Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#536816 Ποια πανεμορφοτητα εχει;
Ενα κοινοτατο σχεδιο ειναι, σε ενα ρολοι που ειναι αλλα και δειχνει φθηνο.
Επειδη γραφει Χοντα;
Θα μπορουσε καλλιστα να γραφει ψησταριες ο Μητσος.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#536822 Τον δίκασες
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#536830
Y.V έγραψε:Ποια πανεμορφοτητα εχει;
Ενα κοινοτατο σχεδιο ειναι, σε ενα ρολοι που ειναι αλλα και δειχνει φθηνο.
Επειδη γραφει Χοντα;
Θα μπορουσε καλλιστα να γραφει ψησταριες ο Μητσος.



Εικόνα


:shifty:
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#536831 εχει στο χαλανδρι καταστημα που πουλαει μονο seiko. Καπου το καλοκαιρι ανοιξε.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#540566 πρέπει να είναι η τρίτη ή τέταρτη :hmmm: βδομάδα που έχω πάει το ρολόι μου για service, γιατί κάτι δεν μου πήγαινε καλά :vava:

λέω δεν έχω νέα (είχα πάρει τη προπερασμένη βδομάδα να δω τι γίνεται) ας πάρω να μάθω..

και μου λέει η τύπισσα στο τηλέφωνο ότι το ελυσαν του έκαναν συντήρηση, αλλά μετά κάτι δεν πήγαινε καλά και ξαναλύθηκε και διαπιστώθηκε ότι υπήρχε κάποιος φθαρμένος τροχός (δεν καταλάβα τι είναι ο τροχός, γρανάζι? ) τώρα περιμένουν ανταλλακτικό και αφού ξανασυναρμολογηθεί και παρακολουθηθεί (τρέχα γύρευε σε πόσες μέρες) θα μου πουν...

εγώ απορημένος από όλα αυτά, το μόνο που ρώτησα είναι: όλα καλα; :help:

ε ρε οδύσσεια κατέληξε :dizzy:

ρώτησα και αν όλος αυτός ο χαμός θα αλλάξει τίποτα στη χρέωση, όχι μου είπαν

τελοσπάντων :hmmm: εγώ πάντως το ένιωθα ότι δεν πάει καλά γιατί όταν το πρωτοπήγα και το έβαλαν λίγο στο μηχάνημα που παρακολουθούν μου είπαν ότι χάνει σε ανεκτά όρια (που ήταν πολύ περισσότερο από όσο το πρωτοπήρα), είχε φάει και δυο σαβούρες βέβαια σε πλακάκι.. αλλά όπως και να'χει νομίζω ότι κάτι δεν μου ακουγόταν καλά όταν το έβαζα στο αυτί μου, ψυχαναγκασμός ίσως; ίσως μάλλον επειδή με είδαν ψείρα κάθονται και ασχολούνται τόσο

τεσπά, ελπίζω να φτιάξει.. τι να πω.. το πήγα εκεί που το πήγα γιατί τόσα χρόνια μας φτιάχνουν και άλλα ρολόγια και δεν ήθελα φυσικά να δώσω το 200αρι στη swatch , αλλά τελικά πολύς χαμός , ελπίζω να μη φταίει ότι ο μηχανισμός αν και συνηθισμένος σε αυτόν που βασίζεται έχει διάφορες αλλαγές από την εταιρεία γιατί αυτοί οι τροποποιημένοι από hamilton και tissot (που διαφέρουν μεταξύ τους) είναι σχετικά νέο φρούτο, όπως επίσης ελπίζω να μην υπάρχει φθορά σε τόσα λίγα χρόνια από προβληματικό σχεδιασμό.. ελπίζω να είναι κάτι που εγώ έκανα λάθος

αλλά όλες αυτές τι μέρες που το έχω γυρίσει στο citizen μου αποκλειστικά είναι σκυλί το άτιμο, βέβαια είναι ακόμα καινούριο αλλά κρατάει πολύ καλή ώρα, με το πλαστικό λουράκι ξεχνάω ότι το φοράω , τα βράδια λάμπει για πάρα πολύ ώρα και στα μπάνια (θάλασσα μπανιέρα) δε βγαίνει από πάνω μου.. σίγουρα από τα πιο vfm που έχω αγοράσει
Άβαταρ μέλους
By edmond
#541170 Γι' αυτό ψαχνόσουν για casio? :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#541181 Όχι :lol:
Αυτό βγήκε στην πορεία...

Το άλλο το εχει κράξει ο YV λίγα ποστς πιο πισω :sorry: