rx8_drifter έγραψε:Είστε γιαπωνεζοπληκτοι κι εσείς γι αυτο
Εγώ να πω την αλήθεια μου, πιστεύω ότι για εμένα έχει παίξει μεγάλο ρόλο το γεγονός ότι άρχισα να ασχολούμαι πολύ με τα αυτοκίνητα στα τέλη της δεκαετίας του '80 και κακά τα ψέμματα(tm) την εποχή εκείνη οι Ιάπωνες ήταν στο peak της λεγόμενης bubble era. Τρελαίνομαι για Galant, Prelude, NSX, SVX , 300ZX , Legacy (εκείνο του Άλεν), Cosmo, Skyline R32

< >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#541561 Μ' άρεσε εκείνη η γενιά του Galant. Το θυμάμαι στην Κύπρο αλλά δεν θυμάμαι αν ερχόταν και εδώ. Σχεδιαστικά ήταν η μεγέθυνση του τότε Lancer με το σχεδόν κάθετο πίσω τζάμι. Γιαπωνεζοαμερικανικη μοντερνια εκείνης της εποχής σε σχέση με τα άλλα 4θυρα.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#541592
funkyreverend έγραψε:Το Lancer της εποχής ήταν έκτρωμα!

Δεν ντρέπομαι και δεν μου αρέσει.
Το ωραιότερο από τα μικρομεσαία εκείνης της εποχής ήταν το Civic, ιδίως το 3θυρο, το Lancer ήταν πολύ περίεργο, sunny και corolla μάλλον αδιάφορα .

< >